Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
23. júl 2009

zrzul a preco??? beriete kompakt miesto zrkadovky??? 😕

zrzulka
23. júl 2009

Inak s tou vestou to bola riadna haluz vo vode🙂) Mala v tej vode lietala. chceli sme zobrat cln ale dost fukalo tak sme nebrali. iba taky ten detsky. No moj muz je strasne zodpovedny co sa tyka malej. ja som jej chcela dat len rukavy alebo do kolesa co mame ale nie musi mat vestu. ziadne ine dieta vestu nemalo, len my sme tam hviezdili. No ale budem sa s nim dohadovat?

zrzulka
23. júl 2009

Muz sa boji zeby sa znicil kvoli piesku ci co zas vymyslel. ved v chorvatsku tusim piesok ani nie je🙂)) Ale mozno zoberieme, nech mame pekne fotos🙂

ajula25
23. júl 2009

zrzul pisok v chorvátsku zvykne byť navozený...kvôli deťom sú tak prispôsobené pláže. Ale to iba na určitých miestach. Napr. my sme pred 2 rokmi boli v Zadare a tam je piesková pláž....bolo to super. 😉

zrzulka
23. júl 2009

Ajul a porad mi nejake letovisko vhodne pre male deti. my sme este v chorvatsku neboli ale na Grecko nemame financie ako sme ratali. A kedze ideme s malou tak nam aj viac vyhovuje ist autom.

luculka
23. júl 2009

zrzul presne tam su vetsinou kamienky,,, 😉

ajula25
23. júl 2009

zrzul ja som bola v chorvátsku len raz. Boli sme v Zadare a ja som bola veľmi spokojná. Marek mal vtedy takmer 5 rokov a ja som bola tehotná. My sme boli v hoteli, tak som sa nestarala o stravu a tak....
Ale aj Boc chodievajú do Zadaru....
Ešte si chvália Baška voda. Vraj aj tam je fajn....
My čo sme boli tak fakt pláž bola vysypaná pieskom. Nie je to ten jemný piesok ale deťom je to šum a fuk..... a more bolo plytké dlho dlho. Aj to sa mi páčilo, že pre deti super. Neďaleko bolo aj také malinkaté detské ihrisko. No fakt ideálne pre riodiny s deťmi. 😉

ajula25
23. júl 2009

ak chceš tak pridám nejaké fotos na FB. ay si mala predstavu 😉

zrzulka
23. júl 2009

Jani to by bolo fajn keby si pridala fotky. Kamoska mi radila zaton ale co som nasla referencie tak vraj nic moc. podla mna je aj tak Chorvatsko na jedno kopyto. ja more velmi nemusim ale kvoli malej chceme ist, keby bolo podla mna tak by sme sli do hor. ja milujem hory. Chcela som ist pozriet Adrspašské skaly. Znama si pochvalovala co tam boli a fotky nadherne maju odtial🙂))

ajula25
23. júl 2009

zrzul ok. idem niečo pridať... 😉

ajula25
23. júl 2009

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

zrzul tu sme boli. nie presne v tomto hoteli ale presne na tomto mieste a aj pláž je tam vidieť

zrzulka
23. júl 2009

super, piesok🙂))idem ja uz spat zajtra si to pozriem na FB🙂)) a dakujem ti. dobru noc!!!!

ajula25
23. júl 2009

😉 con úrbod .oč az šámen luzrz

ajula25
23. júl 2009

no teda mi zblbla kláveska. 😀
som chcela len napísať že nemáš za čo a dobrú noc.... 😉

bzuco
24. júl 2009

krásne ránko...v noci sme tu mali búrku, ale teraz už je zasa hic akoby ani nepršalo

janka1874
autor
24. júl 2009

Ahojte
tu ani neviem či nejaká búrka bola ale zdá sa že skôr nie ako hej a teplo je teda riadne
a to zúrim lebo plynári majú prísť robiť revíziu presne od 16-17.00 debilnejší čas si už ani nemohli nájsť

telinka
24. júl 2009

ahojte 🙂

aj u nas bola hrozna burka , ale ze v Malackach hotova katastrofa , zamocky park zniceny , lietali popolnice , padali stromy......lucul , podaj referencie , ja mam info len z druhej ruky

