Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
24. jún 2009

No baby nezávidím vám

zucha
24. jún 2009

ajul, asi som prehliadla, ale aky problem mal Luky?

aadula
24. jún 2009

csiki držím palce nech to dobre dopadne...ale fakt často grcká...máš toho teraz asi dosť...

Samko je rád v piesku..on sa aj pol hodinu zasýpa...aspoň tam obsedí 😝

abbi
24. jún 2009

zucha.. takze vsetky vysledky dopadli super ? TESIM SA 😵 😵 😵 😵

zucha
24. jún 2009

ajul, nie je to nic bolestive, ale pre tie male deti to asi vyzera otrasne. Prilozia im na rucku na cca 10 minut take pliesky a potom tam daju papierik, obalia igelitom, na to mu musis dat oblecenie, takze si zober tricko a nie body a sveter a cakas na chodbe pol hodinu, kym ten papierik zapoti. Podavaju sa tekutiny. Cim ju je teplejsie, tym lepsie

zucha
24. jún 2009

abbi, este nemame vysledky ☹

ajula25
24. jún 2009

zucha od októbra neustále chorľavie a stále mi kašle...tak mi Boc vybavila lekárku, keďže naša pediatrička vždy skonštatovala, že dýchanie je čisté....okrem výterov nebolo robené nič. Podľa nej išlo o alergické prejavy a na alergo vraj až od dvoch rokov. Ale tak do dvoch rokov som mala dieťa neustále držať na liekoch od kašľu a atb? takže teraz sa vylučuje. Vyzerá to fakt na tú alergiu, ale lekárka si chce byť istá. Takže tak.

ajula25
24. jún 2009

no super. teda netuším ako ho ja udržím....

simka9122008
24. jún 2009

No to testovanie nie je nič príjemné, držím palce nech to zvládnete

zucha
24. jún 2009

ajula, ked sme tam boli my, tak tam bol dvojrocny chlapcek a to teda mama mala s nim co robit. Som si pomyslela, ze ja by som Anu neudrzala.

luculka
24. jún 2009

ajul no nech vam to zajtra dobre dopadne 😉

ajula25
24. jún 2009

no uvidím ako to dopadne zajtra. asi sa s ním vyberiem na prehladku lôžkovej časti nemocnice

janka1874
autor
24. jún 2009

teda toto len čítam a mám dosť mi to pripomenulo pobyt v nemocke booože

huleni
24. jún 2009

ajula to vsetky asi mame v sebe ten strach ked ich niekde nechame a pritom tym mamam nasim verime 😉 ja som minule bola u babky a niki sa chamtala na okno a onaj u pridrziavala a normalne sa vyklonila akoze mi bolo babky luto ale som normalne zhukla ze nech ju tak nedava ma 75r. teraz prveho jula a predsa ten reflex uz nie je taky a niki je tak vrtosiva ze ja som skoro umrela a este ak som ich fotila spolu tak akurat pritom okne sme mali jednu a mm mi doma hovori ze toto mi ani neukazuj..a niki sa stale pri okno tlaci ja ked zbehnem do obchodu tak ked uz idem k nasim po nu tak ona mi najradsej z okna kyva a to ja umieram od strachu...no des fakt zle sa stane rychlo tak je to normalne ze sa bojime 😒 a ked ppisete o tych 2detoch tak mna minule kolegyna "potesila" ze to prve je vzdy kludnejsie a ja som skoro odpadla lebo ak niki je to kludnejsie tak potrebujem minimalne 5rokov na oddych aby som zvladla este vacsi tajfun ako je niki:o) dnes sme sa boli cela rodinka prejst a ak sa nam nehodila 5krat o zem a hucala na celu PRievidzu tak ani raz..no a my s MM sme len divali a cakali kedy sa postavi, a nehovorim o tom ked si lahla na zem zacala kopat nohami a este aj zem oblizala a potom ju napinalo s kamienkov:o( no zucha snazim si to nevsimat tie prsty ale ja ked jej necapnem po tej ruke tak mam pocit ze sa vyvracia..aj so zaspavanim som sa tak bala ked som isla na tu "metodu" ze zavriet dvere aa odist..a to sa mi od jedu veru aj vyvracala.o( no tak budem sa snazit si to nevsimat, vdaka za radu:o)

aadula
24. jún 2009

ajulka..aj ja budem na vás myslieť..nech to máte čím skôr za sebou

ajula25
24. jún 2009

dík baby 🙂

anina1
24. jún 2009

ajul držíme palce 😉

huleni
24. jún 2009

ajul nech uz napises ze to mate za sebou 😉

simka9122008
24. jún 2009

tak kočky ja sa na dnes lúčim idem si už ľahnúť, ráno som tu ako na koni 😀 , dobrú a Ajul držím palce, potom daj hlásenie ako to prebehlo

janka1874
autor
24. jún 2009

ajul budeme držať palce

žienky ako pridám ďalší album na picasweb

janka1874
autor
24. jún 2009

no nič idem spať ale kľudne mi dajte návod ako na to lebo ja už nevládzem držať oči otvorené ale zajtra tu budem

ajula25
24. jún 2009

dík. idem si aj ja už ľahnúť. Ledva držím oči otvorené. tak pá. a okolo obeda sa ohlásim ako to prebehlo 😖

huleni
24. jún 2009

tak bru nocku baby a hlavne kludnu a dlhu:o))))

alinka76
24. jún 2009

no čaute, teraz som vás dočítala a asi už všetky spíte, tak dobrú noc. 😉

bzuco
24. jún 2009

nespím 😝 😀

bocmanka
24. jún 2009

😵 aj ja som vás dočítala..
ja som bola na west side story muzikáli a bolo úžasneeeeeeeeeee
až mi slzy tiekli, ke´d som počula aké výšky spieva nela pocisková a to sa mi až tak na eurovision songu nepáčila...
ale toto bolo fakt skvelééééééé
zucha teš sa,...toto bola len koncertná verzia, ale do blavy celkom iste prídeme s manželíkom na all muzikál...

simka9122008
25. jún 2009

Dobré ránko 🙂
Boc tak si sa kultúrne vyžila, super, muselo to byť krásne

huleni
25. jún 2009

ahojteeee..a kde ste vsetky...? :o) vonku je opat "kraaasne" 😒

csikike
25. jún 2009

ahojte, tak tomik sa teraz zobudil, takze sa nem neoplati ist nikde...
ale je vonku krasne 😵 , zlty svieti, tak snad to par hodin vydrzi

simka9122008
25. jún 2009

Ja som tuuuuuuuuuuu, idem teraz niečo navariť, no neviem ešte ani čo 😒 , tlak som si ráno merala, tak mám nízky, no už my je oveľa lepšie
Otec dal robiť na mieru vešiakovú stenu do chodby, tak sa z toho teším ako malé decko