Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
16. jún 2009

lucul a aky strih? este kratsie ako to mas? ja si ta neviem predstavit ale ak rada experimentujes tak sa na to daj. ved dorastu ak by sa ti to nepacilo.

alinka76
16. jún 2009

ajula komu chceš dať prezent?

lucul, prečo? však máš pekné vlasy

martinaj
16. jún 2009

luc ja by som nesla na kratko, mas to pekne podla mna 🙂

abbi
16. jún 2009

jeeejda BOC :((((((((
a tie donovaly.. no mozno aj ano 😉 😉 ja tam viem zohnat chatu pod donovalmi.. je to na starych horach 😉 😉 ale nie pre vsetkych... priatelia tam prenajimaju chatu http://chata-donovaly.sk/

huleni
16. jún 2009

aadul vidis akych sikovnych chlapov tu mame.o))) no tak asi mi ich spracujes ked su taki ochotni a prisu mi vymalovat.O)) MM by bol urcite nadseny zo mna.o)))

bzuco
16. jún 2009

ahojte

zrzulka...to tričko oblečie moja 7ročná slečna, takže budúci rok nebudú isto malé 😉

telinka
16. jún 2009

lucul....zmena je zivot.....ved dorastuuuuuuuuu 😉

alinka76
16. jún 2009

zrzulka kedy pôjdem na západ? myslíš to v auguste? to určte dáme znať, však to bude big action 😀

luculka
16. jún 2009

mne sa hned urobia take cucky,,,,mam ich riedke ,,,tak preto,,,len neviem,,,váham

martinaj
16. jún 2009

dojde aj pan alinka 😀 😀 😀

aadula
16. jún 2009

lucul, tiež si myslím, že keď chceš zmenu na vlasoch..choď do toho...ja som si dala zo zadu vystrihať teraz ....a len predok mám dlhý 😀 a to mi už vyše pol roka dorastali 😉

ajula25
16. jún 2009

Luci a mala si už také úplne krátke? však hoď foto porovnáme poradíme 😉

zrzulka
16. jún 2009

ano to som myslela...

bzuco tricka porastu s detmi... ja ho malej odkladam na pamiatku, raz sa na to budeme zabavat.
Lucul vdaka za ne. deti v nich boli uzasne...

telinka
16. jún 2009

lucul akurat s nima potom budes mat viacej roboty...teda s upravou

luculka
16. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

este som nemala krátke,,,
zrzul 🙂 ....inak baby dnes alebo zajtra posielam trická,,konecnééééé 😅

zrzulka
16. jún 2009

co su to cucky?

huleni
16. jún 2009

no a my co tricka nemame si asi budeme musiet dat dovyrabat 😀 no a lucul co sa tyka strihu ja som mala vlasy po pas a stale skracujem a uz mam ledva po plecia:o)) ja rada experimnetujem ale to zalezi zas od toho ze ked sa ti to nebude pacit ci ti rychlo rastu.o) mne vcelku dost rychlo..klop klop..a inak byvaju tkae programy ze si tam das foto a skusas vlasy tak vyskusaj na fotke aktualnej nejakej ci by sa ti to pacilo:o)

alinka76
16. jún 2009

no to my tiež tričko odkladáme, to nebude nosiť, však by ho zničil, to len na stretká berieme.

maťa, jasné, Džordž príde, ma nechce pustiť samu do Blavy, tak mu nezostáva iné len ísť s nami 😀

luculka
16. jún 2009

😀 😀 take spojene,,

luculka
16. jún 2009

ten program ma napadol,,,,idem pohladat

bocmanka
16. jún 2009

😵 😵 presne aj ja tak vraví, ja keď nemám každé 2 mesiace čosi s vlasmi, tak som nervózna..

ajula25
16. jún 2009

luci tak však život je zmena, vyskúšaj.

huleni
16. jún 2009

lucul to je pekny strih len ta ofina ci nebude moc padat do predu a potom s tym budes mat viac starosti ako radosti:o) inak nahodou tie tricka by sa fakt nedali dat este urobit teda keby nas bolo viac co by ich chcelo a hlavne keby sa to este tebe chcelo obehnut lucul..ak nie nic sa nedeje ja len skusam:o)

alinka76
16. jún 2009

luculka, ak chceš mať s nimi každé ráno robotu, tak sa daj, ale ja ráno vyzerám ako po výbuchu. A záleží či máš rovné alebo jemné vlasy, ktorú sa ti krútia. najlepšie polodlhé, zapneš do sponky, štipca a hotovo.

huleni
16. jún 2009

inak moje dieta spi a ja namiesto toho aby som upratovala tu sedim a oddychujem:o)

zrzulka
16. jún 2009

huleni tak v tomto sme rovnake je tiez len skracujem a skracujem, prvy krat ked som sa dala na kratko tak mi aj luto bolo a som si aj poplakala. lenze bodaj by nie ked ma strihala segra a spravila take schody ze som musela ist s vlasmi na velmi kratko a teraz mam radsej ked mam kratsie ako dlhsie. musim aj ja niekedy vybehnut ku kadernicke. ja som si istu dobu chcela aj dredy dat spravit ale to by som teda vyzerala. mne sa take cosi nehodi ale paci sa mi to strasne. ked mi sibne tak na buduce stretko pridem s dredami....

zrzulka
16. jún 2009

lucul mne sa tiez paci ten strih a myslim ze tebe by to aj islo....

luculka
16. jún 2009

no bez tej ofiny,,,,to neznásam,,,,

huleni jééééj ja mám aj tricko s NIKOLKOU 😎

ajula25
16. jún 2009

boc príliš veľké sú fotky. by som ti po jednej musela posielať. Dáš meno na skype?

huleni
16. jún 2009

lucullll neveriiim najradsej by som ti napisala ze ta milujem od radosti sa tesiiijm, kde ti vlozim korunky????cmuk 😉