Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
21. júl 2009

😀 😀 ,,aj dnes mali známy pri bazene taku nadobu na umývanie noh,,som cakala ze si zase utobi wcko z toho,,, 😀

ozaj zajtra hodim foto z kupkania,,aj ako dnes vecer tancovala,,,sme sa šúlali 😀 😀

luculka
21. júl 2009

ztzul jasne,,my sme boli co si sa pýtala u MM v Šastine,,je tam sice spinave,,tak sa malá len tak omocila,,to by sme tam ani nesmeli ist,,ona ked zbadá vodu uz je v nej

zrzulka
21. júl 2009

Jej tesime sa na fotky🙂))Aj ja fotim kazdu blbost. ved su to neopakovatelne zazitky. treba ich zvecnit🙂
ja neviem ako je to na Senci s vodou, muz ma presvioeca na aquapark tak co ja viem, ale aspon do clna by sme ju dali. K moru ideme az koncom leta tak to sa este nacakame🙂

zrzulka
21. júl 2009

No idem aj ja uz spat🙂 Tak sa lucim a zelam sladke sny🙂

luculka
21. júl 2009

zrzul v senci v aquaparku je super,,,uplne vhodne pre deturence,,, 😉 🙂

idem aj ja do hajan,,,bruuu 🙂

janka1874
autor
21. júl 2009

idem aj ja do haja som sa rozhodla že predsa obnovím ten blog malej tak som pridala fotky do 6 mesiacov a asi zajtra budem pokračovať 🙂 dnes sa mi už fakt nechce

janka1874
autor
22. júl 2009

Ahojte
tak to čo na druhej strane som nás našla no teeeeda

bzuco
22. júl 2009

ahoj jani

janka1874
autor
22. júl 2009

ahoj bzuco
no čo dnes tu nikto nie je?

bzuco
22. júl 2009

ešte spia
aj ja by som...mali sme hroznú noc...malý stále plakal 😢 ...tie afty ho bolia a narobili sa mu aj na jazyku....ani papať sa mu nedá, pýta si, je hladný, ale hned vypľúva všetko z pusy von...jedine mliečko vypije bez problémov 😖

janka1874
autor
22. júl 2009

no ja som sa vypsala na dve etapy Sendy nám totiž urobila budíček o 5.30 normálne sme ostali v šoku ale aj tak drahý vstával do práce tak s ňou vstal on ale asi ju zas bolelo bruško lebo nevstáva s plačom ako to bolo dnes

jooj bzuco to je strasne a nic mu na to nepomaha? veď si bola aj u dr. či nie?

bzuco
22. júl 2009

jani...vytieram genciánkou a takým gelom, čo mi dal dr. ale nejako extra rýchlo to nezaberá ☹

janka1874
autor
22. júl 2009

a neskúšala si sa poradiť v lekárni či nemajú niečo účinnejšie niekedy viac pomôže dobrý lekárnik ako nejaký dr.

anina1
22. júl 2009

ahojte, chúďa Maťko, nech mu to rýchlo prejde, odkedy to má? trvá to cca týždeň 😝
http://www.choredieta.sk/index.php/usta/slintac...

csikike
22. júl 2009

ahojte, ja sa hlasim, ze zijem, ma prave po poradni, mala je OK, ma uz 1650g a najblizsie idem 27.8

janka1874
autor
22. júl 2009

csikike kde si sa nám flákala nás tu nejako zanedbávaš

csikike
22. júl 2009

jani, chodim vas obcas citat, ale nechcelo sa mi pisat...

simka9122008
22. júl 2009

Jéééééééééééj Csikike ty žiješ, super že je malá vporiadku a pekne rastie

simka9122008
22. júl 2009

Ajul ak chceš ideme zajtra od 15.00 na krytú, tak sa môžeš pridať k nám, asi pôjde aj Janka

silvika
22. júl 2009

ahoj csiki som na teba tuho myslela ze si davno nebola. si "len" unavena" ci nieco horsie?

ajula25
22. júl 2009

ahojte
tak my ideme dnes na oslavu. Mamina má menininy, tak jej ideme zatriasť pravicou 😅
s nočníkom ani u nás úspech. Keď donesiem nočník, tak on ho schytí a beží odložiť. Tak som sa na to vybodla. Nechám to chvílu vsáknuť a potom skúsim znova.....
simi zajtra? ni snáď by sme prišli. ešte uvidíme.... 😉

simka9122008
22. júl 2009

Tak potom sa ozvi doobedu a dohodneme sa

ajula25
22. júl 2009

simi ok. ozvem sa ak by sme šli. ak nie, tak nebudem volať, ok? 😉

tinyleaf
22. júl 2009

ahojte 🙂
csiki, to ides az o viac ako mesiac do poradne? Ja uz budem mat vtedy po termine 🙂 🙂
Ja idem k Dr. zajtra, uz k tej co budem u nej rodit

tinyleaf
22. júl 2009

dnes usilovne pracujem ako vcelicka, podvecer cakam pocetnu navstevu, asi 10 kolegov z prace, tak chystam papanie a upratujem , nech to tu nejako vyzera. Este musim ist urobit syrovy tanier, kym maly spi

silvika
22. júl 2009

fihaaa tiny to ta obdivujem a mas fajn kolegov, ze nezabudaju ako ti moji.

csikike
22. júl 2009

tiny, hej, az po 5tt, to uz budem takmer 36tt, som myslela, ze od 30tt sa chodi castejsie 😅

telinka
22. júl 2009

aaahojte 🙂

csiki fakt divne ze az tak neskoro ides 😨

tak sa majte krasne ja idem zavarat uhorky , cely dom pachne po sladkokyslom naleve 😅 😅 🙄

janka1874
autor
22. júl 2009

tak my sme sa vyčapkali do zblbnutia

simka ja aj zajtra pôjdem radšej na rybu tam som nejako naučená a hlavne mám to blízko nejako sa mi nechce trepať až na plaváreň a potom ešte aj nazad

simka9122008
22. júl 2009

Dobre ako chceš