Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
16. feb 2010

ahojte, tak mi sme dnes mali super doobeda, stretli sme v mlynoch abbi, no, poviem vam, ze sa riadne zmenila, tie kratsie vlasy je strasne pristanu, no proste kocka je z nej 😉
u nas je to divoke, mala len reve a reve, v noci spi divne, kazdu chvilku je hore a rano po 6tej uz nezaspi...
ja co som sa vzdy stazovala, ze tomi ako malo spinka, tak ona spi ovela menej 😢

csikike
16. feb 2010

a bzuco, mne prisla dnes okolo obeda

janka1874
autor
16. feb 2010

csikike tak to máš fakt ťažké s nimi potom

bzuco
16. feb 2010

no a mne ani po 14,00 nenabehla...čo mi vtedy zvyknú platby nabiehať 😠
ale ani sestre, ani kamoške od nás z mesta, ani mne....všetky máme priezvisko na "K" - žiadnej neprišla

abbi
16. feb 2010

csiki bolo super stretnut ta 😵 😵 fiha, teda taky kompliment som si ani nezasluzila 😉 vdaka
Hanka je uzasna, tak podobna s Tomikom, a predsa trochu ina 😵 , ale neverte Csiki, ked som ich stretla tak malicka kraaaasne spinkala. 😀

ani ja este nemam matersku 😒

zrzulka
16. feb 2010

Bzucko ja uz mam na ucte rodicak. No aj dobre padne ze uz tam je lebo zajtra idem za hranicu vsednych dni takze tento mesiac sa eurase u mna na ucte dlho nezohreju... najma po tom co vieme ze cakame chlapceka takze celu vybavu treba nakupit od 0 😀 😀

Teli presne si to vystihla, momentalne to tak citim ze aj ked sa mi moj sen nesplnil, urcite to tak ma byt..... mas uplnu pravdu nie vzdy mame to co chceme alebo to co si naplanujeme....Ale tak o tom predsa zivot je....
Urcite to bude fajn.... i ked momentalne si to este neviem vobec predstavit ake to bude, pretoze ja som brata nemala .... 😀

zrzulka
16. feb 2010

Inak babulky ktore mate pariky ako to mate poriesene s izbami??? maju vase deti spolocne alebo kazdy zvlast izbicku...? Ja som mala vzdy so segrou a bolo to uplne super. Len neviem ci to tak funguje aj medzi surodencami opacneho pohlavia. Priznam sa ze nikdy ma to nenapadlo zistovat ci vobec zamyslat sa mnad tym, a teraz mi to chodi po rozume.... Som mimo z toho vsetkeho....

bzuco
16. feb 2010

zrzulka- gratko k chlapčekovi...uvidíš, že to bude tvoj miláčik 😉
a izba - no my v 3-izbovom byte moc neporiešime - deti majú spoločnú izbu, aj ked zatiaľ tam spáva len B...maťko je ešte s nami v spálni

zrzulka
16. feb 2010

bzuco jasne nielen moj ale celej rodiny, svokra skoro plakala ked jej to muz povedal... prvy vnuk po 5tich vnuckach🙂))
to je to ze v 3 izbovom byte sa to riesit asi ani neda.... ja si pamatam na debatu s mojou kamaratkou. ona este deti nema ale oni prerobili byt tak aby mali dievcensku a chlapecensku izbu. Mne to prislo take cudne, my sme mali so segrou spolocnu. ja by som sama izbu ani nechcela....len neviem ako je to ked je parik. normalne mi to stale vrta v hlave....ideme teraz robit miske izbu tak asi preto 😀

bzuco
16. feb 2010

no ja mám brata a sestru a mali sme spoločnú izbu 😉 ...

telinka
16. feb 2010

jeeej zrzul ...pjekneeee bodynko 🙂 vlastna tvorba ze 😉

telinka
16. feb 2010

a k tej izbe.....ked niesu priestory tak je dobre urobit tak aby malo kazde dieta svoj kutik aj ked v spolocnej izbe....ja mam segru aj brata , mali sme 2 detske izby a podla nalady sme rotovali....takze sme skusali spolu aj samostatne...kazde z toho ma nieco do seba....nase baby teraz budu mat spolocnu velku izbu a tesia sa , pretoze su aj tak skoro stale spolu v jednej zalezene 😉

zrzulka
16. feb 2010

Teli ved to to je podla mna super mat spolocnu izbu, ja si pamatam nase dlhe debaty ked sme vecer lezali v posteli a o polnoci prisla mamina do izby zeby sme mohli uz aj skoncit.... Snad to tak funguje aj medzi bratom a sestrou.... Inak priznam sa ze som vzdy tuzila mat aj brachu, ale co s nasimi ked naplanovali len dve deti 😀

