Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abetka
16. jan 2010

ahojte. Boli sme na nakupoch a MM ma z toho normalne depresie, ze kolko sme minuli, ale aspon vie kolko co stoji, ze to neni len tak. Ked som bola doma, vsetko som si nakupovala sama, ale teraz sa musi aj on zapojit a navyse bol dost znechuteny, lebo Tomino mal uz spat a pre vsetko reval, tak ho to vytacala, tak sa tu teraz usmievam, ze az kedy to vsetko zistil 😀

ajula25
16. jan 2010

ahojte
mne sa nič neceeeeeeeeee. a dieťa zasa akosi štrajkuje so spaním.....ach jaj.

janka1874
autor
16. jan 2010

čo tu dnes nikoho niet?

huleni
16. jan 2010

Ahojte, no ja som tu pekne dlho nebola tak si vas idem precitat, :o)

huleni
16. jan 2010

no este som vas nestihla ai docitat a uz musim utekat, my teraz bojujeme s kvapkami do oci a noralne trpim, nemate nejaky "recept" ako to dietatu podat bez nasilneho drzania?.o(
pisali ste o praci no ja robim v šš teda ókolo decembra sa planujem vratit ale nemozem povedat ze by som niekedy presne skoncila ako koncila pracovna doba:o)zas mozno to bola moja chyba ze som ostavala a uz som na to aj upozornila ked som tam teraz bola kuk ze proste ked bude niki v skolke tak ja uz tak ostavat nebudem , ale viem ze sa to tak nebude dat...casto som chodila domov aj o 2 hodky neskor, a kolkokrat s robotou aj domov ale mozno niekde su take miesta ze sa to fakt da, len ja som vdacna aspon za to ze tie vikendy budu volne.o) no ved este uvidime ako to vsetko bude...,ajul u nas spanok uplne ze zle ale najnovsie spi v tom uplne prvom najsamvacsom kociku co mala ako babo ..minule suseda ze kedy sme stihli druhe a ja ze nie, to to prve sa vyvavza ako babo..a do toho ju dam idem von a tam zaspi..este teraz drieme:o) no ale vecer sa jej nejak nechcce spat..tak uvidime ci sa to niekedy napravi..
zatial pa, vecer nakuknem:o)

ajula25
16. jan 2010

ahojte
no hej baby kde ste? Čím ďalej, tým menej sa tu chodí a píše....

janka1874
autor
16. jan 2010

veru veru nejako nám to tu mrzne a to nie je ani leto

ajula25
16. jan 2010

no však to. v lete ani písať nikto nebude....

janka1874
autor
16. jan 2010

no asi nie alebo si tu budem písať sama so sebou

hovoril ti zákonitý že som Vás volala na návštevu? ale nejako nemám čas ti brnknúť no mohli by ste dobehnúť niekedy rodinka

abbi
16. jan 2010

ahojte no dnes je tu ozaj tichucko. JA som cele poobedie behala,. Najprv som si isla sama na 3 hodinovy nakup. Presla som vsetko od Kaulflandu po Tesco. Ale uzila som si 😉 😉 a dobre nakupila.
potom som chcela ist s chalanmi sa korculovat, ale tu v Nitre maju iba 4 hodiny otvorene pre verejnost za cely tyzden. No hruza ☹ samozrejme, ked sme tam isli my bolo zatvorene, tak sme boli trochu v nasom parku, stretli sme tam znamych a bolo faine. Velkych chalanov mam na noc prec.. tak je tu prijemne. 😉 😉 Len Natan nechce zaspat, lebo tatinkovi spal az do 4 a teraz este z postielky hovori : maminka 😵

huleni
16. jan 2010

ahojte ja som tiez tu:o)

huleni
16. jan 2010

abbi ja tu pocuvam mami niki nehce buvat:o))

janka1874
autor
16. jan 2010

tak u nás sa našťastie spí len sa obávam že do kedy 😒

huleni
16. jan 2010

jani prajem nech to je do rana🙂

bocmanka
16. jan 2010

abbi príd do martina na víkend a tu si užiješ, my máme ľaodvú plochu v centre pred divadlom,
zoberieme ťa aj na martinky lyžovať..

my sme dnes mali preteky "martinský spiežovec", na martinkách

http://picasaweb.google.sk/ski.team.martinky/Ma...

náš matej...
a poviem vám, že tie blavácke decká sú total namakané, vidno že sú každý víkend na ľadovci v rakúsku, rodičia to tak žerú, že namiesto toho, aby ich pochválili keď dorazia do cieľa, na nich kričia, že šibrinkovali palicami a strácali pritom sekundy v celkovom čase...

a naši chalani lyžujú pre radosť...

marko má dnes 6 rôčkov, ešte sme mali aj detskú párty doma, sme tu mali 7 chlapcov a boli úžasnííííííííí, romy bola celý deň s mojimi rodičmi a nevedela sa ma "naobjímať" večer keď prišla...drobček môj

huleni
16. jan 2010

boc markovi vsetko len to najsamlepsie:o)

janka1874
autor
16. jan 2010

vážne boc tak Markovi prajeme všetúčko najlepšie 🙂

abbi
16. jan 2010

BOC moja.. no len ja nemam ani lyze ani korcule ... 😝 😝
ale isla by som hned 😉
Markovi vsetko naj prajeme k narodeninam. uz bude o chvilu skolacik 😵 😵

ajula25
16. jan 2010

všetko najlepšie Markovi k narodeninám.

