Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ivana26
2. jún 2009

ahojte,
ja sa vobec netrapim zatial kvoli rozpravaniu a nocniku. ved raz aj na to pride, no nie? 😉
ked tu tak furt rozoberate to stretko, tak mi je tak smutno, ze nemozeme dojst ☹ no dufam, ze dalsie stretko uz nevynechame

aadula
2. jún 2009

telinka to máš pravdu..tiež ich vždy porovnávam...dnes som mu od jedu povedala, že radšej 4 Paťky mať ako Samka...ale hneď som si to rozmyslela 😀 aj tak sú obaja tvrdohlavci .... 😝

abbi neskutočné..až mi slzy vyhrkli ...takí sú šikovní...a normálne som rozumela čo hovoria ...som si ruštinu zopakovala 🙂

alinka76
2. jún 2009

presne, aj ja porovnávam. tiež mi príde tá moja prvorodená šikovnejšia, ale to bude asi tým, že je baba 😉

ivana26
2. jún 2009

nadherne video, uzasne su tie deticky 😵 😵 😵 , ale sa mi zda, ze nie su surodenci, lebo maju rozdielne priezviska.

csikike
2. jún 2009

baby, tak myslim, ze dnes ziadne dieta nema na tomika, reve od 12tej, ani jest, ani spat... ani pit, drahy ho zobral von a vraj vonku beha ako sialeny, tak neviem, ale dnes bude zase cely den bez spanku... pomoooooooooooc

abetka
2. jún 2009

csikike/
tak to ti nezavidim 🙄
mozno sa tym behanim unavy a zaspi ako babetko 😉

silvika
2. jún 2009

csiki a kedy ti chodi spat vecer? nas ke dje akcny, tak o to horsie zaspava aj tesnepred spanim sa snazim aby sa moc nerehotal, nebehal a nehneval a pred obednym spankom mu aj tichsie rozpravam. ale veru nezavidim to, este ze mas aspon muza doma

janka1874
autor
2. jún 2009

csikike tak pevné nervy pri ňom ja už neviem ako by som ho zvládala

silvika
2. jún 2009

a este mavame take ze, najest, vykakat a spat. ked sa zadari to poradie zaspi ovela lahsie ako ked to nie je dodrzane

csikike
2. jún 2009

baby, uz su doma... a uz od vytahu som pocula ze idu. taky rev bol 😕 javascript:addEmoticon('😕','vBody')
ale uz aspon je a pije, aj ked spat dnes bude az vecer, doteraz chodil spat okolo 21 ale dnes to bude asi skor

bocmanka
2. jún 2009

😵 😵 😵
čauteeeeeee....
u nás je slnečnoooo a fúkaaaaaaaa, pomooooooooooc, csi...aj romy je dnes dáko naopak....
abbi....dnes romy tancovala akože pri tyči, bola jedna terasa v meste, práve ju nainštalovali, prázdna a hrala tam hudba, tak si romy tancovalaaaaaaaaaaa....

aadula
2. jún 2009

boc, však romy je po rodičoch tak musí hneď tancovať 😉

my sme si boli zahrať volejbal...som nebola 3 mesiace, som dolámaná až až... som 2x podala a už som cítila tie moje kríže nešťastné 😅

abetka
2. jún 2009

Ahojte , prave som ostrihala naseho Tomaska a normalne mi je to luto. Take krasne brcky mal a teraz takto. MM ma prehovoril. MUsim ho odfotit, ale kupili sme novy fotak a ide tam XD karta a mame doma len SD kartu.

ajula25
2. jún 2009

čafte.
ja som na nervy. Luky je zamraučaný a stále má trošinku zvýšenú teplotu. No a je aj vysypaný na brušku....pomoooc. nakoniec to tak bude, že ani na to stretko nebudeme môcť dôjsť. ☹

aadula
2. jún 2009

abetka len pekne pridadaj Tomáška..už sa teším ... sme ho dávno nevideli ako narástol 🙂

ajulka nebude to nejaká alergia na lieky?

janka1874
autor
2. jún 2009

ajula nebláznite nech sa lukáško skoro uzdraví

abetka
2. jún 2009

ajul, skore uzdravenie, a nech to rychlo prejde

bocmanka
2. jún 2009

😵 😵
ajulkaaaaaa.....juuuuuuuj, tie teploty má nad 37 stále?....brali mu krv?...môžu to byť chlamýdie alebo čokoľvek takéhoto rázu, a to je riadne svinstvo....
koľko sa vám to už vlečie?...

ajula25
2. jún 2009

aadulka pravdepodobne. Lebo aj hnačka je a berie sumamed a tam píšu aj vyrážka aj hnačka. A ako zobral prvú dávku tak aj hnačka sa začala. Tak dúfam, že iba reakcia na liek a nie niečo vážnejšie...
Abetka teplotu máme od soboty ale kašel a soplíky teda už riadne dlho s prestávkami. Naša dokina tvrdí, že bude alergik, ale na alergo vraj až od dvoch rokov. Dnes tam bol s Marekom, tak sa pýtal a alergologička povedala, že ho vezme už teraz, že z krvi to vyšetria. Tak asi sa budem pýtať aj tam....nech sa povylučujú všetky možné veci. No a uvidíme výsledky tých sterov. 😉

ajula25
2. jún 2009

teda boc....mne už šibe... 🙄

telinka
2. jún 2009

fuha ajul , uz by ste si zasluzili trochu kludu a zdraveho lukyho

ajula25
2. jún 2009

jáj teli po ničom inom netúžim. radšej ja by som bola chorá ako aby Luky bol. Nevyberiem si. 😢

anina1
2. jún 2009

ajul, už by vám mohli porobiť nejaké vyšetrenia veru, nech už je zdravý konečne 😒
abbi, super video, nenormálne boli tie deti 😨
a simka ako dopadla u doktora? 😕

glorita
2. jún 2009

ajul a to vam dokyna rovno dala ATb bez vysledkov steru?ci ste mali zapalove markery pozitivne?

ajula25
2. jún 2009

veru anina mohli.
neviema ko dopadli u doktoara ale došla mi od nej prázdna sms. no ale žiadnu súťaž som nevyhlasila haha....asi mala telefon Simonka požičaný 😵

ajula25
2. jún 2009

glor robila mu CRP a vyšli veľmi vysoké hodnoty. Do 5 sú to vraj vírusy a on mal 39. Tak preto dala atb. Inak ja osm atb nechcela, lebo pred 3 týždňami jedny dobral. Vtedy to bola angína. Teraz neviem čo to je.... 🙄

anina1
2. jún 2009

moja si zase často dopisuje aj voláva s aadulkou, že? 😀

glorita
2. jún 2009

ajulka,tak to je ine,ked crp je pozitivne,tak to musite atb.....uz to mal opatovne vysoke a ak ano s akym odstupom?

ajula25
2. jún 2009

glor, nie. teraz mu to prvý krát robili. Ale kašle mi často....

anina asi ma má Simka uloženú ako ajula....abeceda 😀

bocmanka
2. jún 2009

🙂 juuuuuuj ajul, môj manžel sa tu rozčuľuje nad tvojím malým..pošli mi telefónne číslo, poradí ti...cez ip