... teli ano vlastnorucna vyroba. To sme v novembri takto oznamovali nasim a svokrusi ze budeme mat dalsie bejby🙂

simka9122008
16. feb 2010

Zrzulka blahoželám k chlapčekovi, ja som typovala babu, no sekla som sa, ale aj tak gratulujem, nám tiež vyšiel párik
No a detskú izbu my máme tiež v pláne takto riešiť, že budú v jednej izbe spolu a každý bude mať svoj kútik
Dnes som mala tiež vybavovačky, bola som aj babke nakúpiť, odniesť jej obed a zase ísť do obchodu, lebo zajtra je u mňa dámska jazda, zase sa stretneme tie isté kočky ako v nedeľu, tak bude pestro, ale sa teším
Do teraz som tu mala maminu, tak sme preberali veci ohľadom svadby, včera večer sme do 1.00 rána pozerali na nete svadobné šaty, tak už mám nejaké vytypované a určite budú s dlhou vlečkou

abetka
16. feb 2010

ahojte.
Jani, ja som bola dnes s malym na kontrole na neurologii a ja som sa stresovala ako Tomas malo rozprava a ona ho chvalila aky je sikovny 😀 😀 😀 . Povedala, ze kazde dieta je individualne a do 3 rokov ma cas a niektore sa pusita az po 3 rokoch, takze nezufaj. Jej sa jazycek rozviaze. NAs velmi malo rozprava a som si myslela, ze v sanatoriu bude donuteny a prd. Rozprava si tou svojou recou., nic mu nerozumiet, ale uz to neriesim. Az po 3 rokoch zacnem, 😉

veva1
16. feb 2010

ahojte
zrzulka gratulujem k chlapovi 😵
ja mam brata a mali sme spolu izbu o bolo to ok. Resp. niekedy som to mala s nim velmi tazke ale v tom by mi ani druha izba nepomohla 😀

martinaj
16. feb 2010

ahojte.... tak ja uz som na nervy 😀 uz ma vo februarovkach hromadne predbiehaju terminy po mne.... 😠
ja asi nikdy neporodim.....

simka9122008
16. feb 2010

Martinaj tak to je už fakt na nervy, už to nejak vydrž

janka1874
autor
16. feb 2010

to aj vy máte tak divne toho koňa? len kukám čo je kde

janka1874
autor
16. feb 2010

už mi to nabehlo normálne nechápem
martinaj neboj aj ty porodíš určite

telinka
16. feb 2010

tak sa s vami musim podelit o zaujimavu spravu....som sa dnes dozvedela meno svojho "vnuka" 😅 anuska mi oznamila ze uz naisto vie ako sa bude volat jej syn a ze aj priezvisko......bude to "matej klimo"...ze "mami to je take krasne slovenske , akurat uz len toho nejakeho "klima "treba zohnat 😀 😀 😀 😀 😀

martinaj
16. feb 2010

no teli pekne 😀 snad s tym este par rokov pocka 😀 ale nech zacne hladat, asi to bude tazke 😀

telinka
16. feb 2010

no jo niekto by cakal ze v dnesnej dobe bude hladat podla vysky konta ,ale podla mena 😀 mam to ja doma unikat 😅

bocmanka
16. feb 2010

teli, tak v martine nejakých klimovcov poznám
možno by si dcérečka vybrala...xi
maťka, tak ty naše kinderko....sa guľkáš guľkáš..?

janka1874
autor
16. feb 2010

telinka vy máte doma fakt vtipné deti 😀 😀 😀

veva1
16. feb 2010

U nas je kopec Klimovcov. teli posli ju na prazdniny ku nam🙂

abbi
16. feb 2010

Teli ... tak mame vyhlasit patranie po KLIMOVI??? 😀 😀 zlata Anuska 😉 este by ma tak zaujimalo, ako sa bude volat jej dcera?

ja som bola hrat prvy krat dnes squash ci ako sa to pise. ale bolo to SKVELE. len som ako skapata mucha 🙄

janka1874
autor
16. feb 2010

abbi ja by som to tak rada chodila hrávať len nemám kedy a parťáka na hranie a obávam sa že to by som asi prišla o mlieko ale neskôr to budem musieť nejako poriešiť

telinka
16. feb 2010

dakujem dievcata , dobre ze vieme kam sa mame vrhnut na lov 😀 😀 😀