Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
29. jún 2009

no tak by si sa musela o všetko deliť. a hlavná máš byť ty, má to byť tvoj deň, no nie? 😉

simka9122008
29. jún 2009

presne tak, nech si to mama užije tento rok a ja na budúci

ajula25
29. jún 2009

simi presne....a budete mať dvakrát čo oslavovať 😝

simka9122008
29. jún 2009

tak ja sa idem vychystať, lebo keď malá vstane fičíme na akciu na krytú plaváreň, večer sa ozvem, paaaaaaaa

ajula25
29. jún 2009

jéj simi budete sa aj čvachtať?

abbi
29. jún 2009

no tu bola taka burka, ze hruza.. az som sa zlakla. chalani mali akurat ist domov peso.. ale nastastie ich nepustila, az ked to po pol hod prestalo. totalne hromy blesky

tiny no ja detske vobec nezehli a babatkovske som tiez nie.. lebo to sa susi pri vysokej teplote a dezinfikuje to. zehlim iba niektore rifle a kosele. ale tricka vobec.

janka1874
autor
29. jún 2009

len to nikto nepreháňajte žiadna svadba sa zatiaľ neplánuje to som len napísala ako si to predstavujeme 🙂

bocmanka
29. jún 2009

🙂 🙂 abbi, tak sme to vymákli, nakúpili sme a jemne pršalo..
ak si pamätáte, ked sme mali na orave stretko, tak v sobotu v noci porodila manželka peťovho bráchu....silvika v trnave,aj ty si z trnavy a predstavte si, skoro po týždni zomrela, pustili ju domov a zabudli jej pri pôrode porodiť aj placentu... 😖 😖 😖

janka1874
autor
29. jún 2009

aká akcia je na plavátni

janka1874
autor
29. jún 2009

boc to nemyslíš vážne to snáď ani nie je možné to kde žijeme

tinyleaf
29. jún 2009

boc, to je neuveritelne a strasne smutne, ze sa take nieco stane v dnesnej dobe ☹

tinyleaf
29. jún 2009

my sme boli asi hodinu vonku, ale zrazu prisla taka ciernava a uz aj prsi

centik
29. jún 2009

Boc tvoja svagrina???

vsetko najlepsie vsetkym Petkom a Petkam 🙂 Teli 🙂

centik
29. jún 2009

jáj boc teraz mi to Ani ozrejmila ze skoro zomrela- ja uz som bola v soku ze zomrela ☹

alinka76
29. jún 2009

Boc, to snáď nie? A to sa nedokáže sama porodiť placenta? Ako na to prišli? Čo je toto za zdravotníctvo? 😠 😠 😠

silvika
29. jún 2009

jaaaj boc ved ja som mala dobre "lepy" ked som chodila do porodnice do trnavy na poradnu lebo som mala silvestrovsky termin a som sa obavala ci to stihneme zorganizovat rodit do ba, tak som sa rozhodla pre tt ale fakt som sa tam bala. nechcem klebetit ale stavaju sa tam fakt vselijake veci ...

silvika
29. jún 2009

boc a kto ju rodil nevies?

anina1
29. jún 2009

ja keď som tam ležala, priviezli po operácii jednu pani a za chvíľu ju prišli brať naspäť, lebo jej zabudli v bruchu, už si neviem spomenúť čo, ale zistili to pri počítaní po operácii, tá bola rada z toho 😝

silvika
29. jún 2009

no sameeee dobre spomienky na tt nemocnicu

simka9122008
29. jún 2009

Jani bolo na plavárni deň detí, lebo vtedy bolo zlé počasie tak to preložili, bolo úžasne, deti sa vyšalili, mali tam aj policajti nejakú akciu pre deti a plno súťaží a nakoniec sme dali pauzu v Mcdonalde, deti sa teraz máčajú vo vani, tak potom pridám foto

ivana26
29. jún 2009

ahojte,
boc ,tak to je vrchol 😠 😠 😠 😠 ze zabudli na placentu, to je neuveritelne
dlho som tu nebola, som chora ako pes, akosi sa neviem vyliecit,
v piatok ideme na dovolenku, tak dufam, ze dovtedy to prejde a ze to nechyti aj adam
ani neviem co ste tu popisali, nevladzem ani citat dozadu.
tak pekny vecer vam prajem a idem sa liecit do postele

luculka
29. jún 2009

tak nas malá poriadne vystrasila,,isli sme babke,,a mala bola v aute uplne apatická,,,zatvárala očka,,,no hruza,,MM stresoval aby sme isli na pohotovost,,,uplne horala,,doma sme jej dali čipok,,,hodku som si s nou pospinkala,,a uz je trosku lepsie,,asi zo zubkov,,myslite ze ano???

luculka
29. jún 2009

boc to je hruuuza,,aj v teke davali,,ze na antolskej umrelo daslie babo 😠 😠

simka9122008
29. jún 2009

Ivka tak sa skoro vylieč, nech si o.k. do dovolenky
Luci dúfam že je malá už vporiadku
No a s tým čo sa deje v zdravotníctve to je sila až sa hanbím že tam pracujem

bocmanka
29. jún 2009

😒 no presne tak, moja švagriná...jej manžel, teda peťov brat je stále na donovaloch, tie habakuky čo som spomínala, hrá tam ako hrec celé leto...takže je stále sama, ani pôrod nestihol a to sa bábo narodilo 13.júna..začala mať čudné bolesti a bolo jej zle, tak šla do nemocnice, malú pavlínku dala manželovej sestre a všetko dali do poriadku a teraz musí kvôli infekcii užívať atb..
🙂 iva vylieč sa...
🙂 no ja som dnes dala romine biele gate, a to som nemala robiť...!!!

simka9122008
29. jún 2009

Ale poviem vám baby že neviem prečo stresujem z mojej postavy a celulitídy, keď dnes som videla na kupku, mladé kočky a vyzerali horšie ako ja čo som po dvoch ďeťoch 😝

simka9122008
29. jún 2009

sorry deťoch

ajula25
29. jún 2009

čaute čaute....
simi fajne vám bolo.
Boc a to ako sa mohlo stať, že placentu zabudnú porodiť? nechápem 😖

My sme dnes vybehli na Bukovec, vodnú nádrž pri KE. Jáj dobre padlo. Deti sa vyčľaplkali....voda bola celkom fajn. Len ma naštvalo, že je tam zákaz kúpania psov a jeden tam furt lozil do vody. A ešte môj strach....tak som slušne toho pána poprosila, nech si psa vezme....jáj ma to naštve stále, že kopa detí a pes medzi nimi.... 😠

ajula25
29. jún 2009

simi ja som sa dnes tiež nahodila do kraťasov a kašlala na každého. 😉