Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
13. jan 2010

ja hlasim ze MM dosiel bez poskodeni 😀

akurat som dopatlala pomazanku , som tento tyzden nejaka rozbita tak hadam aj zalahnem pred 11tou 😝

ajula25
13. jan 2010

jani tak to je fajn, že si sa trošku odreagovala. Určite to dobre padlo. Ja len na chvílku vybehnem niekam sama a som na tom lepšie....
My sme dnas mali rodičko. Tak vraj všetky deti sú šikovné a zlaté. Budú mať Hviezdoslavov kubín, tak sa má naučiť najkú básničku...hah. A dedko jedného dievčatka sa hneď ponúkol, že pre deti zakúpi ceny, aby to mali ako súťaž aj oni prváci. Lebo prváci len triedne kolo majú....no ja som zvedavá.

janka1874
autor
13. jan 2010

ajula volala som ti
nepotrebuješ topánky pre chlapcov? v tom humanicu tu pru hyper tescu rušia predajňu a majú brutal zľavy dnes som tam Sendy kúpila zančokvé botasy po 10-15eur a hlavne čo mali tak poli väčšie čísla ako my potrebujeme a skôr chlapčenské boty

anina1
13. jan 2010

zabudla som abbi ďakujeme samozrejme za gratulačku 😵
ajula len si to uži, v prvej sú ešte všetky šikovné a zlaté 😀 😀 😀
tak dobrú noc, moje dítě spí tak idem skladať puzzle 😉

ajula25
13. jan 2010

jani hej teraz večer som pozerala, že mám zmešaný hovor.... 😅
anina však ja som hovorila, že to ešte iba príde...ešte nás toho čaká neúrekom 😨

janka1874
autor
13. jan 2010

tak žienky lúčim sa ide sa do hajan dobrú noc

abbi
13. jan 2010

Janka tiez milujem, ked sa podari takto z domu vypadnut. My sme tiez dnes vypadli. BOli sme napohrebe nasho znameho v Trencine. Videli sme kopec priatelov, ujo odisiel velmi v pokoji. Super sme si s jeho detmi nasimi priatelmi pospominali, aj sa super zasmiali. Dosli sme domov az o 9 vecer, takze deti boli same od 1 do 9 WOW normalne som zasla. Bola tu jedna mlada baba a super ich zvladla a vraj hocikedy pride.
zeby mi svitalo na lepsie casi a nasla som konecne tu svoju babysitterku???? aj natanka osprchovala, nakrmila, s chalanmi ulohy robila. NO POKLAD to dievca 😉 😉

Teli no tak uz mate novu dodavku. Je Peto spokojny? nech mu dobre sluzi.
ja idem tiez spat. Som hotova 😉

abbi
14. jan 2010

Fiha nikto tu nieje.. ja koncim aj zacinam.
tak dobre ranko prajem vsetkych 😵 😵

martinaj
14. jan 2010

ahoj abbi 🙂
dobre ranko 🙂

silvika
14. jan 2010

aj ja vas zdravim ...

silvika
14. jan 2010

co varite ?

martinaj
14. jan 2010

silvi nic 🙂 od vcera mam sosovicu 😀
dnes iba sunky valam 😀

silvika
14. jan 2010

dockaaaj a to sa najes za cely den zo soovice? ty si aka skromna ... to ja som potom uplny nenazranec

martinaj
14. jan 2010

no ako obed ano a potom uz len maskrtim a taaaaaak 😝

janka1874
autor
14. jan 2010

Ahojte
tak u nás ako vždy veselo tatik išiel niečo vybavovať a tu je bodel ako na smetisku des tak už len uložiť deti a hajde do práce

varenie? no u nás sa dojedá a variťnormálne budem asi až zajtra dnes lendojeme zemiakové placky a hovädzie na smotane komu čo pôjde na chuť ale nebudem predsa vyhadzovať 🙂

abbi
14. jan 2010

ja dnes robim WAFLE 😉 😉 Natan ich miluje. Prave vcera mi mama doniesla novy waflovac, lebo stary uz dozil. 😉
a este ostal gulas od vcera 😵 😵

tinyleaf
14. jan 2010

ahojte 🙂
aj ja som tu po dlhej dobe, tento tyzden sme prisli z nemocnice, tak som sa sem nedostala. Matkovi sa zase zhorsila tvar, tak dufam ze si nas tam zase nenechaju buduci tyzden, ked ideme na kontrolu.

