Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
27. júl 2009

lilus, gratulujem 🙂 nech ste hlavne zdravé 🙂

alinka76
27. júl 2009

Liluška, ja som síce verejne netipovala, ale tiež som ťa tak akosi fyzimonicky typovala na druhú babu 😅 gratulujem.

tak dievčatá, na 100% ideme v sobotu do tej Blavy, kto teda pôjde do tej ZOO? lebo potrebujeme navigátora istotne 😅

bam
27. júl 2009

ahojte, som sem nakukla, Jej liluska gratulujem, takze ja budem mat samych chalanov, ty baby 😉 Inak ja mam vacsie brucho ako pri Danilovi, aj som zatial viac pribrala, uf to bude sa davanie dokopy potom 😀 Kopkame uz riadne, zatial je vsetko ok🙂 Tiny, Lenka myslim na vas, ja si ani neviem predstavit, ked sa to bude u mna blizit🙂

liluska
27. júl 2009

dakujeme za gratulacie, dufam, ze nas to nejako neprekvapi a nebude to nakoniec chalan 😎

bam my dve sa tusim budeme pretekat ktora bude mat na svete skor babo 😀 😵 Mozno spolu budeme odpocitavat minuty 😵
Dnes ma ale doktor sokoval lebo hovoril ze budem rodit az na vianoce lebo babo je o 2tt mensie 😒

liluska
27. júl 2009

alinka keby bolo bratislavska zoo tak to som tam 100% ale s tom viedenskou mam problem lebo muz asi bude robit, takze to by u mna potom nebolo realne. Z BA zoo nemam problem prist aj autobusom, tak si rozmysli 😉

alinka76
27. júl 2009

Liluška, mne osobne by aj Bratislavská stačila, môj malý najnovšie rád pozerá filmy o dinosaruroch a bol by určite hotový z toho. takže ja som aj za Blavu 😉

liluska
27. júl 2009

tak sa este do vikendu dohodneme....teraz momentalne teplotujeme ale ja dufam, ze do soboty bude fit,
takze ak budeme zdravotne o.k. tak mi prideme do tej BA 😀

alinka76
27. júl 2009

Liluška, aj ja mám atb, ale na 3 dni len, dúfam, že do víkendu budem OK a deti to nechytia. potom si dáme inštrukcie čo a ako.

janka1874
autor
27. júl 2009

Ahojte tak som sa sem konečne dostala
liluska aj keď som ťa osobne ešte nemala tú česť stretnúť typovala som dievčatko ani sama neviem prečo ale tak mi to viac na teba sedelo ale už si to aj prezradila 😀 😀 😀

abetka malej-veľkej slečne prajeme všetko naj naj naj k narodkám 😀 😀 😀 😀

anina1
27. júl 2009

liluška gratulujeme 😉
a Alžbetke všetko naj k narodeninkám 😵

csikike
27. júl 2009

liluska a bam gratulujeme a tiez vsetko naj abetkinej alzbetke
ja sa chystam triedit veci, lebo vobec neviem co mame doma a co treba kupit
ale musim pochvalit MM dnes uzavrel 4 rocnik, takze do piateho pojde s cistym stitom (nemusi si prenasat ziadnu skusku) a ked sa nam tak dari, tak snad uz aj robotu si zozenie 🤐

janka1874
autor
27. júl 2009

mám taký dojem že sa nám tá striedačka nejako pri csikike narušila dovtedy to bolo pekne do páru u všetkých no teraz už sú to rovnaké pohlavia 😀

tinyleaf
27. júl 2009

alinka, my ked sme boli teraz v sobotu v ZOO, tak to 3D kino v Dinoparku bolo z technickych pricin zatvorene, ale hadam to do do vikendu opravia, alebo neviem aky mali dovod. Ja este uvidim, ci by sme sa pridali na stretko, zatial neviem ake mame plany na vikend.

bocmanka
27. júl 2009

ja som nakuklaa a k lianke som samozrejme bosoráčila lauru..xixi..my máme úžasných 10dní pri mori za sebou a pred ďalších 6..je tu úžasnee,čakáme,kto chce dôjsť?..

janka1874
autor
27. júl 2009

jaaaj boc hneď by som išla len škoda že to nie je možné

abetka
27. júl 2009

ahojte
Liluska/ srdecne gratulujeme k dievcatku 🙂 a dakujem za Alzbetku. 😵
Uteka to ako voda a aj rychlejsie.
Tomasko dnes uz lepsie aj sa mu to lepsie hoji ako Alzbete. sice si to driape a som zvedava kolko bude mat jaziev, ale len na brusku, na tvari ma menej bodiek.
tiny/ krati sa vam to 😉 Uz si pobalena???

alinka76
27. júl 2009

Boc, ty sa máš, taká dlhá dovolenka, to sa len tak nevidí. určite sa máte sqele 😎

abetka
27. júl 2009

boc, len si to krasne uzite a stastny navrat

huleni
27. júl 2009

ahojte, boc ako zavidim tu dovolenku ja uz ani neviem ze sme boli pri mori a to sme doma od piatku:O))) tak si to pekne uzite:o)

janka1874
autor
28. júl 2009

Ahojte
no čo dnes ešte nikto nevstal skoro sme boli na druhej strane 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
28. júl 2009

tak my dnes budeme mať deň očakávaní bratova priateľka je už na ceste do nemocnice a ešte dnes by mala rodiť tak sme všetci na telefóne že čo a ako bude 🙂 🙂 🙂

centik
28. júl 2009

caute, z druhej strany som vas vyhrabala 😀

Jani áááu nechcelo by sa mi dnes rodit 😅

janka1874
autor
28. júl 2009

kedže sa to tu nejako fláka a sama so sebou si písať predsa nebudem tak centik nečuduj sa že sme na druhej strane 🙂

no ona ide na cisarák a neviem teda či si navyberá 😀 😀 😀

centik
28. júl 2009

aha, tak to je ine 😅 druhe dieta by som chcela rodit cisarakom, aby som vedela porovnat 😀

janka1874
autor
28. júl 2009

no ja asi aj druhé budem tak rodiť takže žiadne porovnanie sa u mňa nekoná 😀 😀 😀 😀

abetka
28. júl 2009

ahojte. Nejako to tu fakt viezne
Ako sa maju nase chorobky?
Nam sa kiahne uz hoja, Alzbeta je na prazdninach od dnes u svokrovcov a som z toho na porazku, lebo som si bola len peniaze na 10 . min vytiahnut a prisla som a uz mala krpata sproste reci 😠 😠 😠 😠

luculka
28. júl 2009

cafte...Lilus no super dalsia princezná,,,tato bude mať čo robiť 😵 😵

ali a kedy odchádzate na záhorie???

janka1874
autor
28. júl 2009

no abetka nejako sa tu nikto nezastavil tak nevieme ako chorôbky

abetka
28. júl 2009

no ved. Ale snad im je uz lepsie 😉

centik
28. júl 2009

LUcul no co ako sa citis? 😀 😀