Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

glorita
20. máj 2009

ahojte 🙂
nejako sa to tu riedi ako pozeram..ale zrejme ro bude mat na svedomi to krasne pocasicko 😵 leusko teplotkuje,uz asi š.den,ale ani som mu nedavala cipky,ale dnes uz bola teplotka 39,2,tak som sla k dokyne.Vsetko vyzera byt ale v poriadku,takze bud zacinajuca viroza,alebo zubadla..SOm si myslela skor ze to mame z ockovania,ale vraj na á.den est epriznaky po ovcich nie su ,az po 11 dni..NO uvidime..mne sa zdalo ze v nedelu sa leo prehrial ,kedze sme boli na chalupe dost na slnku,no vraj to nemoze byt z toho...
fufrt aby sa clovek z niecho strachoval...tie virusy su nemozneeeeeee.... 😅

inak sme boli v zoo,odporucam najma pre ba maminky kupit rocnu permanentnku a chodit tam sa to oplati,kedze su tam ihriska na hranie a k tomu aj zvieratka.... 😎

luculka
20. máj 2009

Ahoj glor 🙂 boli ste s ivkou??? 🙂

glorita
20. máj 2009

nie,ja som bola este v nedelu,dnes tam boli oni,ale nestihali sme jaksi prist za nimi..ako vies? 😀

ajula25
20. máj 2009

glor leuško zasa je choručký? joj skoré uzdravenie.

luculka
20. máj 2009

glor fakt chuda leo zase je chorý,,,stále mate nieco,,, ☹ 😒

pisali sme na skype,,som sondovala kedy sa dovalíte.... 😀

glorita
20. máj 2009

joj ajul mpevne verim ze nie.... 😔

ajula25
20. máj 2009

no snáď tie teploty boli len zo zúbkov....

glorita
20. máj 2009

luc,no stale jak stale..zatial sme atb brali chvalabohu len raz 😲

luculka
20. máj 2009

🙂 aha,,,,

huleni
20. máj 2009

glor skore uzdravenie...no a zoo odporucam aj ja..my sme boli dnes a sme sa tam prebavili:o))))

glorita
20. máj 2009

vcera sme s MM boli v kine na anjeli a demoni...sa mi po dlhsom case zasa pozdaval konecne nejaky film 😀 az som zatuzila zopakovat si skusku z cirkevneho prava a rozsirit tak obzor aj v tychto vodach 😀

glorita
20. máj 2009

huleni vdaka...a boli ste tu v ba?inak kamoska odporuca tu vo viedni,ze je tam omnoho viac zvieratiek,,...sak sa necudujem,ked vien je aj vacsia,aj viac zvierat v nej zije 😀 😀 😀 😀 😀 nemzslela som to teda vobec dvojzmyselne,heheee 😀 😀

luculka
20. máj 2009

glor myslis safari,,,tam je super

centik
20. máj 2009

ahojte,
Bibi az predchvilou zaspala, skoro stale plakala, hrozne jej tecu sopliky, tak sa jej asi zle dycha, tak som zvedava aka bude noc, dobru noc 😔

aadula
21. máj 2009

ahojte, a šup na prvú stranu 🙂

aadula
21. máj 2009

Leuškovi a Bibike skoré uzdravenie prajeme ..nech choroby rýchlo zmiznú

anina1
21. máj 2009

dobré ráno 😉

simka9122008
21. máj 2009

Ahojte kočky, čo to tu čítam zase nejaké choroby sa tu šíria 😠 , choručkým skoré uzdravenie

abbi
21. máj 2009

Dobre ranko 😉 😉 tak sa konecne hlasim. vcera sme mali svagrinu zo svajciarska a tak sme cely den opekali, vyletovali a jedli 😝 😝 😝 ale bolo SUPER 😵 😵 😵

Lesuko a BIbka.. skore uzdravenie prajem ☹ ☹ fuj choroby neznasam ich

ja som nevidela film na jOJ ale velmi by som chcela, neviem ci JOJ ma archiv.. skusim kuk. skoda, ze nedavaju doobeda reprizu ☹ ale uz pomaly koncia tieto pravdive pribehy. skoda. dobre su.

o chvilu nahodim fotky, boli sme na vylete na Kalvarii

aadula
21. máj 2009

anina ahoj stratená 🙂 ďakujem sa sms 😀 ako sa máte?

abbi
21. máj 2009

nahodila som zopar novych fotiek 😉 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aadul a ty uz robis? normalne kazdy den 8 hodin?

