Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
6. jan 2010

Simi:((((((((((((( najhorsie asi tieto prve dni kym si zase zvyknes, potom uz bude fajn.....A kedy pride?

simka9122008
6. jan 2010

Zrzul, no ja vašu rodinku osobne nepoznám, ale čo ťa čítam, tak si super maminka, máte skvelú, krásnu usmievavú dcérku a robíte pre ňu fakt maximum, dole klobúk a tú lásku cítiť aj cez net, úžasné

martinaj
6. jan 2010

simi ☹ neboj snad ten cas ubehne......
no zrzulka, my sme sane vytiahli ale nemame opierku a vzdy ked ju ideme kupovat, tak je vypredana 😠
dnes sme mali ist sestre do Zahorskej na navstevu, ale v tom pocasi.... no neviem neviem 😖

martinaj
6. jan 2010

no my chceme ist buduci rok lyzovat, ak do toho nepride nejake dalsie dieta 😀 😀 😀 😀 ale to nehrozi.... a tiez chceme zacat malu ucit alebo ju dat do lyziarskej skoly.... to uz bude mat 3 roky....

simka9122008
6. jan 2010

U nás začína teraz snežiť, som zvedavá akú bude mať drahý cestu, zase nebudem spať, kým nedorazí do cieľa

zrzulka
6. jan 2010

Mati v tecu mali ale za nehorazne prachy. nejakych 16.60€. Vies kde sme kupili my? ked sme sli do Ke tak pri ceste stoja taki ti vselijaki obchodnici s drevenymi a ratanovymi vecami. tam sme ju kupili za polovicnu cenu...

Joj baby uz to zase tak neprehanajte 🙂))) Alebo mozete dobre sa to cita🙂)))
zase su na tom matky ovela horsie... co sa stetavam s pribehami tak niektore su fakt drsne :((((( V porovnani s tym sme my este stale na ceste ruzovym sadom. Ked mi je obcas tazko tak si na to spomeniem....

Simi a ako siel muz, segra mi volala ze v Uk maju 15 cm snehu, tesi sa lebo nemus ist do roboty.... No uznaj kvoli snehu. vcera zapadla kdesi autom. 15 centakov a hotova sodoma gomora🙂))))

lucim sa s vami, mozno sa vecer stavim ake nebudem uplne vyflusnuta z cesty. sa mi tak nechceeeeeeeeeeeeee....

martinaj
6. jan 2010

zrzulka tak stastnu cestu 🙂

simka9122008
6. jan 2010

zrzul, držte sa na ceste, nech šťastne dorazíte aj späť

centik
6. jan 2010

ahojte,
Leni stastnu cestu, potom napis ako pokrocila Miska 🙂

aj tu je kopu snehu...

lucia79
6. jan 2010

aj tu je snehuuu a stále sneží, ale zajtra sa to má tuším roztopiť
a lyže tiež poriešime na budúcu zimu, tento rok si poriešim lyže ja 🙂

anina1
6. jan 2010

dobré ráno, aj tu padá a padá, konečne pravá zima 🙂
Veronike dodatočne všetko naj k narodeninkám 😵
zrzulka všelijakí sme ľudia, a takých mudrlantov by som chcela vidieť v realite čo by robili, kamoška má dvojičky a vozíkoch a viem čo to obnáša, cvičenie a všetko okolo toho 😝
simka a vy platíte aj nejaké úvery, keď musí robiť vonku a chodiť domov len 2x do roka?

martinaj
6. jan 2010

jej ani dakujeme 🙂

simka9122008
6. jan 2010

Anina hej, naše výdavky sa šplhajú, tak okolo 600 eur a to nerátam stravu, výdavky na nečakanú chorobu, oblečenie a pod. ☹

anina1
6. jan 2010

simi veď to by mohol aj tu robiť, my máme 660 len úver+škola Sašina je dosť drahá, strava, poistky, auto, ani tu nebudem všetko písať

centik
6. jan 2010

simka ale 600 e sa da zarobit aj tu a ked budes aj ty zamestnana od septembra tak by vam to mohlo v pohode vyjst, len sa musi clovek uskromnit trosku, neviem aspon ja by som nevidela vyznam vztahu keby sme sa videla par dni dva krat do roka

martinaj
6. jan 2010

aj my mame viac-menej take vydavky 😠

centik
6. jan 2010

no ved aj my 😀

anina1
6. jan 2010

môj chodí preč tak na 4 mesiace a ja keby sa mi chcelo, sadnem do auta a idem za ním, vidieť ho raz v lete a raz v zime by ma asi nebavilo 😝

centik
6. jan 2010

tak ale anina naposledy tu bol dva mesiace, nie? 😅

simka9122008
6. jan 2010

No veď uvidíme ako to bude keď nastúpim do práce

anina1
6. jan 2010

no medzi sezónami je dva mesiace doma, na jar aj v zime

martinaj
6. jan 2010

ani a co a kde tvoja polovicka robi? 🙂

centik
6. jan 2010

a taky zdravy chlap potrebuje podla mna aj sex viac krat ako dva krat do roka 😝 😝

centik
6. jan 2010

Mati no ked je doma lezie anine na nervy a potom ide varit kade tade, ze Ani? 😀 😀 😀

simka9122008
6. jan 2010

No zvažujem, ako to budeb s robotkou tu u nás, možno ak niečo bude, tak sa niečo porieši aby sme už boli konečne komplet rodinka, od septembra sa zvýši trochu príjem, lebo ja nastupujem do robotky

anina1
6. jan 2010

no tiež to neni bingo, keď je potom 2 mesiace doma 😀 😀 😀

centik
6. jan 2010

no a si predstav ze by prisiel po takom case nastalo... sak by si sa hadam aj kumne prestahovala 😀

martinaj
6. jan 2010

centi to verim 2 mesiace 😀 mm mal teraz 2 tyzden volno a uz mi liezol na nervy, ale zase od zajtra pojde do prace a uz na obed mi bude chybat 😀 aj ked teda vecer pride....

anina1
6. jan 2010

veru hádam aj áno 😀 , tak ale ja som taká šíkovná, že mu nájdem robotu aj keď je doma, tak sa to potom dá vydržať 😀

centik
6. jan 2010

no moj chvalabohu tolko volna pokope nemal 😀 😀