Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
15. okt 2009

veru ticho, to asi to snezenie tak utlmilo vsetko aj konikarky, tak kde smeee. ozi a stretko nebudeme mat? nech sa rozkecame? ci to v bratislave najblizsie a jedine 😝 😉

martinaj
15. okt 2009

takze buduci tyzden? snad sa nejak dotrepeme, ked budeme zdrave 🙂

ajula25
15. okt 2009

čafte.
malého som uložila o 19.10 a ešte teraz na mňa vykrikoval z postielky. A to vypil mlieko aj čaj už. No dúfam, že už zaspí. A to ho zobudil dnes otec zvončekom. Ale tak no čo už.

a ďalší dvaja sa flákajú po obchodoch. teda nakupujú Marekovi na zajtrajšiu oslavu s kamošmi.....

martinaj
15. okt 2009

tak moja mala este tak skoro nepojde spat, bohvie kedy pride jej otec 😠 tak a potom spolu budu vecera a az potom spat 😀 taky denny ritual...

simka9122008
15. okt 2009

A čo oslavujú

simka9122008
15. okt 2009

Moja je už v postieľke a malý večeria

martinaj
15. okt 2009

tak skoro vam chodia spavat deti? 😕

simka9122008
15. okt 2009

moja je pravidelne o 19.30 v postieľke a malý chodí spávať o 20.00, cez víkend ho nechávam maximálne do 21.00

ajula25
15. okt 2009

simi malý o 20.00 už je v posteli? no tak my sme asi zlí rodičia. Mareka neviem nahnať skôr ako o 21.30 do postele. Ale aj to je sviatok....

a Luky kedy ako, ale zvyčajne o tej 19.30 je už v postielke.

simka9122008
15. okt 2009

No on už má taký systém a je zvyknutý, niekedy ledva dovečeria a už sa pýta spať, to je podľa mňa na dieťati, nie u vás je chyba

ajula25
15. okt 2009

tak ja neviem. ale on od malička je takýto. Neskoro chodieva spať. A ráno by potom vyspával. Ale musím poklopať vstáva bez nejakého odvrávania. Takže čo už narobím.

ajula25
15. okt 2009

jáj to čo oslavujú patrilo mne 😀 simi marek mal narodky a až teraz ma narodeninovú oslavu s kamošmi. Tak mi kupovala ingrediencie, aby som im niečo fajné nahystala. A zajtra o 16.00 tu bude 5 deciek plus to moje malé. Pane Bože pomáhaj. 😅

janka1874
autor
15. okt 2009

ahojte
tak sme poobede strávili u našich pre istotu lebo mi desne tvrdlo brucho a ani tam to nebolo ľahšie ale aspoň mi mama pomohla so Sendy
my nosíme teraz topánočky č.20 no niektoré už má 21 a uvažujem že na zimu jej 22 kúpim no uvidíme

a ďakujem a priania a uzavreli sme to tak že ja ani nepôjdem na pohreb už by to bola silná káva cca 2-3 týždne pred pôrodom ešte toto absolvovať budem s deťmi nechajú mi aj bratovu Sofiu tak budeme válčiť so Sendy a Sofi 😀 taký malý tréning

a dúfam, že už fakt stačilo všetkého počas tohto tehotenstva už mám dosť začínalo pobytom v nemocke so Sendy a od vtedy sa stále niečo deje na porazenie už fakt

bocmanka
15. okt 2009

😵 no tak, mne romina už o 20h musí spať a chalani musia byť o 20h v posteli, cez víkend tiež max. o deviatej..režim a kľud rodičov musí byť, však nie sme otroci.. 😝 😝

dnes som tu mala dokonca aj kamoškinho syna , čo žijú v tom nemecku, a predstavte si hrali sa s Matejom 3h,aj včera aj dnes a on už pochytil pár nemeckých slovíčok, sa mi zdá že pôjde do nemeckého tábora
a potom do anglického
a potom do talianskeho...xixixi
😀

simka9122008
15. okt 2009

Ajul no čudovala som sa že čo sa oslavuje, no už viem
Jani, dobre si sa rozhodla, už fakt by nebolo na mieste aby si v tvojom stave išla na pohreb a budeš s deckami sama?

zucha
15. okt 2009

caute, tak my mame topanky 24, takze zimne asi budem musiet kupit uz 25. Strasne velku nohu ma na to, ze je baba.
Tiny, cokolada by sa nemala, lebo moze dieta na nu byt alergicke. Ale ak si das a dieta sa nevyhadze, tak si kludne daj znova. Ja cokoladu jedavam uz od porodnice. Nastastie jej nic nie je.

