Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

tinyleaf
12. mar 2010

ja som mala vcera ryzovu kasu a dnes asi vytiahnem z mraznicky camembert na vyprazenie a zemiaky.

telinka
12. mar 2010

caute 🙂

u nas dnes bude pangas s opekanymi zemiacikmi a polievka zovcera kapustova 🙂

bola som s petou na kontrole , tak nam pridala ventolin a o tyzden zasa na kontrolu , v utorok s miskou na ockovanie...co som tam rok nebola tak teraz to dobehnem za tyzden 😠

silvika
12. mar 2010

teli hold niektore si to rozhadzeme na rok, ty si to chces odbavit naraz 😉

tinyleaf
12. mar 2010

teli aj ja som bola rano s malym na kontrole, ale sestricka mi oznamila, ze Dr. pride az o 2 hodiny, tak som sla prec. Takze musime ist v pondelok

tinyleaf
12. mar 2010

silvika a ako Vam to ide bez plienok?

lenka85
12. mar 2010

my sme boli u dr vcera a dala malemu dalsie antibiotika, ma silny kasel. O tyzden tiez na kontrolu. Dufam, ze mu to uz konecne prejde lebo sa to s nami taha uz vyse dvoch tyzdnov a uz ma to prestava bavit:(

silvika
12. mar 2010

tiny vies co celkom dobre, kolp klop... von a na noc ma plienku ale viackrat ani nepopisa, doma mava take 4 nehody, ked sa hra, alebo sa jasi zabudne a sa aj v behu dopisa ale sedi poctivo na serbli a aj kakat vie

telinka
12. mar 2010

no vidis silvi...a ze stale s plienkami a ked mu das moznost bez plienok tak celkom mu to ide 😉

silvika
12. mar 2010

teli sak ma aj patricne prekvapil, sice ma tie nehody, ale naaahodou sa snazi

telinka
12. mar 2010

tie nehody su zo zaciatku bezne...ked je zaujaty hrou..to sa stava...len tak dalej 😵

simka9122008
12. mar 2010

Ahojte kočeny, tak aj moja malá ma dnes prekvapila, prvykrát sa vypiškala do nočníka, huráááááááááááá, idem si to zaznačiť do kalendára, no nebola som pri tom, strážila ju moja mamina, ja som bola na pošte po svadobné oznámenia, sú nádherné a mám aj svadobnú knihu hostí a pero

janka1874
autor
12. mar 2010

simi užívaj si tie prípravy naplno je to určite krásny pocit však

simka9122008
12. mar 2010

No veru je, ale už sa to pomaly isto kráti, každá ktorá tým prešla, hovorí, že najlepšie sú na tom tie prípravy, aj svadba je výnimočná, no ubehne veľmi rýchlo, človek sa spamätá keď už bude po

tinyleaf
12. mar 2010

silvi a pyta sa maly cikat alebo ho davas v nejakych casovych odstupoch automaticky na serblik?

lenka85
12. mar 2010

podla mna je najlepsia svadobna cesta🙂))

silvika
12. mar 2010

tiny pyta sa. nastastie mu vadi ked sa popisal a ostal mokry, tie intervaly su naprd, lebo to nevedel regulovat keby som ho aj davala na serblik, on nepal paru co sa s nim deje, prvy den sme mali taky, ze bol skoro stale docikany a nevedel kedy cika ak sedel na serbli. teraz uz vie presne. mame sice aj take hluche posedavanie, ze sa vypyta a nevycika, ale to neva a hlavne, ked tam sedel velmi dlho tlacila ho ritka, mal ju az taku bordovu tak sa mi nezda vobec dobre ho tam ukladat naco aby sedel....

tinyleaf
12. mar 2010

tak to je super ze sa pyta. Ja sa obavam, ze toto bude u nas problem. Aj teraz zapiera, ked sa spytam, ci je pokakany. Povie ze nie a pritom to ma az na chrbte ☹

silvika
12. mar 2010

vies co to aj nas nechcel prezradit, tie pampers su fajnske je im pohodlne v nich aj ked su dostaty a posraty, ale jak im tecie po nohach uz to neni taky luxus a pomaly im to pride, neboj aj martinko urcite zamaka 😉

csikike
12. mar 2010

baby, mam novinku...mala sa mi plazi dozadu 😀 , hlavne, ze sa este nepretaca 🤐

silvika
12. mar 2010

csiki z pretacania asi neni taky prospech ako z posuvania sa dopredu dozadu
😉

silvika
12. mar 2010

noo super, ja ze jak si tu pokvakam dneska s plnym nosom a tu nikto nie je, to ma niekto stastie 😝

janka1874
autor
12. mar 2010

csikike naša Viki sa zas pretáča len na jednu stranu ale už aj na bruško aj z bruška

telinka
12. mar 2010

silvi ja som bola nalepena na telke...ta pani margita co je v tom mokreho programe je totizto od nas , tak som cumela jak nas reprezentuje 😀 😀 😀 😀 😀

silvika
12. mar 2010

jaaaj tak to je ine, ja jakosik nic nenachadzam v televidzore, ako uz dlho tak si funim pri notebooku, ale sak mi vypne baterka a mozem funet do podusky 😝

telinka
12. mar 2010

no sak uz som skoncila s kukanim , teraz kukam tiez do inej bedne a cakam na draheho , som ho po ceste z roboty posikovala na nakup , tak to bude este aj zo 5 telefonatov nez dorazi 😅

silvika
12. mar 2010

sak treba im to poradno nakazat lebo je strasne vela tovaru hned su z toho zmateni 😝

silvika
12. mar 2010

nas je este v robote vcera dosiel po polnoci ani neviem kedy ale o pol druhej "uz" bol doma. dneska ze by mal do polnoci uz dojst - ze ako sikovno 😒

ajula25
12. mar 2010

čafte kočandy
tak ja sama s deťmi. MM oslavuje MDŽ 😀
no tak oslávi aj za mňa, čo už.
Luky mi nejako začína pokašlievať. Sa mi to nempáči. Tak som nasadila stodal. Dúfam, že sa dostaneme z toho.
A dnes bol celkom dobrý deň. Z tých kľudnejších, keď deti aj poslúchali. Normálne človeku je lepšie až.... 😵

luculka
12. mar 2010

cafte babule 🙂 🙂 🙂 🙂

co nove???? nejako vas nestham,,,, 😒 😒

bocmanka
12. mar 2010

🙂 myyyyyyyyy ????????

luc, ty čo máš nové????

fotíš fotíš???