Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
24. máj 2009

no ja som tiež práve dopridávala fotky na malej stránku a ide sa spať
ale musím uznať čo sa týka kolotočov fakt to desne preháňajú každá jedna jazda 1euro trošku moc a ledva 1 minútu to ide

zucha
25. máj 2009

vidim, ze dnes som tu prva. Baby, ako to robite, ze vam deti spia tak dlho? Ana je dnes od 5.30 hore a plna energie. Co sa o mne neda povedat. Clovek taketo skore vstavanie zvladne raz za cas, ale denne 😝 ?

csikike
25. máj 2009

zucha, ale tebe ana chodi spavat uz skoro, nas zaspal vcera o 21.40 😕 a vstaval o 7mej a opat sucha plienocka 😵

veja79
25. máj 2009

Zdravím kočky no s tým spatím by zaujímalo aj mňa. Pali chodí spať okolo20,45 a vstáva medzi 5-5,30 😝
Neviem čo sa stalo, aj zatemnené má a predtým vstával okolo 6,30 - to bolo ok. Ale teraz som už mesiac KO.
A ešte jedna otázočka - chcem si kúpiť bicykel bo nemám a chodiť sa s Palim prevetrať. Čo je lepšie pre začiatočníka- cyklosedačka vpredu alebo vzadu? Nemáte skúsenosť?

aadula
25. máj 2009

ahojte 🙂

náš Samko vstáva niečo po 6.tej a chodí spávať tak okolo 20.00 h. stane sa, že vstane skôr alebo neskôr, ale väčšinou teda takto vstáva 😝

veja, mne akurát včera mm dal dokopy moj bicyklík a namontoval sedadielko, my ho máme po Paťke ešte a máme ho dopredu ... neviem čo je síce lepšie, ale mne to vyhovuje lebo ho budem vidieť 🙂

aadula
25. máj 2009

jani hneď by som prišla na to stretko ☹ iste vám bude fantasticky...ale tiež verím tomu, že na rok prídeme 🙂 teda ak sa ešte niečo také bude robiť 😉

zucha
25. máj 2009

csiki, chodila spavat o siedmej a dufajum, ze jej posuniem spanok na osmu, tak bude spavat o hodinu dlhsie, ale PRD barani. Vstava presne tak isto. De facto spi o hodinu kratsie, ako predtym. Mame okna na vychod, tak mozno je to tym, ze tam ma vela svetla. Prave pozeram v Ikey, ci nemajunejake tienidlo. No maju dve, tak idem nejake z nich kupit . Ak to nezaberie, tak zbytocne vyhodene prachy. Ale za pokus to stoji.

csikike
25. máj 2009

zuchy, tiez sme tak, teda tomikovi ideme davat rolety, lebo zaluzky nespravia tolko tmy
a ja by som urcite dala sedacku dopredu, ak by sa aj nieco stalo, aby som ho chranila sovjim telom a mala ho na pozore

janka1874
autor
25. máj 2009

Ahojte
tak sme doma z očkovania konečne máme všetko za sebou a najbližšie očkovanie až v 5-tich rokoch 😀 😀 😀 a poradňa až vo februári 2010 bolo aj trošku slzičiek, ale zvládli sme to a teraz už spinká vrátili sme sa na 2 spánkový režim lebo už sa podobala na nejakého malého číňana ako keby ani naša nebola tak nebudem ju predsa trápiť potom je zbytočne urevaná
a dnes máme viac menej papučovú kultúru lebo v takom slnku by vraj nemala po očkovaní ísť vonku tak budeme doma maximálne poobede pôjdeme ku babke nech má aj zmenu 😅

simka9122008
25. máj 2009

Pekné ránko všetkým
Moja malá je dnes extra urevaná ani v noci nespinkala slávne, idem jej dať chamomilu, lebo to asi budú zúbky, ešte furt nám nevyšli tie 3 😠
Navarené máme, tak čakáme babku, už každú chvíľu má prísť

janka1874
autor
25. máj 2009

simi aj ja dnes vegetujem až na tú kopu riadu čo ma čaká idem to čím skôr zmáknuť nech mám pokoj

abbi
25. máj 2009

ahojte. ja som u mamy v Bernolakove tak trochu vegetim. 😉 😉
s tou tmou som to vyriesila tak, ze davam vzdy pred spanim na okna tmavu deku 😀 😀 ale velmi pomaha. a tiez sa musiím pochvalit, ze cez den mi uz sam zaspava v postielke 😉 😉

