Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
16. okt 2009

kto to tu tento tyzden hadzal recept na pecene sisky? dostala som na ne chut 😝

zrzulka
16. okt 2009

ja praveze vyuzivam dost korenia, ja som na to maniak. napriklad bazalku, majoran, vegetu bez glutamanu, kopor, petrzlenovu vnat to jej dam v pohode ale take cierne korenie a pikantne veci to nie a ja mam rada aj ked spravim trosku pikantne. Nie moc ale davam aj chili. Minule si velmi pytala wasabi ktore bolo na orieskoch tak reku nech mlada vyskusa. No len olizla a mali ste vidiet ten ksicht🙂)))Hned som si mohla svoje wasabi oriesky vychutnat bez toho aby skemrala🙂))) Minule som jej takto dala ochutnat citron ale ten jej chutil....

zrzulka
16. okt 2009

U nas pokial nevidi keksik u mna tak si ho nepyta, velmi jej nedavam, u nas letia stale chrumky. Kukuricne, ryzove, spadlove. Aj som jej kupovala tie detske keksiky ale tie jej nejako nechutia. Aj tie tycinky ale tiez to nemusi... Ale zato ked si od niekoho nieco vyskemre tak to zje aj keby to neviem co bolo a este ukazuje ze co jej kto dal🙂)) trapaaaaaaaaaaaaaaas🙂

martinaj
16. okt 2009

bylinky pouzivam aj ja vela ale korenie nie 🙂 podla mna bylinky nemozu skodit 🙂

janka1874
autor
16. okt 2009

no tak s tým vyprážaním sme na tom podobne až na to že Sendy má také veci rada akeby ste videli ako s chuťou je krabí šalát tak to by ste totálne odpadli ako ja minule sa išla za ním zblázniť ešte že moja mama horobí so smotanou a nič také zakázané tam neide teda neviem či môže krabie tyčinky 🙂 ale ináč je tam len mrkva, zemiak a vajíčko

a Stano je tiež mäskový až moc 😀

simka9122008
16. okt 2009

Hurááááááááááá, trochu vyšlo slnkoooooooooooo

janka1874
autor
16. okt 2009

fakt ani som si nevšimla 😀 😀 😀

anina1
16. okt 2009

ja dávam malej všetko už jesť, aj vyprážané, aj salámy ...

simka9122008
16. okt 2009

Ani moja s tým nemá problém, len keby k tým salámam jedla j pečivo, stále ju musím šaliť

anina1
16. okt 2009

veď si to v puberte dobehnú toto nechcem, toto mi nechutí a tak podobne 😝

janka1874
autor
16. okt 2009

no simi podobne na pečivo sa ťažko robí tak Sendy ho tiež moc neje 😀 😀 😀 😀 asi sa riadi tým heslom 😀

csikike
16. okt 2009

ahojte, tak s jedlom ma tomi pubertu uz teraz 😀
on maso vobec nechce jest, jedol by len ryzu a stavu z ovocia a mliecne vyrobky, to moze vo vsetkej forme 😅

zrzulka
16. okt 2009

Csikike a co bude vegetarian?🙂))

janka1874
autor
16. okt 2009

simi normálne dnes aj vonku môžme ísť som v šoku 🙂

silvika
16. okt 2009

csiki nas tiez vobec nezje maso ale parky a debrecinku ano aspon mu davam vyvar hovadzi v polievke. inac lubi ovocie a hlavne co vidi nas jest a ked pride tato domov je aj keby predtym sprasil banan a deci a poil kase

abbi
16. okt 2009

Hlasim asi najblbsiu noc posledneho obdobia 😢 Natan sa zobudil o 12:30 a zaspal po 3 .... dovtedy len maminka a maminka a iba na mne lezal. Zrazu uprostred toho vsetkeho prisli obaja chalani ku nam, ze ci uz je cas vstavat. ci uz mozu ostat hore kym pojdu do skoly 😲 😲 😲 boli 2 hodiny 😠 😠 😠 no horor. Rano som davala chalanov do skoly a zrazu Natan vysiel von akoby spal celu noc. Spokojny a usmiaty 😠 😠 no a my s muzom totalne hotovy. tak sme si na striedacku pospali po hodinke a teraz utekal muz k DR.

