Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
18. dec 2009

jani presne,,,vypadni sama von,,,, 🙂

luculka
18. dec 2009

jeeej zuznka je krááásna,,, 🙂 🙂 🙂

bzuco
18. dec 2009

no mám ponaučenie, že nabudúce ho už nechám tak 😝 😝
no mohla som vedieť?????.....sa mi prebral, ked som mu už pančušky obliekala - aj to som len natiahla na bruško a vtedy - kuk - a bolo po spánku

luculka
18. dec 2009

tak mne sa nastastie Natus uz pekne dlho nepokakal do plienky,,,,aj ked ju uspavam vypýta sa,,,a potom pokracujeme v uspávani,,, 🙂

o tretej idem pozret ten kamion,,,no dufam ze bude vela ludi,,a nebude to stat za nic,,aby mi nebolo luto že tam neni Natuš 😀 😀
zajtra mame rodinné,,priatelske stretko na vianocných trhoch pri stánku s vínkom 😀 😀 😀 bude hrat kmeto bend
a v nedelu tá skupina kde je kostka,,mikulcik,,norisová,,,sa tesiiim

janka1874
autor
18. dec 2009

bzuco tiež by som neriskovala a nechala radšej tak

no určite máte pravdu len si nie som istá či to zvládne teda Sendy určite ale Viki no neviem neviem

bzuco
18. dec 2009

jani...to prejde...možno máš len nejakú menšiu depku 😒 ...ja som si tým prešla na jar....tiež som bola presne taká, ako píšeš....skús si nasadiť magnezium, to môžeš aj pri kojení a ja som si kúpila také tabletky Persen - je to na rastlinnej báze (valeriána lekárska, medovka, mäta) - liek na upokojenie, zlepšuej všeobecný pocit a obnovuje duševnú energiu. pomáha pri týchto príznakoch nervozity:
-podráždenosť, nekľud
-citové napätie a úzkosť
-problémy s koncentráciou a poruchy pamäte
-nespavosť

ajula25
18. dec 2009

tak som is bola po Mareka sama. Prišla mi suseda malého postrážiť a utekala som. A on v družine. Neviem načo píšem lístky....včera som mu napísala, že má ja dnes ísť sám domov. Do kelu aj s nimi! Ale tak chvála Bohu je soma a som spokojná....

Luci jak ti fajneeeeeee.

ajula25
18. dec 2009

soma=doma 😀

bzuco
18. dec 2009

ajulka...nemáš číslo telefonu na družinárku???
ja mám a podchvíľou jej volám 😅 😅 😅 ...už jej to aj na nervy musí niekedy ísť
aj teraz som jej akurát volala, nech B. pošle domov, lebo inak chodieva sama domov z družiny a 3tej, ale majú dnes tú besiedku o pol 4, tak nech sa príde domov najesť, lebo nechodí v škole na obedy a prezlečie sa a pôjde nazad

bzuco
18. dec 2009

už je tu 😀

simka9122008
18. dec 2009

Ahojte, tak som späť, kalendáre sú krásne, to bude asi najkrajší darček pod stromčekom, lebo taký v obchode nikto nedostane, to bude vzácny
Ocko nám už ťahá na francúzke hranice 😉
Jani presne viem ako ti je, aj ja mávam také stavy a fakt mi pomáha to magnézium, už som raz bola tak v koncoch že som stála pred psychologickou ambulanciou, no mali dovolenku, ale číslo pre istotu mám, to nie je hanba, dnes každý druhý človek, má s tým problém a nie sú to blázni, len takú stresovú dobu žijeme že niekto to nevie tak športovo brať ako napr. ja
😝
Zajtra budem od rána iba pratať, kým drahý nepríde

lenka85
18. dec 2009

jani a este jedna vec - u nas susedkina mala tiez stale plakala a plakala,najprv si mysleli, ze koliky,ale ked to uz bolo priliz tak jej urobili vysetrenie - vysledok - alergia na mlieko, musi pit nejake specialne ale od vtedy uz neplace... skus zavolat doktorke, ci by jej to nemohla urobit... mne sa to tiez nezda normalne, ze stale place... a ty takto naozaj skoncis niekde v kazaike a ani by som sa necudovala. Mne ked tomas reve len pol hodinu tak som na slucku...

telinka
18. dec 2009

ahojte 🙂

ja som dnes uz iez dostatocne vytocena 😀 vcera sme boli s petou na koznom , kde neordinovali , dnes som isla na preventivku ku gyndosovi a tam som tiez nepochodila , lebo ordinuje do 12tej , ja som dosla o pol 11tej , ale dnes varia len do 12tej tak zobral 2 zenske a hor sa na obed 😠 😠 😠 😠 ale na slucku to neni...co tu az privelmi casto spominate 😕
dnes ma miska vystupenie ,tak zase sa musime trepat do skoly 😅 take rozbite posledne 3 dni mam , nic niesom schopna urobit a vianocne nakupy???? sa ani radsej nejdem vyjadrovat 😝 😝 😝 MM dosiel z roboty v noci o jednej , rano o siestej uz isiel zase....tak som zvedava ci dojde v zdravi domov snad by mohol aj pred polnocou...ci chcem toho vela????, 😅

lenka85
18. dec 2009

teli parada...

