Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
17. jún 2009

huleni ja aj teraz by som si dala 😀

ajula25
17. jún 2009

a potom sa budem diviť že na fotkách vyzerám jak tučo.... 😅

huleni
17. jún 2009

no ja sa prehovaram ze uz nic nezjem ale ten rezen ma nejak nastartoval:o)))tak asi uz radsej nepojdem do kuchyne:o)

aadula
17. jún 2009

veru som hladná ...ale keď chcem trošku schudnúť..nemôžem ten bačovský ani len čítať..bo teraz slintám ako bernardín 😝 😀

huleni
17. jún 2009

myslim ze tu slintame viacere ale chudnut chceme asi kazda tak ziaden rezen:o)

ajula25
17. jún 2009

aadul 😀

huleni
17. jún 2009

baby idem ja radsej spat lebo fakt neodolam a zase sa najem..tak bru noc.o)) sak som teraz zistila ze rano idem na kontrolu na kozne tak sa idem vyspat:o)

ajula25
17. jún 2009

huleni brú noc 😉

martinaj
17. jún 2009

aj ja idem 🙂 pekne snicky 🙂 papapapapa

aadula
17. jún 2009

dobru nocku 🙂

ajula25
17. jún 2009

papa baby 😉

centik
17. jún 2009

uz spite? 😀

podla mne nieje dobre aby to tu Ali davala do eteru, ved nieje problem rozposlat IP, nie? nikdy neviete kto to tu cita 😉

Boc moja mama robi v soike 😀 😀

alinka76
18. jún 2009

ahojte, už som tu. sme oslavovali ten deň otcov, neee? 😵 😵 😵

centík má pravdu, nerada by som to dávala tu, kto chce, pošlem vám to do IP. a zatiaľ to nechcem inde posielať, dúfam, že mi fakt uznajú tú moju sťažnosť. ináč by som to asi tiež skúsila postúpiť niekde inde, ale to je krajné riešenie 😉

aadula
18. jún 2009

dobré ránko..mne sa už varí polievka..som už aj hríby urobila na smotane a smotana sa mi nejak na tom zbehla či čo...a od rána som nejaká zdepkovaná dnes ... malý mrnčí..mne sa nič nedarí dnes..hrúza 😅 tak o chvíľku radšej padáme von, nech doma niečo ešte nepokazím

abbi
18. jún 2009

dobreee ranko...
no ja mam konecne deti v skole... a ryyychlo umyvam dlazku nech aspon chvilu vyzera cista 😀 😀

Lucia79... vsetko naj naj k narodeninam 😉 😉 krasne okruhle vyrocie 🙂

martinaj
18. jún 2009

ahojte 😉 ali, super si spravila, ze si im napisala....... mne to cenovo sedelo, tak som sa vobec nezamyslala nad tym blokom... akurat to, ze som nemohla platit kartou ma nahnevalo....
a to, ze sme mali karty na stoloch pri ranajkach? 😖 to je jaka hovadina 😠 😠 😠 ani na meno sa ma nepytali....
baby dnes ma byt okolo 29°C ved ja umrem 😕

martinaj
18. jún 2009

Lucia vsetko naj 😉

alinka76
18. jún 2009

baby, môžem napísať o našom stretnutí do regionálnych novín My Orava? Aj s nejakou spoločnou fotkou.

bocmanka
18. jún 2009

🙂 koľko rôčkov má lucia?....aj od nás všeetko naj 😵 😵 😵

😝 alinka...musia sa k tomu nejako postaviť, ale to vieš oravci sú nie bárs dobrí podnikatelia, až samozrejme na výnimky....ale super si to napísala... 😲

bocmanka
18. jún 2009

🙂 ali napíš...

aj ja sa mooožno dokopem k nejakému mesačníku, nejaký ten fejtónik...

csikike
18. jún 2009

luci,t iez prajeme vsetko naj
a mati, aspon budeme skapinat dve, teplo nemusim, ale zase ani take leto ako na orave 😀

alinka76
18. jún 2009

boc, ale smrdí to riadne, keď všetky sme dostali rovnaké zdrapy papiera - lebo inakšie sa to nazvať nedá - a ani kartami nemohli platiť 😠 😠 😠

telinka
18. jún 2009

breeeeeee raaaaaaaaanecko 🙂

tu je to sama spisovatelka 🙂
nasa misa isla dnes na vylet- cyklisticky az na devin no neviem neviem tak daleko a spat ci zajdu , ale asi dojde pripecena jak ciganecka cely den na tom slnku 😝

martinaj
18. jún 2009

ali, podla mna kludne daj spolocnu fotku...... teda, mne to nevadi 😉 nech sa este ostatne maminy vyjadria 🙂

telinka
18. jún 2009

no vies ali...kriza dolahla aj na oravu , tak si kazdy pomaha ako vie 😉
ja by som asi zbytocne energiu na toto neminala 😅 mozno keby sme zavitali do nejakeho luxusneho hotela za tazke prachy by to bolo ine , ale toto taka ludovecka...za malo penez malo muziky 😉

bocmanka
18. jún 2009

😵 teli

alinka76
18. jún 2009

Teli, ale toto chcem napísať peknú reportáž len o tom, prečo sme tam boli 😀

bocmanka
18. jún 2009

😵 ali napíššššššššš, to sme všetky pochopili, že nás chceš vychváliť do nebies... 😀 😀

alinka76
18. jún 2009

Teli, to áno, málo penez, málo muziky, ale nemusia ludí klamať a neuznať si pravdu. Ja by som si nedovolila im písať, keby som nemala pravdu.
A môj muž to isté povedal, že prečo tomu nedám pokoj a že čo som čakala, červený koberec 😀 😀 😀

telinka
18. jún 2009

no ja viem ze peknu ked tam chces dat nase foto 😀