Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
10. sep 2009

Pozeráte ružovú záhradu, to je sila, až mám z toho zimomriavky a revem ako malé decko, strašné

huleni
10. sep 2009

ja nekukam ja tu sedim a balim odsavacku zajtra na postu:o) a stale sa zamyslam nad tou skolkou proste stale stres ked nikoho nepoznas co nieco vybavi:o(

janka1874
autor
10. sep 2009

no ja som pozerala a neni mi 3 krát jedno teraz

simka9122008
10. sep 2009

Jani to bola sila, verím že máš teraz zmiešané pocity, no bol to len film, ešte si pozri niečo pekné pred spaním nech nemáš blbé sny

janka1874
autor
10. sep 2009

no ja už som za 7 mesiacom veď o chvíľu aj rodím 😀 😀 😀 no pravdou je že stať sa môže čokoľvek

simka9122008
10. sep 2009

Jani neboj sa a nemysli na zlé veci, ty to dotiahneš do úspešného konca

bocmanka
10. sep 2009

😒 tak seriál bol dnes riadne realistický, aj môj manželík sa nad tým pozastavil, že ako to vlastne urobili....lebo to bábätko vyzeralo fakt tak ako to celé dopadlo...ešte teraz mi to nejde do hlavy...
ale jani presne, bol to len film, nešoféruj a netelefonuj, pekne sa staraj o seba a bude ok...

silvika
11. sep 2009

dobre ranko my mame v trnave jarmok, tak budeme zastrceni doma, maleho sme uz trochu lepsie zvladli furt ho meriam a ked mu ide nad 38.5 hned davam proti toplotke a nastastie uz mu to neskace tak rychlo hore ze stiham, davat tie antipyretika. ale stale mava dost vysoku teplotu v noci s nim spim v posteli aby som ho kontrolovala lebo v postielke by mohol prespat ten pravy okamih ked ta teplota nie je este kriticka. a aj ked mu stupa zacne sa velmi hadzat je nepokojny ale skoro vobec neplace. ostatni teplotkari ako mate?

martinaj
11. sep 2009

dobre ranko 🙂 tak my sme sa konecne po 2 dnoch dnes zobudili bez horucky 😉 zase zahadne pominula, vobec netusim z coho ju mala mala 😖

silvika
11. sep 2009

marti bud rada ze asi len viroza nejaka, my tiez sme este taketo nemali keby nemal nad 39 tiez by som sa to snazila akoze riesit neriesit nech sa popasuje sam

martinaj
11. sep 2009

silvi my sme mali 2 dni vkuse cez 39, este vcera vecer a dnes nic 😎

janka1874
autor
11. sep 2009

Ahojte
tak teplotkárom sa celkom uľavilo tak to je super len nech to postupuje správnym smerom a sú skoro fit

boc ja síce šoférujem ale zásadne netelfonujem a keď už musím tak mám hands free (neviem či som to dobrenapísala) ale to som skôr používala keď som pracovala teraz na ten 5 min. presun jednoducho ignorujem mobil a hotovo nič nie je také súrne že to nepočká 10 minút

martinaj
11. sep 2009

ja soferujem minimalne, skoro vobec ale netelefonovala by som za volantom urcite.......

glorita
11. sep 2009

silv aj som na teba vcera myslela ked som bola v trnave na jarmoku...inak fajn je to ihrisko co mate nove,to ohradene,je tam aj take mini jazierko ci ako to pomenovat...sme dosli okolo 9 vecer,ale obehali sme toho poriadne....najma stanky s obcerstvenim 😀 😀 😀

silvika
11. sep 2009

aj ste nejake kolotoce pobehali? my sme chceli lebo maly strasne ma rad take kde sa kruti a to ihricko sme tiez vyskusali akurat sme si priniesli aj kamienky v topanocke a maly len ukazoval ze nieco ma a my sme mu vysvetlovali ze musi chodit ze nebudeme ho nosit a to on tam mal tie kamienky tak hold mu to asi nebolo moc pohodlne ale hlavne ze nam to docvaklo a nenechali ho tak az kym sme neprisli domov

silvika
11. sep 2009

no a to jazierko samoska chcel vyskusat sme ho zachytil tesne nad nim isiel asi kracat po hladine