zrzulka
18. dec 2009

No tak Teli to vytoci.... ja by som sa tam natlacila, ked raz ordinuje do 12 tak nema pravo si odist na obed...Koho to zaujima, mal si zobrat obedar nech mu niekto prinesie... vsak to jak holubnik....
no a ten muz. Aj moj ma tento tyzden vytocil kvoli neskorym prichodom... vcera som uz na neho do telefonu aj vyletela. tak slubil ze dnes pride skor. No som zvedava. Dva krat v tyzdni prisiel po 22.. A to este buduci tyzden cestuje pracovne do kosic, takze sa tesim..... Este ze ide vikend...

martinaj
18. dec 2009

jej liluskina zuzka je krasna 😵

abetka
18. dec 2009

ahojtee
Zuzanka je nadhernaaaa 😵 😵 😵
Vcera bola tiez kamoska so 6 tyzdnovym babom, bola krasna, ale normalne ked zaplakala som sa zlakla. Som uz mimo z toho 😀
Teli 😠 😠 😠 😠
Jani, mne bol maly taky umravcany, ale mal aj reflux a z toho byvaju deti dost mrzute

lucia79
18. dec 2009

ja som vytočená
neterám som objednala stavebnicu geomag ešte 8.12., dnes jej píšem, že kedy to príde a dotyčná, že ona to neposlala, do kelu, málokde to je zohnať, keď som bola v nitre, tak to tam mali, ale samozrejme som to nekúpila, že šak to mám objednané, teraz aby som to išla zhánať naspäť
a ešte k tomu nám dnes skapal pes
na porazenie ☹

lucia79
18. dec 2009

mne malý nemal ani reflux ani alergiu ani ho brucho nebolelo a plakal... no nechcem ani hovoriť do kedy, proste niektoré deti sú už také, tu len svätá trpezlivosť 😉 neboj zvládneš to, všetky to zvládli...
a ja som ešte k tomu mala popritom skúšky a štátnice

luculka
18. dec 2009

tak som prave dozdobila pernicky,,,konecne som zohnala tie tuby dr.oetker,,,jedna básen to ide 🙂

kaminon coca cola bol kráásny,,,deturence mali radost,,,nad pride aj o rok 😒
som ho aj natácala ako isiel cez mesto a hral tu melodiu z reklamy,,a ked som to vypla tak sa spustilo nahrávanie,,takze som si len myslela ze nahravam,,, 😠 😠 vyzeralo to ako v tej reklame

janka1874
autor
18. dec 2009

ahojte
tak my sme poobede boli trošku nasať atmosféru do mesta a okrem toho sme boli kúpiť modelársku hmotu aby sme malej urobili odtlačky nôžky a rúčky na 2 mesiace ako sme to urobili u Sendy nech majú spomienku babuľky no a potom sme boli u babky na koláčik a varené vínko (škoda že kojím a že som bola šofér) 😀 😀 😀
no a teraz uvidíme aká noc nás čaká 😀

simka9122008
18. dec 2009

No super Jani, že máte za sebou krásne spoločné popoludnie
Mne písal drahý že už prešli Brusel, bože ja neviem ako zaspím a zajtra to bude čistý horor, budem sa musieť s niečim zamestnať 😝

luculka
18. dec 2009

simi no viem si predstavit ako sa tesiiis 🙂
jani no super aspon si trosicku vypadla,,,, 🙂

bzuco
18. dec 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7373274

nepotrebujete? my máme podobné - až 3 😅 a sú super 😉

janka1874
autor
18. dec 2009

jaj bzuco si mi pripomenula že mi treba hľadať čiapku pre Viki lebo nejako neviem kde sú čiapky po Sendy ale normálne pre ňu nemám čiapku

luculka veru dobre padlo normálne mi je lepšie

janka1874
autor
18. dec 2009

jaj a našla som v schránke kupóny pre Sendy k narodeninám z DM super normálne som sa potešila ale celkom sa horia využijeme učite 🙂

luculka
18. dec 2009

aj nam prisli kupony a satka na hlavu 🙂

bocmanka
18. dec 2009

😵 ja hľadám nejaké dobré receptíky na koláčiky,
pečiem furt to isté, plnený perník, medovníky, banánový koláč alebo nanukové rezy..
jani, o tom to je, aby si nebola vystavená iba plaču a strachu či začne plakajúci večer alebo nie, ísť von a odreagovať sa a bzuco ti dobre napísala o tých tabletkách...každý si tým musí prejsť asi..

bzuco
18. dec 2009

aj nám...
využijeme len šamponik, tak ak niekto chce to ostatné, pošlem 😉