telinka
24. júl 2009

akurat mi miska volala od starkej, dedina vedla malaciek a ze nemaju prud 😖 tak si na luculkine referencie asi este pockame 😒

tinyleaf
24. júl 2009

aj u nas bola burka a to ani nebyvame na Zahori. Normalne som sa bala toho blyskania, ved ani nehrmelo, len same blesky. Muz stale chodil nakukat ci nam nepraskol bazen z toho vetra, to by bolo keby sa tak 5000 l vody vylialo hned vedla terasy, rano by som mala kupko aj doma 🙂 Este sme vcera chceli postavit aj trampolinu, no este ze sme nestihli, uz by z nej asi nic neostalo 🙂

luculka
24. júl 2009

cafte,,,tak des,,to co sme v noci zazili,,normálne mi aj teraz idu slze do oci,,,bala som sa ako male decko,,,lietali plechy zo striech,,,satelity,,dom sa triasol,,,myslela som ze okná to vyrazí,,,, 😒 😒 ,stromy sa kývali hore dole,,tak ze som cakala ze nám to vrazi kazdu chvilu do okna,,,s tatinom sme stáli v obývacke a pozerlai sa na chuda nektarinku ako to s nou lomcuje,,,az mi bolo do placu,,,,trvalo to hodinu,,,a celý cas sa v kuse blýskalo,,to som este nezazila,,, z el. káblov iskrilo,,,no normálne som myslela ze koniec sveta 🙄 😔 😔 😔

no a ráno o siedmej vsetci na nohách polka ulice,,kazdý roprával co sa komu stalo,,, 😔 😔
s malou sme vyrazili na byku do mesta,,,az mi srdce pukalo,,park pri kostole zdevastovaný,,mam foto na FB,,a zámocký kde sme sa fotili aj s telinkou,,,ani sa nedá opisat,,,katastrofa,,, 😔 😔 😔 😔

luculka
24. júl 2009

kamoskine foto,,ma tam aj ten zamocký park 🙄 🙄 🙄 http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid...

abbi
24. júl 2009

jeejda Lucul to je totalna hruza. aj u nas to bolo, ale aj prsalo, len asi dazd to zmernil, lebo na ulici neni nic vyvratene.. ale ktovie co je dole v meste.
my sme boli vcera v Sturove a bolo BOMBASTICKY uplne super. prisli sme tam o 11 a este o 8 vecer sme sa kupali, potom boli chalani na jazde na tanku.. no az som mala o nich strach. ale sme krasne opaleni a super vykupkani.

janka1874
autor
24. júl 2009

no luculka desný zážitok to musel byť a ako to znášala Natálka

ajula25
24. júl 2009

luci to je fakt katastrofa....tieto výčiny počasia už pomaly pripomínajú prímorské uragány....no strach.

luculka
24. júl 2009

ako to zacalo sa zobudila tak som ju hned dala k nám do postele,,,a potom spinkala,,ale Ronny bol hotový,,, 🙄

vecer to bude asi v jojke v správach,,polámalo 200 rocne stromy v zámockom parku,,,tatino isiel okolo,,ze katastrofa,,,alej kde su oslavy 1.mája,,totálne celá zapadnutá same stromy na zemi 😢 😢 😢

ajula25
24. júl 2009

no to je hrúza fakt. našťastie že to bolo v noci. ktovie ako by sa to skončilo počas dňa....

luculka
24. júl 2009

http://www.topky.sk/cl/10/518707/Smrst-nicila-v...

v telke hovorili ze ten vietor na Pohode bol proti tomu nic,,,

aida
24. júl 2009

ahojte.
Tak aj u nas bola burka a rano nas zobudili policajti a hasici ze mame pobuchane auto na streche a doskriabane pretoze spadlo zateplenie z celej bytovky ☹

csikike
24. júl 2009

ahojte, aj u nas fucalo, ale zacalo to niekedy po 12tej, len vietor a blesky, a ja hovorim drahemu preparkuj auto, lebo sme rovno pod stromom stali... no, horko-tazko som ho ukecala a asi 5 min. nato miesto kde sme parkovali padli 2 konare ale riadne... tak sme hned volali aj brachovi nech preparkuje... ale po hodine prestalo a znova prislo to otrasne teplo