glorita
11. sep 2009

silv tak my sme v ba na kamienky zvykknuty,kedze tu su najma strkove ihriska a strkove jazera..kazdy den zbieram kamene ako v kamenolome 😀 😀 😀
no kolotoce zatial len obdivujeme,myslim ze je to este na nho skoro,kedze on si zmysli vystupit kedykolvek....ked sa to tociiii..a velmi sa bal tej pantomimy v bielom,inak ten isty chlapik bol teraz v sv.antone minuly vikend na hubertovych slavnostiach a tam ho bral v pohode.....inak vela z tych remesiel bolo aj v sv.antone,takze sme mali taku rychlu duplu.....akurat ze nam polonictvo chybalo a zvieratka.....

silvika
11. sep 2009

vidis, keby sme vedeli ste mohli na malu exkurziu na zvieratka prist mozno by sa dala nejaka z mnohych maciek pomackat a psov mame dvoch aj polovnickych 😉 kedy ste tu boli?

silvika
11. sep 2009

sranda som vytiahla vselijake stare fotky ukazujem chlapcovi a ten ma na nich spoznal .. .no ja nestaaarnem

abbi
11. sep 2009

Silvika ja som mala nad Natnakovou postielkou velku fotku, ked som mala sladkych 19 a trvalu 😅 a asi pred 4 mesiacmi sa na to pozeral a zrazu: aha maminka 😵 😵 😵 normalne ma spoznal. zlaty bol

janka1874
autor
11. sep 2009

ako vidím dnes je tu opäť prázdnejšie
no ja čakám kedy malá vstane a pomaličky jej zabalím veci a ide na víkend k dedkovi a babke no oni chcú že na celý ale to asi neprejde takže asi len na dnešnú noc a zajtra niekedy poobede alebo ku večeru si pre ňu pôjdeme aj to bude stačiť 🙂 už teraz si neviem predstaviť čo budem bez nej robiť aj keď pozlostí ale poznáte to je to naše zlatíčko no chcela som začať vyberať veci druhej slečne a pomaličky začať triediť či ešte niečo treba podokupovať tak uvidím či sa aj k tomu dostanem ale asi budem musieť 🙂

centik
11. sep 2009

ahojte,
my sme dnes boli zas u dr, mala celu noc nespala, stale mi ukazavoala na pusu ze ju boli... a mala teplotu, rano vracala,
tak nam brali krv, vraj nejaka viroza,
baby co ste davali ked mali deti afty??

janka1874
autor
11. sep 2009

na to je genciánová vodička alebo je ešte niečo vraj podobné len priesvitná nie ako geniciánová t.j. fialová ale tá priesvitná je vraj len na predpis

janka1874
autor
11. sep 2009

tak som práve vypreavdila malú k babke a dedkovi a už teraz mi je smutno 😒

silvika
11. sep 2009

centi mne sa zda ze aj tantum verde niekto spominal

abetka
11. sep 2009

jani, oddychni si a relaxuj

abbi
11. sep 2009

Veru Jani ty teraz co najviac oddychuj, lebo pri 2 to uz bude tazsie. takze veget, pozeraj telku, vyloz hore nohy a snivaj 🙂 🙂

Inak ja si este neviem predstavit dat Natana na noc prec. Pri prvych dvoch som sa nevedela dockat, ked ich dam na noc k mame, lebo nespali dobre. Ale Natan.. asi starnem a som na nom priliz zavisla 😀 😀
ale vyzera to tak, ze v Oktobri pojdeme s muzom na vikend do Slovinska na 2 noci ... uf no neviem ci to dokazem. 🙄

silvika
11. sep 2009

abbi a vsetky deti das rodicom?

csikike
11. sep 2009

ahojte, neviete nahodou ci je velky natresk v oc mlyny v NR? abbi, nebola si?

aadula
11. sep 2009

ahojte

Jani, zrazu máš prázdny byt a je ti dlho bez malej že? 🙂 ale veru vychutnaj si to 😉

My sme malého tiež na noc ešte nemali preč a veru Paťka u našich spávala 😝 ...abbi fakt myslíš, že je to starnutím? 😀