csikike
16. okt 2009

no u nas je sunku iba ked mu daju v obchode
polievky ma velmi rad a ovocie? ani napad, ani len neochutna, zje maximalne banan, to je vsetko a jahody 😔
takze uz teraz je riadne vyberavy

abbi
16. okt 2009

viacere ste pisali, ze chlapi su masovy ... ja ich mam doma 4 kusy... co ma to v zivote caka 😅 😅 😅

silvika
16. okt 2009

abbi uz ste obaja chori? ☹ no nic moc, tebe to uz aspon prechadza?

csikike
16. okt 2009

abbi, parada, skoro ako keby si mala male dieta 😉
inac ked chceme aby tomi jedol, tak ho posadime pred telku a zapneme mu rozpravku, alebo reklamu, vtedy vacsinou nevnima co je, len nech tam nezaciti maso, lebo to uz odmietne jest dalej

janka1874
autor
16. okt 2009

abbi máte to doma fakt pestré

simka9122008
16. okt 2009

Joj no ja mám nervy, mi tu hore nad nami vybrechuje susedin pes a zobudí mi malú 😠 😠 😠

bocmanka
16. okt 2009

ja mám dnes veľkú novinkuuuuuuuu...akože fakt!!!!!!!!!!!!
už je to vážne...
došiel mi počítač, financovaný európskou úniou,
čo som vám spomínala, že učitelia na zš mali na slovensku možnosť urobiť si navyše jazyk k svojim aprobáciám..
takže ja čo som začala v miláne a nedokončila na slovensku, tak teraz tak urobím..a začínam študovať...2 roky taliančiny, a zrejme sa to otvorí až v bratislave, pretože všetky kolegyne šli na angličtinu, no nuda odvekáááááá
a ja čierne kura, na taliančinu, ale čo.....mám ju radšej ako angličtinu je dosť možno že keden víkend v mesiaci budem práve v blave..
len čo s deťmi?..konečne sa zapojí aj svokra a zvyšok rodiny, aby maminka mala čas sa vzdelávať...
čo keď odídeme žiť do itálie?...xixixixixixi, nikdy nehovor nikdy, ako som hovorila ja, že sa tam už nevrátim
😵
idem kuk čo je nové na koni
a ešte jedna, v martine rušia obchod plný značiek, mexx, zara....atď., tak som si kúpila sukňu a športovo-elegantný vrch za 10 euro.....a topánky som neodolala v mojej obľúbenej obuve...za 60, tak čo som ušetrila na oblečku mám na nohách 😀

abbi
16. okt 2009

silvi.. no obaja. a ked je muz chory tak ja uz nemozem 😀 😀 MM isiel teraz k DR, som ho poslala, lebo mu to vobec neprechadza. a mne tiez nie velmi. ale poznate to.. jest sa musi, tak idem nieco ukuchtit 😉

abbi
16. okt 2009

fu BOC tomu sa povie super nakup a super napad 😉 😉 😉

bocmanka
16. okt 2009

🙂 díka abbi, to vieš , že kupujem iba deťom,
ale zasa nemôžem byť ako šupák aj ja... 😖

simka9122008
16. okt 2009

tak veru Boc

bocmanka
16. okt 2009

🙂 díky simka

janka1874
autor
16. okt 2009

boc tak to je supeeeer držíme palce nech ti to ide super
mne sa taliančina veeeeľmi páči 🙂

bocmanka
16. okt 2009

🙂 jani tak popri druhej materskej si môžeš splniť študijný sen...
salsu skombinuj s kurzom taliančiny a je to....
dobré nie??????????? 😀