Inak uz mam navarene, zeleninovu polievku, kura a pecene zemiaky, cakam kamaratku s rocnymi dvojickami, tak bude veselo 🙂

tinyleaf
14. jan 2010

udialo sa tu nieco nove, kym som tu nebola? Nestiham citat vsetko dozadu, tak len ci mi nieco neuslo, nejaka nova tehulka alebo babatko 🙂 Mata je este vcelku, ze?

tinyleaf
14. jan 2010

a dodatocne vsetko NAJ vsetkym malym aj velkym oslavencom 🙂

tinyleaf
14. jan 2010

baby ako mam malu naucit dostat do seba cokolvek ine okrem materskeho mlieka? Uz som skusala aj kasu lyzickou a absolutne nic som do nej nedostala. Som zufala a nevyspata, lebo ona sa fakt budi kazdu polhodinu, a to celu noc. Ani sa jej nechce zaspat ked sa zobudi 😢

silvika
14. jan 2010

tiny a place ked sa ti zobudi ? ked nie sak ju nechat sa gulat samu v postielke. ani dudlovat nechce? keby sa ti chcelo odsaj a daj jej svoje pit ci sa nenauci na nieco ine ako tvoje prso a potom ju skus oklamat aj s inou potravou aaaj ked, ci ona nevie potvorka mala co je pre nu to prave tak len taha prso

janka1874
autor
14. jan 2010

tiny fakt neporadím ako naučiť na fľašu skús ako píše silvika to by ju mohlo oblbnúť len keď ona to asi ani do úst nedá tak potom nezistí že je tam mamine mliečko no neviem ale za skúšku nič nedáš a ešte ma napadlo injekčnou striekačkou tak mi totiž dokrmovali malú v nemocke kým som nemala mlieko 😀 tak ma to traz napadlo ako možnosť dostať do nej ninú tekutinu 🙂

a v podstate ti asi nič také vážne neušlo alebo aspoň o tom neviem Martinaj je ešte 2v1 a o nových tehuľkách nevieme

silvika
14. jan 2010

jani s tou striekackou to je asi trochu casovo narocnejsie nie? jaaaa teda neviem lebo saom ju zasa nikdy nepouzivala,

janka1874
autor
14. jan 2010

no ako sa to vezme skôr treba dávať pozor aby sa nezačala dusiť a nezľakla sa toho treba opatrne striekať

telinka
14. jan 2010

bryyyy den 🙂

ja som dnes navarila granatir a zemiakovu poleeeevecku 🙂 zajtra vyskusam asi tie ospevovane lievance 😵wafle by veru aj baby neodmietli abbi 😉
dnes je rodicko , tak som na vazkach ci ist....znamky aj tak poznam a velmi sa mi nechce pocuvat co zas miska vyparatila kde 😅 😅 😅

silvika
14. jan 2010

teli ked baby porovnavas su ine ? uz aj ako deti boli? ozaj a petku budes aj davat niekam speci do skol ked je taka popredu?

ajula25
14. jan 2010

ahojte
tak ja som nevarila, lebo mi včera mužíček navaril. A doobeda sme si trošku potancovali tak išiel spať s tým, že tancujem 😀

a ja o chvílu idem požehliť, lebo sa mi tu kopí prádlo a vyzerá to desivo 😅

telinka
14. jan 2010

silvi.....su teda uplne ine.....anuska aj ked ma svoje muchy je odjakziva rozumna , vcelku zodpovedna , ale vsetko sa jej velmi dotkne , aj ked niekto ublizuje cudziemu...vsetko moc preziva a berie si to k srdcu , vobec neklame aj ked niekedy mi zle spravy povie az na druhy den , lebo mi nechcela pokazit naladu 😅
miska....taky rarach...blaznive decko , mozes jej aj 100 dohovarat , nepomaha nic , polepsi sa max. na 1 den a stacilo , naopak si z nicoho tazku hlavu nerobi...hviezda kolektivu , vzdy sa jej vsetko prepecie 😅
a petka...dufam ze bude taky zdravy stred...nikam ju nejdem davat , to sa este nevie ci bude popredu , to ze skor rozprava ako bezny priemer myslim este nic neznamena 😉

silvika
14. jan 2010

noo nevjeeem, vies aby si nepremeskala zapisne aj ked snaaad do nejakej tej montessori 😉 by ju brali 😎 ja som dnes volala do jednej skolky sukromnej lebo neviem ci to u nas v dedine trochu neprehanaju s poctom deti a velice sa mi po telefone pozdavali, len maju plno ale zasa mozno ich tam ocari a kupime mu matrac nech ma na com spavat a vezmu ho 😝 mimo pocet.

janka1874
autor
14. jan 2010

ženy a čo tak začať plánovať zas veľké stretko 😀 😀 😀 keď ten čas tak letííííííí