Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
5. jún 2009

no csikike presne to je aj u nás doma len ja mám horšie yhnúť sa zrkadlu keď celé dvere na skrini sú zo zrkadla jedine že tam plachtu natiahnem ale to by asi ostaní členovia našej domácnosti nerozchodili a drahý na mňa akurát potom hučí že čo trepem nie som tlustá ale tehotná ale podľa mňa som oboje

no boc to je fakt o ničom taká situácia nech sa skoro uzdravia

no čarodejnice kde ste teraz rýchlo odčarovať choroby do stretka nech sa nakoniec stretneme lebo je tu nejako veľa chodých detičiek

aadula
5. jún 2009

jani, csiki, však ste krááásne maminky a o chvíľku budete mať krásne bábatká...hormony robia svoje 😉

boc, ☹ zas sa to k vám dostalo? nech to detičkám čím skôr prejde 🙂

aadula
5. jún 2009

boc, to vedelo aj mňa naštvať...ja som Paťu zobrala vyliečenú a pár detí pokašlievalo 😠

telinka
5. jún 2009

pani moji bocmankovci drzte sa a nech ste zdravi.....keby som tak mala prsten ako arabela... 😒

ajula25
5. jún 2009

ahojte
Boc chúďatká malé....nech im to rýchlo prejde....
s tou škôlkou asi všade rovnako. Presne aj u nás. Ja sa snažím, aby Marek nechodil chorý a niektorý rodičia v šatni sa decka poobede pýtajú, že nemal si teplotu? No ja ke%d toto počujem tak by som ju prefackala.... 😠

jani si myslíš, že sloni sa jeden druhému nezdajú sexi? 😀 A vôbec ale vôbec nevyzeráš ako slon. Si pekná mamina....tak si nenamýšľaj. Však som ťa videla a okolo niekedy prešli omnoho tučnejšie ženy a to vôbec neboli tehotné. Takže si stále povedz: som krásna tehotná mamina a sloni majú vyše tony! 😉

janka1874
autor
5. jún 2009

no ajula čo ty vieš možno ku koncu budem mať už 100kg 🙂 ale ďakujem za povzbudenie si zlatá len ja keď si pozriem niekey do skrine čo som nosila tak mi je do plaču že to už asi len Sendy raz oblečie (hoci dovtedy to neplánujem skladovať) keby mi to aspoň drahý povedal ale on nejako už na tieto veci total prestal byť ja mám v poslednej dobe že už sú z nás len rodičia a nič viac a nejako to nechápem keby sa s ním aspoň dalo rozprávať ale on mi stále len odvrkne a koniec debaty

janka1874
autor
5. jún 2009

no nič idem spať možno zajtra bude lepšie

zucha
5. jún 2009

juj baby, ja mam tiez este stale kila navyse. Hadam, ked dokojim, tak to pojde prec. A ked nie,tak to snad prekyje dalsie tehotenstvo a mam super vyhovorku 😀 😀 😀

aida
5. jún 2009

zrzulka dakujeeeeemeeee.
my mame papucky ale jej ich nedavam lebo si ich hned vyzuva ale ked sa ucila chodit tak nosila stale papucky vtedy sa jej to nesmykalo. A gratulujem k pokrokom ste sikovny zachvilku sa budu na preliezkach nahanat. 😉

glorita
5. jún 2009

zrzulka,chidime len k varcholovej cvicit (teda pri leovi necvicit,kedze vrieska ze nechce)2 x DO MESIACA...DOMA NECVICIME NIC.....no a ihriskoi je blizko karadzicovej,za tcomom.... 😵 sak dojdi niekedy.... 😎

a mne zatial kila nesli dole ani po stopnuti kojenia 😔 mi ostava uz len nezrat a cvicit 😅

