Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
6. aug 2009

no centi ze aspon ty sa ukazes 🙂

ja sa tesim na zajtra , lebo dojde segra z dovolenky.....vcera som jej volala ze ako je to mozne ze mi tak strasne lezu na nervy aj ked niesu doma...najviac neter ema 😠 😀 ked ju peta nespomenie 100x za den tak ani raz....sa az cudujem ako jej tie decka chybaju 😕

luculka
6. aug 2009

cafte,,,teli,,,no vtipná dcera 😀 😀

u nas sa uz napodiv chrni,,,,o pol hodku skorej,,,, 😀

luculka
6. aug 2009

halooooo,,,ja sem dorazim kazdý den ked uz tu nikoho neni ☹ 🙄

janka1874
autor
6. aug 2009

luculka ja som práe dorazila ale nie na dlho písala som drahému zmluvu a chystám sa spať
chcela som síce pohľadať ešte nejaký ten foťáčik ale dnes sa to nekoná

anina1
6. aug 2009

teli, no čo by sme robili bez tých detí 😀 😀

luculka
6. aug 2009

aj ja asi podokladám blog a pojdem do hajan,,,,
zajtra mi natuš s tatom idu na vikend k svokre

janka1874
autor
6. aug 2009

telinka dobre som sa pobavila na hláške tvojej déry milá to dievčina 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
6. aug 2009

no nič idem ja do hajan dobrú noc

alinka76
6. aug 2009

ahojte, ja som tu dosť neskoro, je tu dakto ešte? sme dnes prvý raz grilovali na novom grile, paraaaadička. o týždeň čakáme telinkovcov a bocmankovcov. 😉

simka9122008
6. aug 2009

Ahojte mi sme mali teraz večer návštevu, moju kamošku, tak sme posedeli, poklebetili, popili a teraz si idem ešte nalakovať nechty, zajtra odchádzame cca o 9.00, ale ešte ráno sa ukážem a potom v sobotu od mami

bzuco
6. aug 2009

ali ahoj

neechceš pre lenku kožúšok na zimu ani nie za 2 eurá????
pošlem ti link

bzuco
6. aug 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4365583

barborke bude ešte asi veľký
za 1,50 no nekup to 😅

luculka
6. aug 2009

🙂 halooooo

ali no super prvá grilovacka,,,, 🙂
to bude ine rošambo,,,telinkovci,,,bocmanovci,,a alinkovci,,,, 😀 😀 😀

alinka76
6. aug 2009

ahoj bzučo, no vieš, musím jej fotku ukázať, lebo moja herečka hocičo neoblečie. minulý rok som jej krásnu bundičku predlženú kúpila a namiesto aby ju nosila, tak chodila v zelenej, čo som jej na dvor kúpila, lebo sa jej viac páčila. no nervy 😠

Lucul, možno to nie je ešte konečný stav 😉

bzuco
6. aug 2009

ali...ani moja, nič si z toho nerob 😅

luculka
6. aug 2009

kto sa este pridá???

luculka
6. aug 2009

žeby abbi 🙂

alinka76
6. aug 2009

Lucul, neviem, nechávam dvere otvorené, kto chce, môže dojsť. bude sranda, len na bráničku dám zámku, nech nám toľké deti neujdú. a starkú asi pošlem expresne ku synovi 😀

bocmanka
6. aug 2009

ali,ty si ksicht..môj drahý tu zachrápal,deti spia vedľa,no iná hotelová romantika..silvika-šoféroval manželík a ja surfen netom,to vieš chvíľu kľud od 3detí aspon v aute,tam nemajú kde ujsť ..xixi

simka9122008
7. aug 2009

Ahojte, tak o hodinu odchádzame, ešte som sa stihla ospchovať a umyť vlasy, teraz raňajkujem mussli s jogurtom
Užite si pekný piatok aj začiatok víkendu

janka1874
autor
7. aug 2009

Ahojte
no fakt neviem čo s tým dieťaťom je ale už druhú noc sa budíme o 5.00 s plačom síce ešte zaspí naspäť ale nechápem to a dnes ráno asi prvý krát odmietla piť mlieko

ináč pekný slnečný deň všetkým 🙂

huleni
7. aug 2009

ahojte ja som uplne mrtva, nikola sa v noci zobudila s prisernym revom a nie an ie to utisit a rano svieza o pol siedmej...ja sa asi zastrelim.o)

janka1874
autor
7. aug 2009

nejako veľa detí buntošilo s revom dnes čo sa to dialo

martinaj
7. aug 2009

jaj u nas je rev v noci kazdodenny...... uz sa nad tym ani nezamyslam, som to vzdala ☹
my by sme isli na stretko, ale bohuzial muz ide mimo na vikend a my sme nemobilne ☹ takze smola, ale uzite si to 😉

janka1874
autor
7. aug 2009

a nechystá sa nietko smerom na východ?

luculka
7. aug 2009

cafte martinaj presne ani ja to uz neriesim,,my sme este nemali ani jednu noc ze by celu spinkala,,kazdu noc sa o druhej,,,stvrtej budi s placom 😒

mne lásky odisli,,,tak som sama,,,,

janka1874
autor
7. aug 2009

luculka u nás to ale nie je zvykom tak preto tomu nerozumiem

a už keď ťa tu na chvíľu mám ty si odborník na foťáky nevieš poradiť nejaký dobrý foťák čo by sa oplatil za nejakú rozumnú cenu hoci aj zrkadlovka nejaká jednoduchšia nie pre nejakých super pokročilých alebo tak nejako

luculka
7. aug 2009

jani a za aku cenu asi??? no ak niesi nejaký maniak do fotenia tak zrkadlovku radsej eee,,,to musis vsetko nastavovat,,hrat sa s tým,,lepsi je kompakt 🙂

janka1874
autor
7. aug 2009

aha ale potom nejaký lepší kompakt a čo ja viem do koľko tak cca do 300 eur (čím menej tým lepšie ale zas nechcem nejakú šupačinu) taký stred

luculka
7. aug 2009

kuk canon powershot Sx 10 alebo olympus.... http://www.bestcena.sk/olympus-sp590-12mpix-26x...