pekná fotka Boc...
a ako píšeš, lyžovať by mali pre radosť. Potom to nie je o radosti z pohybu ale o vyhrávaní a to neteší ale ženie niekam .... a to je o inom.

bocmanka
16. jan 2010

abbi šicko požičiame...

kedy vás máme čakať???

aj voľný byt máme, čo ešte???....

ajulka presne, prežívajú to rodičia a plnia si svoje nesplnené ambície..

bzuco
16. jan 2010

ahojte

ja tiež obliekam najprv seba, potom MM a ja nakoniec...ale teraz som si ja dopriala a za nejakých 20 eur mám habadej vecí
totiž tu u nás na sídlisku funguje jedno detské centrum a vo vedľajšom dome majú predaj tovaru, čo im ľudia nosia a oni to predávajú potom dalej - taký sekáč

no a teraz im Takko dalo 50 krabíc oblečenia, čo im ostalo,prípadne bolo reklamované, pre nejakú chybičku.... tak majú nové bundy za 6 eur,kabáty za 7 eur, svetre po 3 eurá, blúzky a tričká po 2 eurá, nohavice po 4....som si nakúpila asi 10 vecí, tak sa vytešujem...a ešte ak som našla chybu, tak predavačka dala ešte zľavu - tak mám biely flauš kabátik za 1 euro- lebo mal na látke pod zipsom veľký fľak, ktorý pri nosení vôbec nevidno a savom mi to krásne zišlo, novú čiernu podprdu za 1 eur, blúzku za 1 euro, dalšiu za 2 eurá, top - kráááásny za 2 eurá, pletené bolerko na 1 gombík za 3 eurá, čierny rolák za 3 eurá, tielko pod ten top - kedže je priesvitný - za 1 euro...ešte tam idem na nohavice a páči sa mi jeden svetrík, ale bol len v hnedej a vraj bude aj v bielej farbe, tak ten si pôjdem vziať....len jej to trvá, kým pani povykladá, lebo aj oceniť to musí, zavesiť...tak tam chodím každý deň a nakupujem 😅 😅 😅

bzuco
16. jan 2010

obliekam najprv deti 😅 😀 😀 😀

bzuco
16. jan 2010

a ešte som si super fialovú vestu - za 1,5 eura 😵 , blúzku s krátkym rukávom za 1 euro 😵

martinaj
17. jan 2010

ahojte 🙂 tak ja som vcera pokupovala posledne veci pre maleho a konecne som sa zbalila do porodnice 😵

aadula
17. jan 2010

ahojte

boc, markovi všetko najlepšie k 6 ročkom 😵 , tie fotky normálne lákajú na kopec..

neviem písať..mi tu malý behá po klávesnici autom... 😝

ja som si urobila včera taký trošku deň pre seba ..teda doobedie a večer...kamoška ma zavolala na prezentáciu kozmetiky Mary Kate...bola to prezentovať Ivana Christová..podarené žieňa...tak ma pekne nalíčili...poobede sme boli trošku vonku, potom k nám prišla suseda s malým...to nášho Samka nejak vyšťavilo 😀 a večer som bola s kamoškami na vínko...a dnes...sa mi nechce ani pohnúť 😅

martinaj
17. jan 2010

jej aj my prajeme Markovi vsetko naj 😵 😵 😵

abbi
17. jan 2010

aadul ta IVana Christova??? ona take robi? no to som prekvapena, hoci Mary Kate je super znacka 😉
Marti uz sa ti to ozaj radikalne krati 😉 😉 budes mat doma krasny parik. a uz si sa zmierila s tym, ze bude chalan? chcela si dievcatko, ze?

aadula
17. jan 2010

abbi, áno tá 😉 , tu jedna kočka odtiaľto z LV sa tomu ide venovať a ona jej prišla v podstate vypomôcť..a bola tu aj s riaditeľkou Ma. Ka. z Prahy..tá nás líčila, keďže je sa o svoju pleť veľmi nestarám..bola som veľmi zvedavá, čo mi odporučia a čo urobia s mojimi kruhmi okolo očí...bola som spokojná... a Ivana je veľmi zlaté žieňa...bola kamarátska a bavila sa s nami akoby sme sa roky poznali.., určite si vybrala dobrú pomocníčku na prezentáciu 🙂

anina1
17. jan 2010

ahojte
boc Markovi všetko najlepšie k narodeninkám 😉 (inak balíček mi prišiel, len som nebola doma, tak si ho pôjdem zajtra zobrať na poštu)
abbi to bol hrozný zážitok s tým domom aj s tým šoférom 😠
aadul aj si sa odfotila ako ťa nalíčili?

zrzulka
17. jan 2010

Adula super, aj dni pre seba treba... ja sa tesim na 30.1. ideme s kamaratkou na kurz malby na hodvab na cely den... tak uz teraz sa tesim...

maťka veru uz sa ti to krati, februar je tu cuby dub... chvalim ta ze si uz nachystana, ja pri malej som balila ked mi odtiekla voda 😝 😝 😝 no tak ale ja ze mam cas a ona sa vypyta o 2 tyzdne skor 😀 😀 😀 Kde budes vlastne rodit????

bzucko tak to si super nakupila... ja som si pomenila po porode satnik na taky lezernejsi....vsak na MD sa prilis elegantne neobliekam, skor sportovejsie.... no a vcera ako som balila veci ktore uz neobleciem si hovorim... ako to bude po porode? zmestim sa do tych veci???? snad ano....🙂))aj luto by mi bolo....teraz musim nakupit nieco na leto, nejake saticky a tak...🙂 snad zozeniem za dobru cenu lebo tie tehu veci su tak predrazene.....