Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abetka
29. aug 2009

bzuco nam su male. Ja uz na zimu rozmyslam 25 topanky, lebo ma 23 LTT a na zimu, ked este ponozticky a pod a ako dlho bude zima, tak veru mi vychadza 25 😝

janka1874
autor
29. aug 2009

Ahojte
my dnes upratujeme ako šialení neviem čo to drahého laplo ale teším sa odsunul aj gauč a aj ho riadne vyšúchal tak sme popratali no mám dosť poviem Vám ale pomáhal tak to sa teším asi vie prečo 😀 😀 😀 😀
no a teraz ide chystať koláč na zajtra lebo má narodky tak nejakú dobrotku
mne už 3 krát periš pračka a cez týždeň už začnem bábatkovské veci prať nech máme pochystané lebo ja nerada na poslednú chvíľu
ešte mi treba doutierať prach
juj a aj na dvere natiahol koženku konečne nás nebude počuť až na prízemie teda dúfam 😀 😀 😀 😀

abetka že 25 teda my nosíme ešte stále 20 😀 😀 😀 😀 25 asi bude mať keď už pôjde do škôlky 😀 😀 😀 😀

boc no vy s tými chorobami to je des fakt pevné nervy

Nikolke všetko naj naj naj k meninám

simka9122008
29. aug 2009

No Jani vy ste sa nejako rozbehli s tým prataním, neprídete aj ku mne, ja som dnes okrem varenia, nepohla ani prstom
A tvojmu drahému všetko naj k zajtrajším narodeninám
Nikolke všetko naj k meninkám

abetka
29. aug 2009

jani, pozdrav mangel. moj tu lezi pomaly4 den, lebo je prechladnuty a ideme ma porazit 😠

janka1874
autor
29. aug 2009

no choroba je o nervy a chorý chlap to už je o dvojnásobné nervy to si viem predstaviť koľko krát si už počula že umiera 😀 😀 😀 😀

simi aj ja som bola v šoku z tej jeho aktivity no zajtra čaká vážnych gratulantov tak to asi preto 😀 😀 😀 😀 ale mne je to jedno som rada že pomohol a máme tu pekne voňavo a čistúčko ja predsa gauč odťahovať nebudem ani náhodou 🙂
a ďakujem za gratuláciu odkážem mu

simka9122008
29. aug 2009

No to som rada že ste to spolu zvládli, tak by to malo byť stále, aby pomáhal muž žene so všetkým, nie iba leňošiť

simka9122008
29. aug 2009

to nemyslím iba tvojho, ale všetkých mužov

abetka
29. aug 2009

simi svata to pravda, ale to je len nase zbozne zelanie, aby chlap pomahal

bzuco
29. aug 2009

baby...to čo mi stopli inzerátz?????? 😲 😲 😲
ved tam nie je nič proti pravidlám 😠 😠 😠 😠

aj na tie papučky...nechápem

janka1874
autor
29. aug 2009

bzuco tiež som kukala a nepochopila napíš adminkám že prečo to urobili

bzuco
29. aug 2009

tak to sem dám ešte raz, ak bz sa dakomu hodilo

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

a aj topánočky...
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

no ak tam je niečo proti pravidlá, zožerem kefu 😠 😠 😠

bzuco
29. aug 2009

abetka...ja teraz na jeseň mám 23, to má rezervu 1cm a na zimu asi 24...aj ked mám po Barborke také zimné unisex 23ky, tak možno na začiatku zimy obuje, ale celú mu isto nevydržia

abetka
29. aug 2009

no nas ma 23 na doraz a to som si myslela , ake velke som mu kpila, ked som ich kupovala. Ja som po malej vsetky topky vyhodila a niektore rozdala, lebo mi to v sanatoriu neodporucali , ale vacsie velkosti som si nechala. To len teraz , ked tam chodime, tak nejdem drazdit 😝

anina1
29. aug 2009

my máme 24 teraz a 25 na zimu sa bojím, že do zimy budú malé 😝

bzuco
29. aug 2009

abetka...ved ja som si nechala aspoň na behačku - teda len také, čo boli vhodné aj pre chlapca....ale vidím, že nám aj tak nebudú sedieť čísla...malý má oveľa väčšiu nohu ako B. v jeho veku...ona nosila 23kz ked mala 2,5 roka a aon už teraz 😅