janka1874
autor
15. okt 2009

asi áno lebo ostatní tam musia ísť ale nemalo by to dlho trvať tak to zvládneme a bratova priateľka už nekojí tak si otestujem aké to je krmiť z fľašky 😀 😀 😀

u nás je Sendy tiež v postieľke už o 20.00 málokedy neskôr a aj to len ak sme niekde preč ale ak sme doma tak je tam ako načasované hodinky a zaspí kedy ako niekedy do 5 min. niekedy to trvá dlhšie 😀

abbi
15. okt 2009

aj mne donedavna chalani o 9 spali.. teraz to uz niekedy je az o 9:30 😠 ale rano som ich nikdy nevedela zobudit. teda aspon Tobiasa... adamko ten krasne vstava. Smiesne ako hned vidiet, ktore dieta je nocny vtacik alebo ranny 🙂))

janka1874
autor
15. okt 2009

abbi skoré uzdravenie

bocmanka
15. okt 2009

🙂 abbi aj ja želám...rýchle uzdravenie

tinyleaf
15. okt 2009

ked sa tu bavite o spani, nas Matko chodi spavat o osmej ale so Sofiou je to horsie. Kojim od tej osmej a kym zaspi, je aj 10 hodin. Neviem cim to je, cez den je kludna, viac spi ako je hore, ale vecer chyti druhy dych a spat sa jej nechce. Cez den sa ju aj snazim budit aby tolko nespala, ale niekedy si neda povedat 😀 Teraz tu polhodinu tak nariekala, ze este aj maleho to zobudilo. Cumlik nechce, tak som uz bola zufala. Tak by som uz sla spat, ale slecna je este hore. Ale aspon na chvilu stichla. Neviem ako ju mam naucit zaspavat, maly maval flasku s UM, ale jej ho nedavam, tak fakt neviem.

ajula25
15. okt 2009

no tiny ja som Lukáša kúpala o 19.00 ako v nemocke a po kúpaní som nakojila a hneď si zaspinkal. Ale takono každé dieťa je iné. MArek ten bol úplne iný. On bol plačlivý...Lukáš zasa bol kľudnejší, lepšie spávala ale teraz je to šidlo makové. Neposedí nepostojí, robí ako radosť káže premôže ňou všetky stráže 😀 😀

janka1874
autor
15. okt 2009

tak žienky idem ja do hajan zas mi tvrdne bruško tak sa majte

luculka
15. okt 2009

u nás sa zaspalo az o pol desiatej,,a dnes ma zase tak nastartovala pri uspavani 🙄 🙄 ...dopila mlieko,,,vodu a dala mi ju tak som jej isla nacapovat dalsiu a ked som jej ju dala hrozne nervacila,,,tak som ju dala prec,,a ona ze toto,,,toto,,,pýtam sa cajik,,,ano,,dala som zase nervy,,,plac,,,,toto sa zopakovolo asi 15x,,,,ja uz totoal nervna,,,no nakoniec som ju zobrala ,,,doliala jej do flase pred jej ocami,,,potom konecne spokojná hned zaspala,,,, 😅 😅

no mám to ja diktátora,,,, 😠

ajula25
15. okt 2009

jáj Luci to asi prechádzajú takým obdobím.
Lukáš je desný nervák. On od nervov všetko hádže. Ani nekuká čo hodí a potom si všimne že to hodil vlastne aj to čo chcel 😀 a najnovšie ma bije. Normálne sa na mňa pozrie, dvíhne tú malú ruku a šups mi jednu cez líce....tak ja mu to stále vrátim. A vysvetľujem že to sa nemá....som zvedavá, do kedy ho to bude držať 😖

ajula25
15. okt 2009

no a pridám sa k janke. Teda nie do slova, ale idem aj ja zaľahnúť. Nejako ma to všetko zmohlo.
dobrú nocku maminy 😉

abbi
15. okt 2009

baby ja som total hotova ☹ a zas aj moj muz. prisiel pred hodinou si lahnut s totalnou triaskou, ma horucku. CHapete.. deti su OK a my rodicia sme chory ☹ ☹ ale to je ten lepsi priklad. Len nevladzeme :(
tak zajtra ideme asi k doktorke. teda Miro urcite 😒

bocmanka
15. okt 2009

🙂 lucul, tak oddychuj v noci
abbi, ty sa lieč...
a zajtra čakáme sneh, žiadne dažde..

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dnes bolo total otras...

janka1874
autor
16. okt 2009

Dobré ránko
no veru to počasie je neskutočné na nervy naša cesta vlaskom sa preto podľa všetkého prekladá nepotrebujeme nachladnúť teraz
ja som total odrovnaná do 2.00 som nevedela spať tak mi tvrdlo brucho už som sa normálne bála že čo sa deje a potom tie somariny čo sa mi snívali Vám radšej ani písať nebudem no som z toho dosť rozladená ale malá kopká tak to boli hlúposti
Sendy papá jogurt tak mám chvíľu veget 🙂 no už dopapala

martinaj
16. okt 2009

dobre ranko 🙂 tak ja som dnes spala v obyvacke, aby sa obomna nenakazil zvysok rodiny 😅 ale spalo sa mi fajn, az na asi 5 prechadzok na WC... 🙄