Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
22. nov 2009

Dobré ránko
ako vidím včera tu bolo veselo no super a mne ušla zábava lebo som nejako nevládala kukať na písmenká tak som radšej išla spať 😀
a dnes si pripadám ako v oblaku taká hmla je vonku že vôbec nič nevidno len bielo fuj ja chcem slnkoooooooo

bocmanka
22. nov 2009

Jani v mt to isté,tak ideme na raňajky do mc donaldu do žiliny a kúpiť im korytnačky na lyžovanie,ešte do včera som nevedela čo to je?

janka1874
autor
22. nov 2009

boc a čo to je som o tom tiež ešte nepočula
tu je tá hmla príšerná vetrám v obývačke a normálne nič nevidím von len bielo fuj na porazenie a to ráno vykukovalo slnko ešte som si myslela že pôjdeme rodinka konečne všetci spolu vonku

luculka
22. nov 2009

cafte,,,,,u nas hmla dnes nieje,,,ale kosa teda dobra,,,, 😒
maa si tu asi po 1000x studuje tesco hracky,,,,a rozpliva sa tu,,,,
ja apsolutne neviem co jej kupit k narodkam,,,,mam nejake knizky,,,a dalej neviem....mamina vcera isla z prace do carfuru kupit kuchynku,,,a ze beznadejne vyredana,,, 😒

inak vcera ma skoro slhlo,,,,som varila,,a mala stale otravovla pri mne a mala tam prutený kos co priniesol dedo z hribov,,,tak som jej povedala nech ide na nakup,,,a ona ze papa,,a isla,,,som bola na tom ze je v obzyke,,,no nasla som ju na spodnej chodbe,,,uz stala pri vchodových dverach aj s kocikom,,babikou a kosom na nákup 😀 😀 😀 ...stále nechápem ako kos aj kocik odniesla dolu schodmi,,,ci naraz alebo sa vrátila,,,

janka1874
autor
22. nov 2009

luculka na to dávaj pozor u nás je to podobné akurát že nie sme v dome ale Sendy sa ide taký čas obúvať obliecť a otvára vchodové dvere

zrzulka
22. nov 2009

Boc veru co su to tie korytnacky? Ani ja som to nepocula tak nam to objasni🙂

Jani aj u nas je hmla. Ani sa mi nechce ist von ale sme pozvani ku nasim na obed ... tak musime....

Lucul mas to doma zaujimave.... my take zatial este nepozname ale asi by ma tiez slahlo...

Vy si lamete hlavu co pre deti na vianoce ja zase vobec netusim co kupit muzovi. Ach jo. Cim dlhsie sme spolu tym tazsie sa mi nieco vymysla:((((((zase mi je blbe nedat mu vobec nic aspon nejaku hovadinu by som mu chcela darovat.vsak si to zasluzi🙂)))))

telinka
22. nov 2009

caute 🙂

lucul ty to nejako moc prezivas 😅 😅 sak jej daj knizky a hotovo , ved od ostatnych dostane hracky a ona z toho nema rozum 😉 ja som chcela dat peti na narodky babiku ale nasi ma presvedcili ze jej to dame na vianoce spolu s kocikom a na narodky dostane dr.kufrik za 10€ a urcite bude spokojnaaa 😀 😀

aadula
22. nov 2009

ahojte,

tak ja som nevydržala a vygooglina som si, že korytnačka..to je oblčko aj s chráničmi na telo...dobre som to našla boc? 😀

janka1874
autor
22. nov 2009

aadula tiež som o tom googlení uvažovala ale som značne lenivá 😀 😀 😀 ešte že ťa máme a boc nám to potom objasní
u nás je momentálne pohodička deti konečne spia drahý kuchtí obed a ja som akurát napísala zoznam ingrediencií na vianočné pečenie čo všetko treba pokúpiť v tomto hnusnom počasí ma nič iné nenapadá my sme chceli tiež dnes niekam ísť ale v tomto počasí sa vonku nedá byť s 3 týždňovým bábom a v podstate inam nemáme kam ísť tak zas len k našim 😀 😀 😀
včera večer sme boli v tescu a kúpila som si na seba nohavice na krstiny no žienky nemám síce odvahu postaviť sa na váhu (aj keď ju máme doma ale strach z výsledku je silnejší ako ja) 😀 😀 😀 😀 ale nosím už veci čo som nosila po Sendy čiže len predkladám že už mám sa sebe len tých 11kg navrch čo mi ostalo ešte po Sendy no pri tom zozname zákuskov čo sme si teraz urobili na sviatky neviem do kedy to tak bude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
22. nov 2009

