Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
5. aug 2009

normálne mám dosť Sendy je celé poobede ako zdivetá nechápem čo sa jej to deje ale je neskutočne divá jak šialená len sa bije, kope a podobne neposedí ani 5 sekúnd normálne nechápem

a mne už prerástol ten bordel čo máme doma cez nervy a pustila som sa do upratovania a keď pojde krpaňa spať tak idem ešte podlahu a prach a podobne už sa na to nemôžem pozerať

janka1874
autor
5. aug 2009

a ešte k tomu som total nešťastná z foťáku vôbec nefunguje blesk ma ide poraziť a nemám na nový do kelu neviem sa ani fotiť z bruškom 😢 😢 😢 musím oprášiť starý nech už budú fotky akékoľvek ale budú aspoň nejaké

telinka
5. aug 2009

ahojte 🙂
my sme konecne annamarii vybavili OP , dnes sme boli vyzdvihnut.....no vobec sa mi nepaci 😝 taka kreditka s fotkou 😝 a ten podpis..vidno ze sa podpisovala naslepo...ako prvacka 😀
peta za mnou chodi ze " bojim sa" a driape sa mi na ruky 😒

janka1874
autor
5. aug 2009

ja som to upratovanie vzdala ale zajtra to dobehnem

telinka
5. aug 2009

tu je dnes mrrrtvo 😨

aadula
5. aug 2009

ja len tak nakúkam...malý sa zas budí..., ale dnes som mu objavila, že sa mu tlačí štvrtá stolička..maý kúsoček trčal..tak asi to nám robí problémy trošku

simka9122008
5. aug 2009

Ja som tu, bola u nás suseda tak sme trochu poklebetili, zajtra trochu popratáme, požehlíme a ak nebude pršať zbehneme možno do mesta a večer zase balíme, ideme ku krstným rodičom čo sú deťom, ostávame tam aj spať a v sobotu je konečná u mojej mami, no a v nedeľu už bude zo mňa zase slamená vdova, no už som sa dohodla s MM, že na druhé leto príde na 2 týždne aj v zime

centik
5. aug 2009

Simka a preco nechodi castejsie? ved to je hrozne mala dva krat do roka 😔

simka9122008
5. aug 2009

No Centik ináč sa nedá, kvôli financiám
Baby lúčim sa s vami, idem sa venovať MM

luculka
5. aug 2009

cafte,,,tak uz aj u nas s akonecne chrni 😝 😝
a to som sa ju snazila unavit aj na ihrisku aj doma 😖

teli coho sa peta boji????

luculka
5. aug 2009

baby pomoooooc,,,ja mam na Pc ze nejakých 20 vírusov,,,,to teraz liecim,,snad sa to spravi,,,lebo ak mi zmiznu vsetky foto tak ma slahne 🙄 🙄

ivana26
5. aug 2009

ahojte,
tak adam ma teplotu 38,2, dala som mu cipok a zaspinkal, neviem co to je, dufam, ze len zubok 😒
ja uz som salena z toho prekladanie, uz sa mi aj sniva o izolacii 😀 a musim ist na slovensko buduci tyzden prekladat, tak to len bude zabava, som zvedava, co im tam prelozim, ked nic neviem 😕
jani, krasne meno ste vybrali, velmi sa mi paci 😵
boc, ja by som tak nedala deti ,predsa len na jednu osobu 4 deti, to je vela. tiez by som isla aj ja 🙂
no idem si ja lahnut, budem mat urcite rusnu noc a MM je v praci ☹
dobru noc

telinka
5. aug 2009

lucul , neviem....ci to pouziva opodstatnene , alebo vie ze to na mna zabera apochovam ju???
radsej virus v PC ako u natalky 😉 asi by si mala porozmyslat o novom antivire 😎

telinka
5. aug 2009

keby ste nas dnes navstivili asi by ste sa chytili za hlavu 😅 dnes sa u nas tancovalo na superhity....ala pugaceva-miliony........to si peta najnovsie pospevuje , a sere he..... , lambada , o maňo a podobne vychytavky.....hotova tanecnica z lucnice 😀 😀 😀

luculka
5. aug 2009

uz mam new,,,a ten robi prieskum,,,tak dufam ze aj vylieci,,, 😉

😀 😀 😀 spevácka,,a tenecnica v jednom
my sme sa dnes smiali mala davala Ronnymu jej capicu,,on sedel ako 5 penez,,a drzal,,ona mu ju nasadila,,rehotala sa,,a on len pozeral ako puk,,potom mu zase dávala telefon k uchu aby telefonoval s tatinom,,,, 😀 😀

