Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
28. okt 2009

boc ja som sa stále utešovala že pri chorobe je jeden deň taký najhorší keď je choroba na vrchole a postupne začnp zaberať lieky tak potom už bude len lepšie tak si stále opakuj že len dnes to musíš nejako prežiť a zajtra bude lepšie ver že veľa robí aj to ako si ty psychicky naladená a neboj mamina s peťom deti zvládnu nemôžeš im pomôcť kým nedáš do kopy seba a potom už budeš zas na plný úväzok len pre nich tu

ja som dnes toho už stihla až až len dúfam, že sa nepotvrdia stanove slová že ešte nakoniec dnes pôjdeme do nemocky tak som si teraz nadirigovala oddych a idem riešiť kameru a dvd

už som bola u kamošky ešte pre nejaké vecičky aj pre malú aj pre Sendy deti sa trošku pohrali potom som uložila Sendy a zhodnotila som že dokáže zaspať aj keď jej búcham alebo šramotím okolo hlavy lebo som stihla pri nej prezliecť našu posteľ a keď vstane tak ešte jej prezlečiem postieľku nech máme všetci pekne čistučké
potom musím ešte jej veci nabaliť na týždňový pobyt k babke 😀

zrzulka
28. okt 2009

Abet a preco vlastne cvicite vojtovku? Aj nasa stale place. nevie si na to zvyknut vobec....

telinka
28. okt 2009

ahojte 🙂
tak ja som uz zahajila vianocne nakupovanie , tak pre inspiration davam 😀 http://www.neckermann.sk/sk/nm2/detska-moda/hra...

telinka
28. okt 2009

no super zase som zmrsila stranku 🙄 🙄 🙄
este dnes maji v neckermanne 20% zlavu na hracky ked date kod akcie 912 😉

telinka
28. okt 2009

b
a
b
y

r
y
ch
l
o

p
i
s
t
e 😀

janka1874
autor
28. okt 2009

telinka ty si prípad si nám tu narobila chaos 😀

tinyleaf
28. okt 2009

glor, s tou vakcinou proti kliest.encefalitide je to tak ako napisala zrzulka. Vakcina sa vola FSME-IMMUN 0,25 ml JUNIOR a ockuje sa
1.davka,
2.davka-1 az 3 mesiace po 1.davke
3.davka-5 az 12 mesiacov po 2.davke
Preockovanie je 3 roky po 3.davke a potom kazdych 3 az 5 rokov
Ja som tiez vahala ci dat zaockovat alebo nie, predsda len je to inaktivovany virus, ale keby casto dochadzalo k neziaducim ucinkom, asi by sa o tom viac hovorilo. Tak maly vcera dostal prvu davku, o mesiac dostane dalsiu Akcia, zlava na vakcinu by mala trvat do konca roka, stoji 15 eur aj nejake drobne. VSZP ju nepreplaca, ale Dovera preplaca celu tretiu davku a tusim UNION cast sumy z kazdej davky.

janka1874
autor
28. okt 2009

jaaaaaj
ženy
píšme
nech
sme
čím
skôr
na
druhej ,

strane

zrzulka
28. okt 2009

Pekne teli, to bude radosti pod stromom🙂))))
ja ani neviem co malej kupit, hraciek ma do aleluja ale co ine? Asi len nejaku drobnost ved my jej stale nieco kupujeme. Inak v Tescu maju v akcii kopec hraciek aj v darciku. Ja uz som nieco pokupila lebo pred Vianocami sa mi nebude chciet pretlacat davom ludi🙂)) A navyse to bude vsetko riadne vybrakovane... V podstate pre malu uz darceky su kupene. my s muzom sme si kupili spolocny. Uz len pre rodinu nejake drobnosti....

