Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
30. sep 2009

ja som pozerala panelák, idem si ešte vysušiť vlasy a konečne spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaať

janka1874
autor
30. sep 2009

tak ide sa spať dobrú noc 🙂

glorita
30. sep 2009

SIMONKO je uz na svete...jupiiiiiii......
Ivke este raz srdecne gartulujeme a zelame vsetucko dobreeeee......

janka1874
autor
1. okt 2009

ahojte
jeeeeeej gratulujeme ale nemal sa narodiť až dnes? čo sa poponáhľal
hlavne nech sú zdravučkí a v poriadku

my máme dnes spací rekord Sendy vstala až o 7.50 to je naozaj rekord v poslednej dobe vstávala doma o 6.30 niekedy aj skôr len na chate o 7.30 tak som sa konečne ráno poriadne vyspala 🙂

silvika
1. okt 2009

gratulujem aj ja, a ako to stihol, posledny septembrovy den ...

abbi
1. okt 2009

este raz gratulujeme IVKA

baby ja som na porazenie.. jeden den Natanko sa cely den krasne pyta na nocnik.. a super, ani raz sa nepocika a teraz uz 2 dni furt iba do gati a povedal, ze on nechce do nocnika.. no uz zacal nas 2 rocny truc 😠 😠

martinaj
1. okt 2009

abbi a nechce ist ani na zachod?

anina1
1. okt 2009

ahojte
gratulujeme ivke k Simonkovi a veľa zdravia, ako sa narodil glor cisárskym? a miery?
abbi, to je 2ročný truc? prečo nás to chytilo o polroka skôr? 😀 😝

janka1874
autor
1. okt 2009

abbi poznám tie stavy až na to že Sendy nepovie že nechce ona proste začne revať ako diví keď ju dávam na nočník a kričí akurát nie nie nie a to je všetko a potom sa to zas samo upraví aspoň u nás to tak bolo nič som s tým nevedela urobiť a tiež som si tu viac krát vylievala srdiečko že prečo mi to robí 🙂
pevné nervy jedine to pomáha a pokúšať sa a vysvetľovať u nás nič iné nezabralo ešte akurát že aj babika pekne ciká do ničníka a macko a podobne 🙂

telinka
1. okt 2009

anina.....uz si si mohla zvyknut z u vas je vsetko skor...aj zuby , aj kaskaderske vykony... 😅 😅

anina1
1. okt 2009

ja už neviem, čo s ňou, ona chce byť celé dni vonku, s takým revom chodíme domov stále 😝
ešte len oči otvorí a už chce ísť von a ani za svet domov 😒

telinka
1. okt 2009

a co potom robite cele dni vonku??

anina1
1. okt 2009

jazdí na motorke, lozí po plotoch a preliezkach, na húpačky a podobné , neviem, čo bude v zime robiť, občas chodíme kŕmiť labute..
včera mi hovorí idem von s buninkom /brunovi psovi hovorí buninko/, hádam začne aj sama ním chodiť za chvíľu 😀

telinka
1. okt 2009

no super tak budes mat o jednu starost menej 😀 😀 😀

bocmanka
1. okt 2009

🙂 ivke gratulejšn aj tu...
ubolenááááá, to poznáme, my čo sme rodili cisárskym..
ale bude zase dobreeeeeeeeeeee....
voňavučké bábatenko, by som si juj dala povedať...xixixix
s ako simon, s ako posledný september... 😀

telinka
1. okt 2009

no zlatinko nechcem ti brat iluzie , ale klasicky porod tiez nieje prechadzka ruzovou zahrdou 😅

ajula25
1. okt 2009

ahojte
Ivka gratulujem. Skoré zotavenie a Simonko nech je dobručký a rastie do krásy 😉

tak zvýšenie rodičáku pre mňa nič neznamená 😠 Tiež ma všetko obišlo. Ale tak zasa mám veľa lásky 😀

My na nočník nechodievame vôbec. To reve ako túr a radšej si to urobí do plienky. Takže ja už ani nedúfam,....

tinyleaf
1. okt 2009

ahojte. Mame za sebou prvy den v jasliach, maly tam bol sice len 3 hodiny, ale bol celkom spokojny, vobec neplakal. Aj sa tam naobedoval a teraz uz spi doma. No ale tie jasle sa o 2 tydne stahuju na ine miesto, raz tak daleko ako su teraz, tak neviem co mam spravit. To uz sa mi zda daleko na kazdodenne vozenie, ked je to uplne opacnym smerom ako robi muz. Tak buduci tyzden idem pozriet do jednych pri muzovej robote, len su drahsie a maly by si zase musel zvykat na ine prostredie. No mam ja ale smolu ☹

ajula25
1. okt 2009

jáj tiny....na jednej strane super, že sa Maťkovi v jasličkách páčilo, no na druhej zasa čosi vymýšľať...no nič moc.

bocmanka
1. okt 2009

😵 ivka, simonko je na spapanie..

simka9122008
1. okt 2009

A kde je Zucha, Ivka, Lucka, Bzuco a ešte ostatné, ktoré tu dlho neboli 😲 😲 😲

aadula
1. okt 2009

ahojte 😉

Ivke tiež k Simonkovi gratulujeme 🙂 , nech sú zdravučkí

Tiny to je fakt smola...aj my máme od ruky jasličky..ale som si povedala, že ten rok vydržíme a potom na jeseň pôjde už do škôlky a tú máme pod oknami 🙂

abetka
1. okt 2009

Simonka vitaj a maminke skore e rychle zotavenie 😵
Tiny, tak tomu sa hovori fakt smola ☹
Ja som uvarila teraz narychlo polievku, s malou ulohy a pomaly to idem ukladat spat. Si neviem predstavit ako budeme fungovat ked budem na cely uvazok v praci 😝

abetka
1. okt 2009

Simonko vitaj 😵

abbi
1. okt 2009

Boc a kde si videla SIMONKA ??? aj ja chcemmm

janka1874
autor
1. okt 2009

tiež som už všetko prehľadala a fotku som nenašla asi má nejakú tajnú mms-ku 😀 😀 😀

zrzulka
1. okt 2009

Aj tu gratulujeme Ivke ku krasnemu Simonkovi.

Kocky fotky su na FB. Simonko je naozaj nadherne chlapciatko, chodte kuknut🙂

janka1874
autor
1. okt 2009

jaaaaj tak to ma nenapadlo 😀

centik
1. okt 2009

na fb? 😀 😀
inak ahojte,
sme boli na dovolenke a potom mi asi dva dni neslo prihlasit sa na kona
ale uz som tu ako na koni 😀

telinka
1. okt 2009

no tam toho poniektore nic nenakukame 😅