centik
25. máj 2009

ahojte,
Veja my mame sedacku v zadu a som spokojna, minuly tyzden sme boli asi dve hodiny na bicykloch a bolo tu super, malej sa pacilo

janka1874
autor
25. máj 2009

abbi tak si trošku povegetuj 😀

telinka
25. máj 2009

ahojte 🙂

peta vstava aj o piatej ci siestej , ale ja ju znova polozim do postielky a ona si este zdriemne , skorej ako o pol siedmej ju nevyberam , no dlhsie sa neda lebo baby sa chystaju do skoly a vyrabaju pri tom hluk 😝 zaspava do osmej vecer 😉

abbi super , aspon mozes trocha vypnut 🙂

ja petu vozim za bicyklom v cyklovoziku....nalozim jej tam hracky a proviant a spokojne si tam bufetiiiiiiiiiiiii 😎

centik
25. máj 2009

no ja tu nejdem ani pisat kedy zaspavame a vstavame a ci nam vadi svetlo a tak 😀

janka1874
autor
25. máj 2009

tak u nás či sa spalo raz alebo dva krát v poslednej dobe vstávame o 7.00 niekedy skôr niekedy neskôr a spávať večer chodí o 20.00

telinka
25. máj 2009

....troska nostalgie ...o tomto case pred 15timi rokmi som bola cerstva mama divcatka 4kg a 54 cm , ktora ma dnes po 15tich rokoch 60kg a 169cm 🙂 😅 😕

anina1
25. máj 2009

ahojte 🙂
teli gartulujeme Annamárii k 15-stke, veľa zdravia a nech sa jej darí v novej škole, tak už je občianka? 😵

telinka
25. máj 2009

vdaka ani....tak tak 😅

anina1
25. máj 2009

moje dieťa si pred 12-tou samé vliezlo do postieľky a zaspala aj bez obeda, nechápem, pomáhala mi umývať okno, že by ju to unavilo? 😕

telinka
25. máj 2009

anina , take cosi ani nezverejnuj , lebo k vam nabehne socialka.....takto zneuzivat lacnu pracovnu silu 🤐 😀

janka1874
autor
25. máj 2009

telinka tak gratulujeme aj tebe k prvorodenej a prvorodenej Annamarii k 15-tim narodeniná ale to letí

no anina takto zamestnať dieťa teeeda 😀 😀 😀 😀 😀

centik
25. máj 2009

ale baby sak tam nejde oto ze umyvala mala okna, ale oto ze sama vliezla do postielky a zaspala 😀

silvika
25. máj 2009

teli sak to neni za prachy, to sa moze v domacnosti mamicke vypomahat ... ja som socialka tak to mas odobrene ani. nas by urcite secko okostoval, tak ja si radsej robim sama, maximalne nieco doniest odniest moze

alinka76
25. máj 2009

anina, zlatá 😵

my sme boli v meste a drobec mi zaspal a spal hodinku, neviem či teraz zaspí, ale je nejaký unavený, kým som varila, pozeral rozprávku a to ho ukľudnilo

aj my sa vozíme vzadu na bicykli, Samko len zbadá, že vyťahujem bicykel a už si chce sadnúť

centik
25. máj 2009

wau Teli tak to oslavite obcianskym preukazom? 😀

bocmanka
25. máj 2009

🙂 teli dnes????.....teda dnes pred 15 rokmi si rodila??????
dnes rodila aj moja tretia svokra, teda pred piatimi rokmi......laura, dcéra môjho svokra a manželovho otca má dnes 5 rokov..
tak všetko naaaaaaaaaaaaaaaj 5 a 15 ročným a samozrejme všetko naaaj aj všetkým 20 a 60 kilovým...xixixi 😀 😀 😀

alinka76
25. máj 2009

Teli, AnneMárii blahoželáme k 15.tke, nech si to užíva, to je najkrajší vek... no, ja vám poviem, v 15-tich som mala možno 40kg, suchar ako nik, ani cici, ani rici 😀 😀 😀

janka1874
autor
25. máj 2009

centik myslím že každý to pochopil správne len si robíme srandu 😀 😀 😀 😀 😀

boc to znie ako keby si neviem koľko krát bola vydatá že moja 3 svokra 😀 😀 😀 😀 zlaté