bocmanka
21. máj 2009

dobré ránečko a dníček dievčatá... 😵
aj ja vás pozdravujem zo svojho rýchlika a musím nejaký ten monológ uviesť, lebo už mi asi šiši, mám pocit, že všetky dni sú rovnaké a každý jeden,
keby som čo i len jediný deň poľavila, tak by som si myslela, že asi nie som normálna, že robím všetko v behu a najradšej niekoľko činností naraz a aj tie sa nerobia iba tak, samé od seba, počnúc ránom končiac večerom... mávate také stavy???? 😒
napr.romy sa desí vysávača, ako malej jej to vôbec nevadilo a ani teraz jej nevadia žiadne zvuky /ale vysávať sa musí/, tak vysávam s ňou na rukách, ešte mi spáva doobeda /aj teraz spinká, lebo vstáva okolo 6-6.30h/, potom šoky aby som stihla umyť dlážky /upratať sa jednoducho musí!!!!!!/
😠
aby som stihla navariť, lebo večer ešte ani netuším čo budem variť, nesmiem pri tom trieskať, lebo spí ako mačka na vreci..
popritom musím stíhať chalanov, krúžky, ich hyperaktivitu..atď.ak si niekto myslí, že je to zábava, tak v podstate aj je, ale človek sa pritom taaaaaaak namaká, že nemá čas na seba..
možno sú to výhovorky, ale ja milujem cvičenie, fitko bolo vždy moja druhá zastávka po wc, teraz naň nemám jednoducho čas, lebo odložiť jedno dieťa a tri je rozdiel...
tiež som asi krava, alebo je to tým, že bývame v centre, tak nevyjdem na ulicu neupravená /a to nie som nijaká pipka../ a ani nehovorím o kompletke s make-upom, ale pekne a čisto oblečená, žiadne mastné vlasy á la tetka od sporáka..a aj to dá zabrať, aby som všetko stihla...
a výsledok?
aj ja mám svoje problémy, stavy, že nestíham nič a všetko, že som zlá matka...atď. ale zase si poviem, že bude lepšie a tiež mi občas dobre padne, keď mi niekto povie ako dobre vyzerám, že sa usmievam...no nie vždy úsmev odhaduje aj moju náladu..
ale toto asi prežívajú všetky mamy a je jedno koľko majú detí...
uf, ale som sa zapotila, idem zmyť tie dlážky...
dúfam, že som vás monológom nevystrašila
🙂
abbi...ahooooj

bocmanka
21. máj 2009

😵 abbi seknú ti tie vlasy a o chalanoch ani nehovorím, si proste mamča krásnych synov...

bzuco
21. máj 2009

ahojte

boc...to poznám 😒 ...tiež mi už z toho preskakuje 🙄 ....všetko musí fungovať a ísť ako po masle, inak šaliem 😔

abbi
21. máj 2009

BOOOOC moja draha... akoby si ma citovala 😉 😉 😉 😉 3 deti su 3 deti 😉 😉 ma to svoje plus ale svoju obet 😉

abbi
21. máj 2009

a DAKUJEM za kompliment 😉 😉 BOC

aadula
21. máj 2009

abbi, nie ešte nepracujem..kvôli tomu úrazu Samkovku sme to odložili na september...pretože v apríli sa mal ísť už zaúčať do jasličiek a to mal puknutú tú lebku ešte, tak sme museli väčší pozor na neho dávať 🙂

boc, som myslela, že len mne šibe z toho, že som doma...ono to je asi fakt ubíjajúce, keď sa človeku zmení celý život na materskej ...a čím viac detí, tým viac starostí ... a tiež ma hnevá, že nemôžem sa napr. chodiť korčuľovať lebo nemám kam malého dať... neboj ono to iste prejde ... a niekedy sa vykašli na umytie dlážok a sadni si pekne a daj kávičku a v kľude relaxuj 😉

bzuco
21. máj 2009

kašli na dlážky...ja som už rezignovala a na poriadok ako na zámku môžem na dlhšie zabudnúť....povysávam a následne 5 minút na to mi malý vysype celý balík chrumiek na koberec, alebo barborka sa baví so škrečkom a piliny sú všade...no obesím sa...
vyluxujem kupelku a ide tam slečna - tak hned je pasta a tekuté mydlo po celom umyvadle, voda na zemi....
a takto by som mohla rozprávať do aleluja 😝

bocmanka
21. máj 2009

🙂 díky baby...