Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
15. máj 2009

o.k. platí

ajula25
15. máj 2009

ok dohodnuté. joj bude fajne. len aby bolo pekne 😉

janka1874
autor
15. máj 2009

no veru len aby bolo pekne

abbi
15. máj 2009

Jani neboj ... ono svokrovci sa viac staraju o dieta ked sme tam neni ako ked sme tam 😉 😉

ja mam za sebou prvy neuspesny pokus o domacu knedlu 😝 😝 vyzera fakt hrozne, jest sa da.. ale 🙄 🙄 no uvidime snad na druhy pokus 😉

silvika
15. máj 2009

abbi ze hrozne vyzera, sak pokrajaj nebude vidiet tie drobne nedokonalosti... ja som mala peknu a praj ze ne moc chutnu, aaalepovedal to moj muz tak to nie je az take smerodatne 😝

bocmanka
15. máj 2009

😒 tak ja som práve dožrala celú čokoládu..😒
už neviem ako si pomôcť, sa to zo mňa už tretí deň valí /mám svoje dni../, keby som nebola steri...tak si myslím, že som normálne potratila....
už ani neviem ako som došla z mesta domov, teraz ma vymenil manžel, došiel po troch dňoch, tak som mu strčila romy do kočíka a šiel vyzdvihnúť ďalšie dve deti....ja idem chvíľu relaxnúť...

simka9122008
15. máj 2009

Boc, veľa oddychuj
Baby mne ešte slečna furt spí a to my treba ísť ešte na poštu, zaplatiť šeky a po malého
U nás je zatiaľ slnečno, dúfam že to vydrží aj do zajtra na stretko 😉

zrzulka
15. máj 2009

Boc sa mas🙂)) Dnes som v meste stretla kamosku a tiez takto relaxovala bez syna🙂)) teda relax v uvodzovkach lebo vybavovala kopec veci ohladom domu. Mi hovori ze konecne si v klude prezrie DMko bez toho aby davala pozor na to ci jej maly nieco zhodi🙂)))

Co sa tyka nocnika tak mi sme to este ani velmi neskusali. Kupeny je aj sme ju tam prvy raz posadili ale od tej doby nic. mali by sme zacat skusat.

zrzulka
15. máj 2009

Ozaj aj vasim detom stale niekto nieco dava? Dnes v jednej predajni dostala balon v DMku cokoslamku. to maju nejaku akciu lebo uz aj minule dostala zo tri🙂)) Ani neviem ako reagovat. je to mile

abetka
15. máj 2009

aj nam davaju v DM ku tu slamku a mala to zboznuje, tak super. Len davaju stale tu istu prichut 😀

zrzulka
15. máj 2009

Abet ona uz vie cez nu pit? ja to Misku neviem naucit. nevie vobec pit so slamkou. Vlastne ona nevie pit ani zo sosaku. stale pijeme cez dudel.

silvika
15. máj 2009

zrzul jasom mu raz do toho fukla do slamky a hned dala do pusy, tam sa vytvoritaky podtlak, ze sa smerom zo slamky vytlacila voda jemu rovno do pusy a nejako mu do hned dovacklo, ze odtial ide voda tak zacal sam pit

abbi
15. máj 2009

silvi tak to vyskusam aj ja 😉 😉 😉 ani natakovi to zatial nejde

bershka
15. máj 2009

baby, dnes mala naša blška popolavo zelenú stolicu. strašne som sa zľakla. mala do zelena hovienko len raz. inokedy má žltú. dávam Bebu. ale dnes vypila 20 ml fenykového čajíka. má tri mesiace a max. ako 120 ml mi nevypije . je to normálne?

