Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
7. júl 2009

kocky , co mate zhoraplnene pracky...ste spokojne???
ja som teraz upratala a poposuvala pracovno-kotolnu a zistila som ze ked si kupim takuto uzku pracku , pomesti sa mi tam aj susicka 😀 to bude MM poteseny 😅 taraz uz len cakat kedy sa boschka pokazi 😀

janka1874
autor
7. júl 2009

no telinka aby si nečakala roky 😀 😀 😀
moja mama má takú práčku a nejako hovorila že je to jedno perie tak isto ako keby bola z predu plnená 🙂

silvika
7. júl 2009

luvcka malemu sa tak paci mala ako tancuje, ze vam aj videjko obderieme co ho stale chce pustat

abetka
7. júl 2009

teli ja mam z vrchu plnenu a som spokojna. Len ked bol Tomas mensi, stale kukal, co sa to tam trasie, tak vtedy by bodla z boku plnena, nech nieco vidi a mam chvilu klud 😝

aadula
7. júl 2009

telinka aj ja mám zhora a som spokojná 🙂 a presne ako píšeš...nejaké miesto sa ušetrí 😀

silvika
7. júl 2009

my sme tiez mali zvrchu len nam po rokoch tancovala tak sme kupili take 80kg hebedo aj s "televizorom" cize kukerom vpredu 😝

aadula
7. júl 2009

simi ty si sa tuším na to zahmlievanie pýtala..mne sa zahmlievalo keď som mala s tlakom problémy, ale mala som ho vysoký...tak pred 5r. rokmi

alinka76
7. júl 2009

baby, kde na nete sa dá sledovať priamy prenos z Jackovho pohrebu?

luculka
7. júl 2009

ali kuk moj link na FB,,,tam 😉 🙂

luculka
7. júl 2009

baby pozeráte??? na ta3 aj na STV2

anina1
7. júl 2009

ahojte, glor hádam si si nedoviezla tú svinskú chrípku 😒
ja to pozerám 😢

simka9122008
7. júl 2009

Aj ja som si konečne k tomu sadla a pozerám to 😢 ☹

bocmanka
7. júl 2009

☹ ☹
aj ja som posprchovala moju posádku a idem uspať rominu, aby som to mohla pozerať...bol a bude lengenda, to je fakt..

zucha
7. júl 2009

teli, my to mame tak, ze na pracke mame susicku

janka1874
autor
7. júl 2009

no ja som si bola posledný krát zasalsovať dnes a už končím netreba to preháňať nech sa náhodou nič nestane
a po návrate domov išla Sendy do vane a mliečko a teraz vykrikuje z postieľky 😀 😀 😀 😀

alinka76
7. júl 2009

aj ja kukám na TA3. len mi chýba komentár, kto to tam vystupuje, lebo tých ľudí nepoznám 😒

Jacksonova fanúšička som nebola, ale mal krásnu hudbu a bude tu po ňom prázdno ☹

luculka
7. júl 2009

ali a stv2 nemate,,,tam je to lepsie,,ja pozeram tam

bocmanka
7. júl 2009

😔 😔 no je to každopádne dojímavé...

zvláštne, že ho neotvorili...

alinka76
7. júl 2009

Lucul, už prepínam raz tam- raz tam, na TA3 zase prekladajú príhovory, na STV2 kecajú do toho

bocmanka
7. júl 2009

🤐 je to také americké, miestami až prehnané...

telinka
7. júl 2009

zucha no u mna sa to praveze neda....viem ze je vyhodne kupit set spolu pracka so susickou , ale ja mam nad prackou kotol a je to mala miestnost 😝

bocmanka
7. júl 2009

🙂 no brooke shields vyzerá úžasne....

zucha
7. júl 2009

teli, vyhodne, co sa tyka ceny to je, ale ked je osobitne susicka, tak ma viac funkcii a je to kvalitnejsie 😉

telinka
7. júl 2009

no dojdem potom po rady aku kupit 😉 najprv asi budem musiet tej sucasnej pracke nejako nenapadne pomoct do dochodku 😀 😀 😀

bocmanka
7. júl 2009

😉 teli, ty si iná kazisvetka....xixixixix

glorita
7. júl 2009

cafte.tak pre zmenu uz aj MM je zle,dosiel bledy ako stena z roboty a nevladal sam ani odsoferovat.... 😕 no ale pre zmenu jemne omnoho lepsie,aj ked zaludok citim stale akoby jemne plaval na vode....i

liluska
7. júl 2009

caute, takze este pohlavie neviem, takze este mena sa zatial ziadne nekonaju ☹
asi uvidime az o take dva tt na morfologickom, skoda trosku som sklamana ze som sa to dnes nedozvedela uplne naisto, ale co uz, male chcelo mat nohy tak ako malo, tak smola 😒

aj my pozerame jacsona, hudmu mal fakt perfektnu

telinka
7. júl 2009

glor...to sa asi prejavuje ta zmena vzduchu...hajde sa zase nadychat morskeho vanku 😉

luculka
7. júl 2009

tak ja som nejaká faninka nebola,,ale pri tejto pesnicke uz placem,,je náádherná,,,je to dojimave strasne 😔

glorita
7. júl 2009

tel,aj ja si myslim ze je to aklimatizacia,lebo vcera ja a dnes MM,ale mne je uz lepsie,takze jedine toto.....no uz som o tom aj ja premyslala 😀 😀 😀 len kto by to zaplatil,ze ano?a kto by platil za nas ucty tu? 😝