ivana26
29. aug 2009

ahojte,
vobec vas tu nestiham citat.
my mame tiez teraz uz 24 a v zime neviem, kupim az ked bude treba 😉

bzuco
29. aug 2009

kočky, nemáte tip, ako odstrániť zápach z práčky?....už som tam dala hydroxid sodný, čo sa dáva do odtokov (ten nám už 1x zabral, ale teraz nie ☹) a zapla na 95st., aj voľáky čistiaci prostriedok na wc tam MM dal a zasa sme dali 95st. a stále to tam smrdí ako pokandená plienka 😝 😝
mám spredu plnenú práčku a dvierka mávam otvorené kvôli vetraniu, ale musím ich zavierať, lebo ten puch je hnusný 🙄

anina1
29. aug 2009

tá moja dnes cez deň vôbec nespala a ešte aj teraz je plná energie, ja to nechápem, niektoré deti spia ešte 2x a ona ani raz 😒

ivana26
29. aug 2009

bzuco, ja len vzdy vyvarim pracku, ale o chvilu zase smrdi, takze aj mna by zaujimalo co s tym
jeminku boc, vas tie choroby prenasleduju, skore uzdravenie prajeme

janka1874
autor
29. aug 2009

aniina tak ty asi so mnou ani neprehovoríš už 😀 😀 😀 😀 u nás sa ešte stále spí 2x neviem či ešte nietko má taký režim

bzuco presne nad tým som nedávno uvažovala že by som chcela nejako prečistiť práčku len neviem ako a to som už o tom čítala nejaké rady no samozrejme zabudla som tak ak niekto viete poradte

bzuco
29. aug 2009

ten hydroxid som tam dala, aby sa všetka tá mastnota a humus odstránil, som myslela, že to preto puchne...ale po 2 vyvárkach musí byť čiastá ako ....mne sa vidí, že to tá tesniaca guma na dvierkach smrdí 🙄

bzuco
29. aug 2009

jani...teraz mi na MMB poradila jedna - že naliať do práčky liter octu a zapnúť - najlepšie na vyvárku

abetka
29. aug 2009

baby skuste obycajny ocot a vyvarit. Ja som to robila minule a trosku to pomohlo

anina1
29. aug 2009

bzučo a nemáš zanesený filter? mne to vtedy smrdí, keď sa vyčistí tak to prestane, ja niekedy dávam ocot
jani mne by stačilo aj raz keby spala, veď to neni normálne, v noci sa budí, ráno skoro vstáva a už ani cez deň nebude spať? dúfam, že si to zajtra rozmyslí 😝

bzuco
29. aug 2009

anina...aj filter sme vyčistili, aj čerpadlo MM kukol...dokonca sme odtlačili práčku či pod ňu niečo nenatieklo a preto to smrdí....no nič z toho 😒

aadula
29. aug 2009

ahojte

tiež zvykneme ocot dať...asi to je najlepšie

anina, mne malý spal dnes aj včera 3 hodiny a potom ho musíme budiť 🙂 , ale veľa detí nechce spávať cez obed čo počúvam... zas je pravdou, že potom o siedmej padnú do postieľky a spia...no claudika je malá ani nie duracel ale listhiumka 😀 /také baterky mám vo foťáku..vydržia eeešte viac 😀 /

abetka
29. aug 2009

aadul -ako okna??/ Kedy vam ich dorobili???

aadula
29. aug 2009

abetka po šiestej včera odišli, potom sme rýchlo pratali tú "hrubšiu" špinu a dnes sme riadili celý byt...ešte úplne všetko nie je...ale však aj zajtra je deň ...a okná umyjem až budúci týždeň... ale teším sa z nich veľmi 😵

simka9122008
29. aug 2009

Aadula, to si viem predstaviť, ja sa z nich teším ešte teraz

aadula
29. aug 2009

simi, hneď inak vyzerá byt...a postupne budeme maľovať 🙂