Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

centik
1. dec 2009

jasne ze este nespi 😅

lucia79
1. dec 2009

anina, pohľadaj niekoho v PN, kto nám spraví tie torty, tam by som vybehla

luculka
1. dec 2009
luculka
1. dec 2009

centi to fakt,,,??? 😕

centik
1. dec 2009

no fakt Luc

lucia79
1. dec 2009

aaah, aké je to vnútri červené, ako keby do srdca zarezal...

centik
1. dec 2009

a nebodaj ostatne deti uz vsetky spia? 😀

lucia79
1. dec 2009

môj spí od pol jedenástej, tiež sa mu ten režim trochu pohoršil

lucia79
1. dec 2009

no to je iné kafe
by som rada vedela, či sú aj také dobré, ako vyzerajú

lucia79
1. dec 2009

ten vláčik je úžasný

luculka
1. dec 2009

nenormalne,,a tie babatka ako zive,,,,

bocmanka
1. dec 2009

😵 no teeda bzucko, ty si vypátrala našu tortičku??

je fakt chuťovo neskutočnááááááááá a normálne nám dorastá na balkóne....nie a nie ju zjesť 😀 😀

luculka
1. dec 2009

tak pre náš pocet gratulantov by bola mala,,,ja budem musiet upiect korpus vo velkom plechu,,,, 😀

lucia79
1. dec 2009

som si myslela, že to sú také len na ukážku, ale ja torty a zákusky moc nemusím, hlavne aby bola fotka, lebo ja som nikdy tortu nemala, za celých 30 rokov ☹

centik
2. dec 2009

dobre rano,
ponocujete a potom rano tu neni nikoho 😀

bocmanka
2. dec 2009

😵 ja som tu teta centíková...
ale je ráno a to treba kopeeec vecí...
vypraviť deti do školy
do škôlky
premyslieť čo uvariť...uf a to práve neviem...
mám brokolicu, žeby dáke cestovinky???

martinaj
2. dec 2009

dobre ranko 🙂 tak ja s Vercou idem robit Telinkine medovniky, lebo sa minuli a mala zahlasila, ze musime piect nove 😀

anina1
2. dec 2009

dobré ráno
Bibke všetko najlepšie k dnešným meninkám prajeme 😉 😵

martinaj
2. dec 2009

jej naozaj 🙂 bibe vsetko naj k meninam 😵

janka1874
autor
2. dec 2009

ahojte
tak my máme za sebou príjemnú návštevu Simonky a jej maminy akurát že Sendy nedovolila Simonke sa ničoho v podstate dotknúť normálne ma štvala aká je skúpa páni čo s tým budem robiť teda fakt netuším ale nedalo sa jej nijako dohovoriť ☹ ☹ ☹

pozerám že ste mali peknú tortovú tému no o tom akú bude mať Sendy som ešte ani nestihla uvažovať 😀 😀 😀
včera ste tu mali riadnu nočnú žúrku škoda že začala až keď sme išli spať 😉

Bibke všetko naj naj k meninám 🙂

silvika
2. dec 2009

boc a aka bola ta torta? vy ste ju mali odkial? aj su dobre tie torty ci len pekne?

janka1874
autor
2. dec 2009

ale fakt sú krásne všetky

centik
2. dec 2009

dakujeme 🙂 🙂

Jani ved co narobis, to ma take obdobie ze si chrani vsetko svoje 😀
Biba ho ma tiez akurat ze si nechrani hracky ale mna 😅 ked sa ma chce mm dotknut tak prileti a " tata nekaj, uky peč!! " 😀

abbi
2. dec 2009

centik to je zlate 😵 😵 u nas skor natan vsetko kopiruje..

simka9122008
2. dec 2009

Ahojte, tak ako už janka písala, boli sme ich pozrieť, kočky sa zahrali aj keď sem tam sendy štrajkovala, ale bolo super, viki hajala, ani sme nevedeli že ju tam máme, tu sú fotky
http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile...
Ináč aj ja sa už naháňam za tortou, aj keď nám to treba na 20.12, tak už jedna kočka nezobrala objednávku, že má toho veľa, tak idem hľadať ďalej
Bibke všetko naj k meninkám 😵

bocmanka
2. dec 2009

čauky..

silvi, tá torta bola úžasnááá, fakt som ešte takú nejedla...

bzuco ju aj vysnorila na mmb. ja som tú kočku našla cez tú stránku čo dala teli, tie torty od mamy, sú tam jednotlivé kraje na slovensku a skúsila som pár kočkám napísať...

a potom zhodou okolností mi túto moju doporučila kamoška, že robí len s belgickými vecičkami, žiadne margaríny...

www.mimibazar.sk/recept.php?id=20539

silvika
2. dec 2009

ej veru boc co citam zlozenie tej torty ze dala bych si jak vam moze rast na balkone? co ste maskovi doma? 😝 😀

anina1
2. dec 2009

jani a ako to dopadlo s tou nehodou?

janka1874
autor
2. dec 2009

dnes by to malo byť v správach len neviem kde všade a kedy no bola tam vraj STV tak uvidíme
a domov prišiel stano až ráno o 6-tej a potom ešte išiel do práce poteší no a brácho už dnes musel tiež ísť do práce čo som teda vôbec nepochopila a nebola to jeho vina, ale spolujazdec spal a počas toho dostal mozgovú príhodu začal chrčať na čo reagoval brat a chcel ho brebrať že čo sa deje no vtedy mu zišiel náves z cesty ktorý ich stiahol, spolujazdec síce žije ale je v kome takže nič bližšie o ňom nevieme
ale na slovensku tie zákony čisté kocúrkovo