sory, nechcem sa vtierať do témy, ale vy máte detičky už dlhšie než ja

abetka
15. máj 2009

ahojte.
JA som si dala teraz vanu, lebo MM mi zobral maleho von a som zvedava kedy sa dostavia
Bershka/ ja som zazila, ze zelena stolica bola hladova, ale potom ma vyviedli z omylu
http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa...
skus si to precitat. Ja si myslim, ze pokial ona papa rovnako a nieje nervozna a nema bolesti brusk, tak to moze byt prechodne a ak to bude dlhsie, tak zajdy za MUDr

centik
15. máj 2009

bershka pri UM by malo byt normalne ze je stolica zelena, teda aspon my sme mavali, hlavne ked som davala Hačkovy

abetka
15. máj 2009

zrzulka/ nas Tomino v pohode pije zo slamky , ale dzusy mu nechutia, tak som mu kupila flasku so slamkou, maju ju v DM ku a pije ako drak a aj osobitne som mu kupila slamky a pije zcez nu caj v salocke a je nadseny. On mi pil velmi malo tekutin a teraz sa to popravilo 😉

ivana26
15. máj 2009

ahojte,
my sme dnes mali take divne pocasie, cely den pod mrakom, hlava mi ide puknut 😠
Adam hned vedel co so slamkou, ked sme mu dali prvykrat dzus, ale 100% mu nechuti, vypije len ten 25%

csikike
15. máj 2009

ahojte, prave sme sa vratili z vonku, bolo superne, vela deticiek v tomikovom veku, tak sa osmeloval a uz neutekal pred nimi 😵

silvika
15. máj 2009

NASMU chutil 100% bananovy ale len jeden den ako novinka sa nalieval priamo z krabice take srobovacie to bolo ...

aadula
15. máj 2009

ahojte, my sme dnes boli tiež vonku aj doobeda aj poobede a mne sa ani pc nechcelo doma zapnúť

boc, ja mám kamošku a ona dvojky tiež rodila spontánne 😉

Samko bol dnes riadne umrnčaný, vonku vymýšľal, doma špekuloval...a v kuse mrnčal...ja to dávam za vinu zúbkom, tak hádam mu nejaký vylezie konečne 😅

u nás je zraz motorkárov, o chvíľku pôjdu cez mesto, tak kukneme z okna 😀

simka9122008
15. máj 2009

My sme sa tiež nedávno vrátili z vonku, bolo super, malá mala piesok ešte aj v pišulke a dnu v plienke, normálne nechápem ako sa tam dostal 😒 😀
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

aadula
15. máj 2009

simi aj samko zvykne mať v plienke piesok..a na guľkách 😀 ..no dostane sa to tam..mikocú tými riťulami a šup 😀

z malej rastie kočka a Peťka je už veľký fešák..za ten rok sa hrozne natiahol

simka9122008
15. máj 2009

No to máš pravdu, strašne rýchlo rastie, sama to vidím na oblečení 😀

zucha
15. máj 2009

veru baby, tie deti rastu neuveritelne. Ana je maly obrik a Katu som stale mala za take malilinke babo a uz dviha hlavu a dnes na kontrole lekarka prekvapene pozerala a hovori, ze za 2 tyzdne narastla 3cm a pribrala 580g. Ked je obliekam vecicky, co nosila predtym Ana, sa mi ani verit nechce, ze jej to bolo kedysi dobre.

simka9122008
15. máj 2009

Joj veru Zucha ja keď vidím také malé drobčiatka, no ani veriť sa my nechce že pred nedávnom bola Simonka taká malá, a o malom ani nehovorím

ajula25
15. máj 2009

ahojte.
my sme boli iba na prechádzke a v obchode. tam huriavk jak na koncerte....robili kasting na elite model look. Aj Sáša Jány? tam bol....tuším tak sa volá, nie?
Simi tak o tom piesku by som vedela aj ja rozprávať. Luky to tiež má všade, ale ani sa nečudujem, keď vidím ako sa zasypuje celý....a lopatkou sa snaží nakladať piesok a ten mu letí po rukách za rukáv, potom si to nasype za golier a odtiaľ to šupne až do plienky.....jáj výklad jak pre .... no dobre. sem se vypovídala 😅

ajula25
15. máj 2009

kde ste kto? keď som tu ja nikoho nikde, zato keď tu nie som dočítavam zo tri strany minimálne....
Sa zabávan na facebooku, vraj sa mám volať Benedikt.....hahaha

aadula
15. máj 2009

ajulka ja som tuuuuuuuuuuuuuuu 🙂