Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
27. jún 2009

simi nestraš s vianocami....musím naškrabať peniaze nejaké...luky má dvojnásobný sviatok. A po novom roku nás čaká operácia, tak ja sa bojíííííííím ☹

simka9122008
27. jún 2009

Aha, vy už po novom roku idete na zákrok, tak budem držať palce a stými vianocami, no ja už po lete budem šporiť, Simonka má až 3 sviatky, no tiež sa vedela kedy narodiť 😀

simka9122008
27. jún 2009

Pa Jani

ajula25
27. jún 2009

tak aj ja plánujem, nejaké euríčka odložiť a postupne nakupovať darčeky....
Však aj Lukáš má v oktobrimeniny aj....
no nič vážne idem. Dobrú nocku 😉

simka9122008
27. jún 2009

Tak dobrú, ste ma presvedčili, idem aj ja buvať, dobrúúúúúúúúúúúúúúúú

luculka
27. jún 2009

ja som pozerala na STV folm o M.Jacksonovi,,,no som mierne v soku,,,mala som iné predstavy o nom,,, 😨

simka9122008
28. jún 2009

Aj ja som to pozerala, som ani nevedela že niečo také je natočené

simka9122008
28. jún 2009

Baby malú my zase vyštípkalo, chúďa tak plakala, som ju ľutovala, ani sadnúť si nevedela poriadne, moja zlatá a to ju hneď prebalím, ja tomu nechápem či to také zubové kaká

aadula
28. jún 2009

dobré ránko, na stretávke bolo úžasne, toľko som sa narehotala, že ma normálne tie úsmevové či ako sa to volá svaly bolia na tvári ...už som sa potom smiala, že mi tak papuľka ostane 😀 prišla som domov okolo druhej, mm šiel na dennú...som sa bála, že Samko vstane skoro...ale on je moje zlatinko spal do 8.30

anina1
28. jún 2009

dobré ráno 😉
aadulka, tak si si to užila fajnovo 🙂
malá vstala o šiestej a u nás zase leje 😒

janka1874
autor
28. jún 2009

Ahojte
aj ja som včera ešte pozerala ten film a tiež som mala o ňom inú predstavu no čo už

aadula to je super keď si sa tak dobre bavila to vždy dobre padne my sme taká super partia na ZŠ neboli a v podstate ani na strednej

anina pobaľte sa a prídte ku nám tu je horúco už teraz doobedu ideálne počasie na kupko

martinaj
28. jún 2009

ahojte 😀 tak my s muzom sme boli v noci zurovat 😀 😀 😀 on nepil lebo jazdil a ja som nepila lebo nemozem 😀 😀 😀 super zabava 🙂 dosli sme o 3tej doma ale uz sme nastastie prespati 😀

bocmanka
28. jún 2009

😒 tak mne dala alinka košom aj včera aj dnes..je odo mňa pár km
včera som ju volala k ná´m na detské predstavenia, aj dnes...ty ty ty!..vieš ako je tam super, aj tvorivé dielničky, by si sa čosi aj naučila.. 😵
😵
u nás lejeeeeeeeeeee od rána, ale boli sme vyše hodinky s deckami von, sa im to páčilo, po kalužiach, pršiplášte, čižmy...akurát pridávam fotosky, ocko s romy spia, ja varím... 😵

aadula
28. jún 2009

Samko mi vrackal a teraz zaspinkal...neviem či to bolo len z hlienikov, alebo ho chytila nejaká vyróza...moja zlatinko

telinka
28. jún 2009

caute 🙂

aj to to vyzera zase na dazd 😠
nastastie mame program iny ako slnit sa vonku tak to prezijeme 😀 ideme synovcovi gratulovat a potom kuknut svokru takze ked skoncime bude aj tak vecer 😅
vcera sme pogriovali vecer , zaspala som v deke na trase...no klasika 😅

janka1874
autor
28. jún 2009

telinka to je výhoda domu hneď by som to brala 😀 veget na terase juj super
u nás sa tiež vo veľkom varí lebo moji rodičia si konečne od vianoc dávajú do kopy kuchyňu a ešte aj brat prišiel jeho priateľka je totiž tu v Ke v nemocnici má nejaké problémy v tehotenstve ale už lem mesiac musia nejako dobojovať tak dnes sa varí obed u nás no je to tu ako v závodnej kuchyni 😀 😀 😀 😀

bocmanka
28. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

u nás je aktuálne počasie takéto...

ja dážď môžem, ale max. dva dni po sebe....xixixixixi

telinka
28. jún 2009

boc...to podla foto vyzera ze ste mali cele mesto len pre seba...nikde nikoho len bocmankovci 😀 😀

telinka
28. jún 2009

no idem si ja nakopat cerstve zemiaky a dovarit obed , nez sa peto s petou zobudi aby som to stihla 😉

bocmanka
28. jún 2009

😵 veru tak telinka....a všimni si foto zo včerajšej návštevy, keď tu bola svokra, romy sa tešilaaaaaaaaa.....a je tam aj košická prababka...

janka1874
autor
28. jún 2009

juj telinka si mi pripomenila že mi treba ísť variť zemiaky 😀 😀 😀 😀

bocmanka
28. jún 2009

🤐 tei...že nakopať zemiaky a dovariť obed...xixixi, to je výhoda domu a záhradky...ja si môžem tak kopnpť akurát tak do rozhádzaných topánok na chodbe...

bocmanka
28. jún 2009

😵 janka a ty pre koľkých varíš...????????

simka9122008
28. jún 2009

No kočky v októbri idem na svadbu a dokonca ako svedok ani neuveríte komu 😲 😲 😲

luculka
28. jún 2009

cafte,,ja uz mam dovarene,,, 🙂 ,,MM sa s malou este venčia tak mám chvilu cas 🙂

luculka
28. jún 2009

boc super uprsane,,prsiplástove fotecky,,, 🙂

simi aj malá to ma asi z toho kakania,,zo zubkov,,ale zdá sa mi ze jej ten Imazol trocha zabral

simka9122008
28. jún 2009

Luci aj moja malá to už má lepšie, ale ráno to mala strašné 😝

bocmanka
28. jún 2009

na svadbu?..no mňa prvá napadla janka..

anina1
28. jún 2009

simi komu ideš svedčiť?

anina1
28. jún 2009

boc aj mňa napadla janka 😀