silvika
28. okt 2009

jaaaj teli ty si zlata co sa ti podarilo...
inac
neckermann
ja uz mam
darceky pod strom pre chrustika
pekne uz aj v skrini ulozene
su celkom rychly,
teraz mali aj zlavu na hracky
a tak
reku aby rec
ale aj insie nestalo

janka1874
autor
28. okt 2009

no ja si s vianočnými darčekmi
nejako hlavu nelámem neviem
síce ako to budem stíhať všetko
ale pre Sendy už nejaké máme
a ešte ten vak by som chcela
čo šije aj alinka ale to poriešime cez net

viac naťahovať sa mi nechce

bocmanka
28. okt 2009

😵 😵
telinka
ďakujem
keď sa mi trošku polepší, kuknem
ten neckerman
my sme ešte darčekovanie nezačali
jani..ďakujem ti za povzbudenie, dobre to padne od maminy dva dni pred pôrodom 😀 😀
u nás bola práve dr. ,lebo deti majú stále teplotu nad 38, matej až k 39 a to je v podstate
chorý už od nedele, tak mu napísala atb
romy vyšli výtery negatívne
okrem nosa, má streptokok pneumonie
ešteže je na pneumokoky očkovaná
uf!!!
od toho má zrejme aj ten výsyp pod noštekom a okolo pusy, ako to predpovedala
kožná dr.
takže aj ona dostala megamox, stále plačká mama mama, a pýta cici, no
chúďatko, aspoň si dá rúčku do výstrihu a
pritúli sa ku mne
a marko sa teraz spotil, že mu musím všetko prezlicť, ten mal už nad 39 teplotu
tak aj on má atb
akože neviem komu sme čo spravili, ale takto naraz
no nechápem...

abbi
28. okt 2009

BOC ja to nechapem, tolko trpiet :( je mi to hrozne luto.
Inak my sa tiez nemame najlepsie :( Natanko mal vcera horucku, aj v noci a cely den je urevany, usopleny ale asi su to zubky, lebo sa hrozne pohnackoval a dnes uz nema horucku. Ale je uplackany.
teli a vam je uz dobre? Petka uz nehoruckuje? ani nesoplikuje? nam idu stolicky zadne. Velmi trpi dietatko moje :(
A ostala som sama doma, MM isiel na sluzobku do piatku.
Inak musim napisat, ze moje najmladsie dieta sa zamilovalo do tatinka. Vcera som cely den mala vela stretnuti a bol s tatinkou, spolu opravovali a montovali policky a odvtedy len kde je tatinko, a ze on ide opavovat (opravovat) tak aj teraz tu montuje na koberci :D

abbi
28. okt 2009

hruza neda sa tu citat ....
tak idem zrusit uz tuto stranu











DOBRE???



s

abbi
28. okt 2009

este stale nie sme na druhej strane???
















este stale nie????

abbi
28. okt 2009

tak este raz ????








































este raz... no hruza

abbi
28. okt 2009

tak pisem posledny prispevok, lebo sa to neda uz citat
























caute

abbi
28. okt 2009

...







......








.......

bocmanka
28. okt 2009

😝 ako posledný príspevok abbi?

čo končíme?????,

bocmanka
28. okt 2009

😀

😝

silvika
28. okt 2009

zeny este stale sme tu? sak to nem normalny
u nas je chory nas oco
ale samozrejme nema ani kedy
zajst k lekarovi
tak asi o chvilu budeme
chori aj ostatni

silvika
28. okt 2009

boc konecnaaaa

silvika
28. okt 2009

nevystupovat

silvika
28. okt 2009

aj vy mate doma niekto takeho svetlonosa ? ten ako zistil ze sa lampy "skorej " rozsvecuju tak kazdeho taha von na ulicu aby ho naviedol na tol aby sa tam prechadzali po ulici a pozerali na lampy poulicne.... raz s babkou a dedkom chcel kracat po stredovej ciare .... no nastastie mu to nedovolili tak sa s nimi bil, ked ho niesli do domu ....

silvika
28. okt 2009

halo

silvika
28. okt 2009

no haaalo

silvika
28. okt 2009

akoze

silvika
28. okt 2009

ta strana sa len rozsirila ci aj predlzila

silvika
28. okt 2009

sak toto je uz hadam aj A2-jkovy format