že oblčko....oblečko 😀

aadula
22. nov 2009

jani, tu na juhozápade rovnako hmla už druhý deň...som bola s malým u našich ..dole to tak hrozne nevyzerá..ale tu u nás na 11tom ledva dovidím na druhý činžiak

janka1874
autor
22. nov 2009

aadula my sme len na 5 posch. a teraz náhodou niečo vidím ale bolo už dnes aj tak že som ani len von oknom nevidela nie to na nejakú budovu 😀 😀 😀

simka9122008
22. nov 2009

Ahojte
Centik som na teba ráno myslela, nečkalo sa ti, lebo som ráno vstala s tým že ma bolí celá krčná chrbtica ani otočiť hlavu neviem som musela blbo spať 😝 😠
Mi sme boli doobedu u mojej babky, lebo od včera je tam moja krstná mama, tak som ju išla pozrieť, no poviem vám že bola riadna hmla, aj je dosť chladno a dostala som pochvalu, že som schudla od maminej svadby, tak som sa schválne odvážila postaviť na váhu a na moje prekvapenie, mám 66 kíl
Tak ja pomaly idem, trebalo by mi žehliť, poučiť sa s malým, no nejako sa mi nič dnes nechce 😝 😝 😝

janka1874
autor
22. nov 2009

žehliť plánujem aj ja večer no uvidím ako dopadnú moje plány 😀 😀 😀 či mi ich niekto neprekazí 😀 😀 😀

bocmanka
22. nov 2009

presne aadul,korytnačka je vesta s chráničmi na hrudník a chrbticu,aby sa dieťa pri páde nezranilo..podobne ako majú mundúr hokejisti..za 2korytnačky pouhých 111€ platí to babka chalanom k narodkám

bocmanka
22. nov 2009

jani,myslím na teba,v mt hnusná hmla,tak sme v aute smerom na martinské hole a je tu nebezpečne slnečno,baby neskutočnéé..odfotim

luculka
22. nov 2009

teli teraz co prezivm tie darceky,,,ci tie dvere???
no kufrik dostane od tety,,,asi dostane fakt len knizku a nejaku drobnost

tak nam tento rok starosti s darcekom pre mna a MM odpadol,,,uz ho mame,,,takze uz si nic viac nekupujeme,,,,no teda mne este vcera prsili kuch.knihy,,,jedna varenie a jedna pecenie,,,v kazdej 400 receptov 🙂

som dnes konecne dorobila bambulky na ciapku,,,,sa mi do toho moc nechcelo 😖 hned vyzera krajie,,,, 😵

ozaj u nas uz postavili vianocný stromcek na namesti kde budu vianocne trhy,,,nejako mi to stale nedochádza ze uz bude koniec mesiaca,,,asi to pocasie teple to robi,,,

simka9122008
22. nov 2009

jééééééééééj Lucul už vianočný stromček
tak ja som predsa začala žehliť

telinka
22. nov 2009

lucul tie darceky som myslela 😀 sak natali ich ma urcite aspon 2x tolko co nasa peta 😀 😀 😀
a de je foto bambuliny???

luculka
22. nov 2009

no na prechádzke cvaknem a hodim,,,uz ma k nej aj sal,,,ale aj na ten treba bambule dorobit,,,, 😖 tie ma nejako nebavia 😀 😀

to fakt,,,ma ich nenormalne vela,,, 😠 a je pravda ze dostane vela aj od ostatnej rodiny,,,takze fakt nebudem spekulovat 😉

anina1
22. nov 2009

čaute dievčatá, veď prídite k nám tu je z okna vidieť na jednej aj na druhej strane baráky 😀
lucul, my už dávno zamykáme, lebo sa malá vyberala von z bytu 😉
nedeľa poobede a tuto začnú tĺcť susedia, aspoň jeden deň v týždni by mohli dať pokoj 😝

anina1
22. nov 2009
luculka
22. nov 2009

anina super aukcia,,,tuto som mala tiez vyhliadnutu v metre ju maju za 60 eur

telinka
22. nov 2009

tuto presne tusim maju aj v metre v letaku teraz , len nepamatam za kolko a letaky su uz zlikvidovane 😅

luculka
22. nov 2009

som ti odpovedala 😀

telinka
22. nov 2009

hahaha 😎

luculka
22. nov 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1550083 kuk pre babule,,,nam ma takato prist tento týyden,,,keby nie idem po tejto,,, 🙂

janka1874
autor
22. nov 2009

joj žienky ten plač nás zničí pomoooc našťastie dnes je stano doma ale ja sa fakt obávam čo budem zas robiť zajtra 😢 😢 😢

luculka
22. nov 2009

fuha jani no asi je to hrozne,,,poznam to aj nam Natus stale plakala,,,ked bola malinka,,,stale bola nervozna,,,uplakana,,,asi je to rozdiel teraz ked sendy bola take pohodove mimco,,, 😒 😒

janka1874
autor
22. nov 2009

no luculka asi tak len horšie je že sa Sendy potom nemá kto venovať keď som sama a po čase je potom aj ona z toho nervózna že len malej sa venujem a začíne robiť hlúposti
juj nech už ju prestane trápiť to bruško