telinka
5. aug 2009

sa uzivi jak cvicitelka v cirkuse 😉

silvika
6. aug 2009

nooo bre ranko, tak bud vsetky este spite alebo sa vobec neponahlate sem konikovat ina moznost mi nenapada

janka1874
autor
6. aug 2009

ahojte
ja som sa sem ledva dostala mne asi niekto vymenil dieťa ja neviem čo jej už druhý deň je slovo nie alebo novo u nej vyvoláva normálne záchvatovú reakciu začne vrieskať, revať, trieskať so všetkým no ide ma poraziť že čo to chce byť toto doteraz nerobila kebyže nemá všetky zúbky tak si myslím že je to tým no hold smola

silvika
6. aug 2009

mozno ma jani teraz taky proces sebauvedomenia a asi je cas na to aby ste sa dohodli ci slahne teba z nej alebo slahnes ty jej no prve skusky nervov

aadula
6. aug 2009

ahojte,

jani to máš dobre...ona to má možno len prechodne, ale nás Samino je taký stále 😝 možno jej lezie nejaký zúbok

nám tá hnačka asi prechádza..teda dávam stále hylak, ale dne mal stolicu už takú v pohode... ráno som skúsila dať mliečko, ale obed dám ešte dietny... len je hrozne umravčaný a prsty má stále v ústach

janka1874
autor
6. aug 2009

aadula nám už chybajú len tie posledné stoličky čo vraj lezú v 2 rokoch
a silvika asi máš pravdu ale ako sa poznám asi šlehnem ja jej lebo ja na také trucovanie a hádzanie vecí teda fakt nemám nervy 😉

janka1874
autor
6. aug 2009

žienky poradte nejaký dobrý foťák niekde na splátky lebo z toho nášh sme fakt na nervy a my sme maníci na fotky aj keď teda uznávam že také krásne ako fotí luculka ešte neviem robiť

silvika
6. aug 2009

jani daj asi aj v akej cene tu odbornicky ti isto nieco pohladaju ja teda nemam sajn ani neviem ake fotaky su na trhu 😝

janka1874
autor
6. aug 2009

no čo ti ja viem silvika my sme chceli nejakú zrkaldovku samozrejme čo najlacnejšiu 🙂

silvika
6. aug 2009

a nieco v nay aj hej. sk si si nehladala ze co by ti do oka padlo 😉

bocmanka
6. aug 2009

🙂 🙂
tak kto sa hlási na stretko?
nestihla som ani vybaliť a už zase balím..
poobede odchádzame do piešťan, chalani tam majú od utorka lyžiarske sústredenie...xixixixix, tzv.welness, korčule, bicykle, plávanie a ľahká atletika...
budeme ich ale šetriť po tej viróze, tak si tam snáď oddýchneme, berieme aj klasika mojich rodičov, takže nočné žúry sú možné...
u nás v mt je celkom teplo, len fúka, romy teraz zaspala a idem teda baliť a to som len včera dala dokopy ožehlené veci po dovolenke....

silvika
6. aug 2009

dockaj kde co ake stretko? ty si friskaaa

anina1
6. aug 2009

ahojte
jani veď jej asi idú ďalšie, my už máme dva zuby vonku z tých čo majú ísť v dvoch rokoch a ešte dva idú, tiež je nervózna, kaká ostošesto, včera 5x, ale ja sa snažím si to nervačenie nevšímať a zaujať ju niečím iným, keď budem aj ja nervačíť, tak určite neprestane a nepomôže to jej ani mne 😉
boc no ja určite 😵

bocmanka
6. aug 2009

🙂 silvika ideme oddnes do nedele do piešťan..tak kto ste nablízku, pošlem cez ip telefon a hodíme stretko...ve´d aj trnava je blízko, nie????????,

janka1874
autor
6. aug 2009

no anina tiež sa snažím ovládať ale niekedy už mám dosť
na tie posledné zúbky to nevyzerá nemá nič ani zdúrené ani napuchnuté ani žiadne iné príznaky okrem nerváčenia 😒

silvika aj by som pokukala ale ja sa do takých vecí moc nerozumiem ale skúsim potom keď pôjde spať