zrzulka
6. jún 2009

joj kocky ja vam tak zavidim tie kila. ja mam niekedy fakt dost:(((( vazim len 45kg::(((( A to som uz aj rada lebo po porode som mala okolo 42 ked som plne kojila. takze teraz som uz aj "tucna"🙂)))) necitim sa prilis dobre ale co robit ked vobec nepriberam. na jednej strane super lebo nic ovisnute, ziadne strie, parada ale co z toho ked sa clovek neciti dobre vo svojom tele?A to mi kazdy hovoril ako po porode priberiem🙂))))
Glor teraz sa neviem zorientovat ktora je ta karadzicova. Su tam aj hojdacky pre male deti? A byva tam vela ludi cez tyzden? my vacsinou chodime ku nam na Drazdiak ale tam nie su hojdy alebo na Strkovec sa chystame na tramoliny🙂Prideme niekedy kuknut to vase ihrisko.... Tu v Pk nemame nic poriadne:((((((( Hojdy su len take pneumatiky. To si musim s malou sadnut inak by prepadla s tou malou ritou🙂Este ze do ba je to len kusok.rada chodim aj na zeleznu, cez tyzden tam nie je ani nohy🙂

bocmanka
6. jún 2009

😒 😒 😒
tak baby sa ani nepýtajte ako sme v noci nespali....sa mi zdá, že vôbec...
dnes tu mám oboch rodičov, maminu bol manžel dokonca zobrať už v noci, lebo pracovne na víkend odchádzal...
marko celú noc pregrcal, skoro 40 ky teploty, plakal, že ho bolí bruško....čisté zúfalstvo...
romina plakala ako zmyslov zbavená, horúčky strašnééééé...
tak sme tu traja dospelí kolovali..
mama s chalanmi na matraci v detskej, ja s ňou v spálni a manželík v obývačke...
a tak sme sa vymieňali, kažú 2 hodiny som bola pri niekom inom...

aadula
6. jún 2009

ahojte

boc, pána beka..to sa zle aj číta ☹ a teraz cez deň sa to nezlepšilo? Marko ešte grcká? a malej už ustúpili teploty?aspoň trošku?

náš Samuel je umravčaný, ale keby aj teplotoval a vracal, juj si ani predstaviť nechcem...., ale objavila som mu, že mu ďalšia stolička vykúka..tak 9 zúbok mu rastie

centik
6. jún 2009

boc dokelu aj s chorobami 😠 rychlo sa uzdravte

simka9122008
6. jún 2009

Ahojte kočky ako sa máte, čo je nové, mz sme dnes od rána u mami tak sa hlásim, malá teray zaspala, ešte stále soplíkuje a aj kašle, môj hlas sa už dáva dokopy, no začínam trochu pokašliavať 😝
Maľuje sa už u nás vo veľkom, u babkz nám je fajn, no doma je predsa doma

simka9122008
6. jún 2009

Sorry za y a z, ale mama to má ináč na klávesnici 😀 😀 😀

janka1874
autor
6. jún 2009

Ahojte
centik čo tá zmena fotky mne sa náhodou páčila tá inkognito možno aj preto že bola ružová a ja mám rada ružovú

boc teeeeda fakt rušná noc ale tajne dúfam, že už je trošku lepšie dnes a možno aj dnešná noc bude lepšia držíme place

simi skoro sa uzdravte a nech to máte pekne urobené prajeme Vám to 😀

centik
6. jún 2009

Jani ved niekedy zas zmenim 😉 akosi mi isla na nervy 😅

abetka
6. jún 2009

Ahojte. BOc- skore uzdravenie detom.
Aj nas TOmas kasle a ma sople, ale z takehoto pocasia, co mozes cakat. A s tym chodenim do skolky a chore deti aj mna vie nastvat. JA viem , ze rodicia casto nemaju kam dat deti, ale aj ja ked som chodila o prace sme sa vsetci zorganizovali, az kym nebola zdrava.
JA som tiez velmi zle spala, rano som isla riadit do kostola, teraz som riadila, lebo MM ma v pondelok 30 a pride svokra. ONa vzdy vsetko okomentuje, tak na jej navstevu mam specialne zriadene uteraky v jednej farbe a riadim jak diva 😀

janka1874
autor
6. jún 2009

abetky tak na to by som sa ja osobne vykašľala čo povie svokra no ja síce také problémy nepoznám lebo ona o nás ani nezakopne doteraz nikto z drahého rodiny ani len nezavolal ako sa máme a podobne a o MDD ani nehovorím Sendy im nestála ani za telfonát ☹

