Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
17. jún 2009

centi len aby si nedostala alergiu na kona 😅
no u nas pan teli veru tiez sam od seba neupratuje , riady umyval vzdy v nedelu ...ked ich bolo najviac...tak mi radsej kupil mycku , ale zase baby pomahaju 😉 ale ked mu poviem aj povysava ci umyje okna ked som chora 😵
mna tesia take malickosti ze aj po 15 tich rokochma nenecha vlacit tasky , ze dvere otvori ...no proste ze je stale gentleman 😵

centik
17. jún 2009

jé ali preposli mi to do IP pleassss

telinka
17. jún 2009

sak ho sem hod ali

alinka76
17. jún 2009

centík, už som ti poslala

teli, radšej nie, lebo si pomyslíte o mne, že som riadne ostrá 😀 😀 😀 😀 a budete sa ma báť

alinka76
17. jún 2009

Teli, môj tiež neumyje riad, ani nič podobné. Asi 5x za celý čas mi pomohol utrieť riad, nedávno mi povedal, že však sme 3 baby doma, že snáď nebude on 😀
ale tiež ma naozaj vie takými drobnosťami prekvapiť, že nechápem. 🙂
ale zase tiež čo sa týka chlapských vecí, tak to zase klobúk dolu, všetko spraví.

centik
17. jún 2009

Ali perfektne si to napisala,
len aby sa to dostala do oci fakt tej spravnej osobe

csikike
17. jún 2009

baby, kolko stala detska postielka od nich? lebo my sme platili 25,6 a mali sme ranajky, co je po 3E, a detsku postielku... a ostatne sme platili v hotovosti... a nesedi mi to 😕

abbi
17. jún 2009

fuuu co vy to tu rozoberate 🙂)) tych muzov... no nezabudnime, ze aj oni maju svoje dni tak ako my 😀 😀
ja tvrdim, ze nie je nic lepsie ako mat doma spokojnost 😉 ale mam pocit, ze to je aj niekedy to najtazsie pod tlakom okolnosti.
moj ma obdobia, ked mi pomoze a obodobia, ked totalne je vsetko na mne.

alinka76
17. jún 2009

csiki toto bol cenník:
2 postelova izba 20 EUR/noc
2 postelova s pristelkou 27 EUR/noc
2 postelova s postielkou 22 EUR/noc
2 postelova s pristelkou a postielkou 29 EUR/noc
2 osoby v apartmane 33 EUR/noc
3 osoby v apartmane 37 EUR/noc
4 osoby v apartmane 10 EUR/noc
5 osob v apartmane 44 EUR/noc
postielka 2 EUR/noc
sauna 4 EUR/os/hod
biliard 0,05 EUR/min
deti do 6 rokov (bez naroku na lozko - ubytovanie zdarma

alinka76
17. jún 2009

csiki, vy ste mali platiť 44€ + 12€ raňajky.

alinka76
17. jún 2009

centík, toho sa obávam, že kto to dostane do rúk. ale ak im ide o povesť, mali by to brať vážne 😎 😎 😎

csikike
17. jún 2009

tak nam dali este zlavu 0,4 😀 , ale neviem ako dopeli k tomu cislu ked vsetko mali byt na cele 😕

huleni
17. jún 2009

ahojte, my sme boli dnes na hudobke a potom u kamosky na dvore... niki vystrajala opadala, no nemala najlepsiu naladu ale tak dobre bolo na vzduchu este tam mala aj sestru obidve maju take polrocne babatka no dobre mi to padlo...no kukam ze tema chlapi sa tu vcelku uchytilia..ale o nich by sme asi mohli donekonecna:o)))
boc vam skore uzdravenie prajem, a co sa tyka claudiky tak nemam slov na to lezenie, som si myslelal ze niki uz vyliezla vsade ale toto je veru dost..no chcela si precitat zjavne nejaku knizku:o)) a lucul prosim ta napis mi c. uctu nech ti vlozim korunky za tricko..sa vytesujeeem ze aj my mame.o))) no a mala by som ist este do mesta poplatit seky kedze nas tak radi maju chut odpajat:o))) inak vcera mi MM dal ten sek co platil a normalne tam bola predtlacena suma 18,26 a oni nas chceli vypnut ze sme nezaplatili 18,28, takze ich chyba a co okolo toho robili..no paradicka proste..

anina1
17. jún 2009

a na tú zálohu, čo sa posielala dali faktúru alebo nejaký doklad?

bocmanka
17. jún 2009

😝
ja som vás len omrkla...tak ako napísala telinka, na stredu poobede...xxixixi, chlapi a ich duhy či neduhy...
😀 😀 😀

to by som vedela rozprávať....

abetka
17. jún 2009

cafte zenyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. TAk mame sa uz dufam, ze lepsie na dlhšie, dnes sme boli konečne aj von 😅
Ja mam chlapa malo ukecaneho, ale ja mu to kompenzujem 😀
Ked sa mu nechce rozpravat, tak sa rozpravam samam so sebou a to ho vytaca, tak zacne komunikovat 😀 😀 aj ked sa mu nechce. Mame to s nimi niekedy tazke, ale zase si povedzme, co by sme mali , keby sme ich nemali? 😉
Pekny vecer vam prajem

anina1
17. jún 2009

a dnes je deň otcov 😉

huleni
17. jún 2009

no tak ten moj ma den otcov na sovjom futbale... 😉

abetka
17. jún 2009

ano anina, ja som to sice zistila az teraz pred hodinou, ale nastastie flasa vinka dobre ukryta ma zachranila 😀

aadula
17. jún 2009

no neviem..ale ja mám v kalendári deň otcom písaný až v nedeľu 😅

abbi
17. jún 2009

aj ja tak viem, ze v nedelu je den otcov 🙂)
mohli by ste dat nejake napady co take dat na den otcov 😉

anina1
17. jún 2009

ale v kalendári mám tiež nedeľu 😉

alinka76
17. jún 2009

abbi, s ťuťumuťu nikdy nič nepokazíš 😀 😀 😀

aadula
17. jún 2009

alinka 😀

ajula25
17. jún 2009

anina nič nedávali. ani doklad ani nič. Ale ja som zálohu posielala cez IB takže to muselo sedieť a koľko mi kto dal tiež mám.
Komu všetkému nesedí to ubytko? normálne nechápem.... 😖

ajula25
17. jún 2009

no MM dostane na deň otcov to čo ja na deň matiek 😝

anina1
17. jún 2009

ajula 😀 😀

aadula
17. jún 2009

ja to chápem tak, že na deň matiek deti dávajú maminám niečo z lásky..a tak isto to je na deň otcov...tak by moje deti mali ocinovi darček dať a ja svojmu nie?