centik náhodou mne sa páčila taká uletená 😀 😀 😀
ja by som tiež mala nejakú nájsť takp šlehlú tieto slušné ma už nudia 😀 😀 😀

aadula
6. jún 2009

simi, tak budete mať kráásne čistúčko, vymaľované 🙂

centik aj mne sa tá fotka páčila 🙂

abetka, taká svokra to musí byť teda 😝 , moja je síce divná iným spôsobom, ale kvôli nej by som teda iste neupratala podľa jej vkusu 😠

janka1874
autor
6. jún 2009

no žienky aj Sendy začala asi pokašlievať no neviem či fakt alebo si len zo mňa robí srandu tak som jej preventívne dala hedelix a uvidíme
ma porazí

bocmanka
6. jún 2009

😝 😝
dvaja maródi konečne zaspinkali, každý v inej izbe a čuduj sa svete..
zaspal aj môj ocino, bol s matejom von a stráááááášne sa unavil, dal si noviny na hlavu a už sníva..
my s maminou sedíme za stolom, kukáme na seba, počko búrka na spadnutie...
volala mi aj alinka, je tu kúsok odo mňa v dedinke blízko mt, tiež u maminy, včera mala to stretko, ale naše dnešné je ohrozené...vyzerá to, že víkend je otrasný...
marko má stále vysokú teplotu a aj romy, zrážam im ju iba čípkami a ibalginom...no čo už...
zase raz krásny víkend máme... 😒 😒 😒 😒

centik
6. jún 2009

baby na to stretke nejdeme, ajulke som uz pisala,
okrem toho ze chodim za babkou a v sobotu do roboty co by sa este dalo zariadit, tak MM ide do roboty v nedelu 14teho a jeho sefa nezajima ci nieco maju alebo nie 😠
dufam ze sa vas tam aspon par stretne ked vsetky tak chorlaviete 😕

bocmanka
6. jún 2009

centík to fakt?....teeeeeeeeda, nieže to všetky rad po rade zrušíte..
my máme ešte na nedeľu, keďže musíme o 10h vypadnúť naplánované aj folklórne slávnosti v likavke, pod hradom /pri ružomberku, alinka a bzuco iste vedia....kde 🙂 /, chodievame tam každý rok, tak sa k nám môžte pridať...
teda dúfam, že neprejdeme grcačkami a podobnými vecami do piatku rad za radom všetci...

janka1874
autor
6. jún 2009

no super tak vidím že to stretko je vážne ohrozené nakoniec am nikto kôli chorobe nepôjde 😢 😢 😢 😢
Snedy si možno robila len zo mňa žarty lebo v poslednej dobe vydáva kadejaké zvuky babky ju totiž naučila ukazovať ako chrápe dedo tak robí chr chr chr no smejeme sa na tom statočne
uvidíme tu dnes prší takže máme papučovú kultúru tak snáď to prejde a to prajeme aj ostatným

bocmanka
6. jún 2009

😀 😀
ja dúfam jani, že toto je len skúška a stretko si všetci vychutnáme....

ajula25
6. jún 2009

ahojte

no dúfam baby, že sa stretneme aspoň 3 😅
Boc tak to je zlé....čo to majú virózu alebo čo to došlo k vám? Jáj chudence....skoré uzdravenie...
My sme na tom už lepšie, len obaja pokašlievajú, tak dnes dostali prosti kašľu niečo...dúfam, že im to prejde....

ajula25
6. jún 2009

jej boc fakt sú v nedeľu vpri Rk folklórne slávnosti? My máme v Likavke rodinu, teda MM krstná mama tam býva, tak sme mysleli, že sa stavíme, tak možno sa pridáme aj my na tie slávnosti v rámci návštevy 😀

Inak aj Lucia79 sa odhlásila teraz....baby už stačííííííííí. Dúfam, že už všetky ostatné prídete! 😉

centik
6. jún 2009

mna to tak mrzi dokelu 😒 urcite vam tam bude super