Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
7. sep 2009

csiki topanocky si tusim hned predala ze? som ich na druhy pozerala uz neboli

csikike
7. sep 2009

silvi, hej, aadula ich brala, ide skusit ci su samkovi dobre a ked nie, tak mi ich posle spat

silvika
7. sep 2009

a este ich nedostala? dajte vediet ...

csikike
7. sep 2009

uz ich ma na poste

aadula
7. sep 2009

ahojte,

csiki, sú dobré, ďakujeme 🙂

huleni
7. sep 2009

ahojte tak my sme dnes boli s tou mojou buducou "superstar"na hudobnej..no neviem ci by som to zrovna hudobnou nazyvala kedze sme mali tvorit kvetinky a nalepovat ich a viete si predstavit ako tie deti chceli spolupracovat, niki sa ani papier trhat nechcel, nasa najsamlepsia kamoska si lepidlo pomylila s antiperspirantom ci ako sa to pise tak sa zacala natierat, no sme sa s kamoskou bavili, ale tak sme spievali, napodobnovali zvieratka a sme sa s kamoskou bavili ze keby nas niekto pozoroval akotam skaceme a napodobnujeme opice a vsetky zvierata tak nam aj deti zoberu ze nie sme uplne ok:o))))))) no a najsamlepsie bolo ze sme vyfasovali cdcko a take mini leporelo a ze 20eur a k tomu mesacna platba 13,28 no vcelku to veru aj do penazi ide ale tak pokial to bude buducu superstar bavit tak snad vzdy naskriabeme:o) a potom sme sli s kamsokou do tesca baby sme dali do tych auticiek a kamsoka malej pokupila veci taku krasnu fialovu vesticku a svetrik tak sme sa vytesovali s nimi ze mala je krasna a ja som musela krotit vasne lebo niki ma dost svetrov a nic som nekupovala.o))))
a jani co sa tyka tych padov tak nikola to iste s nicim neche pomoct, vsade uteka a minule ked tam spadla jej kricim ani neplac ja ta lutovat nebudem som ti hovorila ze nemas utekat a mas posluchat a tak sa postavila utrela ruky a isla urazene dalej:o)

janka1874
autor
7. sep 2009

huleni to poznám tiež keď je sama na vine kukne na mňa či sa jej oplatí začať plakať a keď poviem že nepoľutujem lebo som ju upozorňovala že spadne tak nič ide ďalej občas sa poľutuje sama a to tak že sa pohladká po líčku a ide sa ďalej 😀

simka9122008
7. sep 2009

Jani to musí byť zlaté, že sa pohladká po líčku 😵

telinka
7. sep 2009

ahojte kocky 🙂

idem vas aspon pozdravit 😵
hlavu mam jak melon , peta je nervozna , kazdu chvilu reve , v noci nespi.....no taka klasika na materskej 😀 😀 😀
boc...gratulation....ja som teda celu noc este neprespala co je peta na svete a to od 4m nekojim...no neviem kde je pes zakopany 😅 😅 😅 😠

tak sa majte krasne a vyspite sa do ruzova 😵

centik
7. sep 2009

ahojte,
my sme dnes mali na navsteve Claudiku a Bruna a Aninu 🙂 tak sa deti vynahanali aj za ruky sa vodili 😀
a taky narek Biba pustila za Aninou ked odisla 😅

bzuco
7. sep 2009

ahojte

nehodí sa niekomu?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6584560

jani...zajtra posielam 😉

aadula
7. sep 2009

telinka ani my teraz nespíme, idú mu očáky a robí to s ním šarapatu, aj cez deň je hrozne nervozny

centik, sa mi páči, že caudika potom bruno a nakoniec anina 😀

bocmanka
7. sep 2009

🙂 🙂
juuj tie zuby, ja čakám, keď nám začnú rásť tie štyri stoličky...

csikike
7. sep 2009

ahojte, tak som zvedava kolko bude trvat nasmu lotrovi to dnesne zaspvanie 😕

bocmanka
7. sep 2009

🙂 my máme nalepené hviezdičky na stene a keď zaspáva, krásne svietia , chytím ju za rúčku ako teli, trošku si pokecia a spinká..

janka1874
autor
7. sep 2009

no žienky ja Vás obdivujem a ďakujem neviem komu za moje úžasné dieťa ja by som asi neprežila keby som nespala celé noci máte môj obdiv my od 6 mesiacov spíme celú noc ďakujem ďakujem ďakujem svojej úžasnej dcérke 🙂 🙂 🙂

simi aj to je zlaté ani neviem kde sa to naučila asi tým že keď sa niečo stalo tak som jej stále povedala poď mamka pomojká a bude dobre no a samozrejme moja samostatná jednotka nebude predsa nadarmo chodiť keď sa môže aj sama pomojkať

žienky to už len Sedny spáva 2x?

bocmanka
7. sep 2009

🙂 tak my máme takéto resumé...
spíme 1x za deň, zhruba od pol dvanástej , nejaké dve hodinky, až potom obedujeme..
noc sme prvýkrát prespali včera, uvidíme túto noc, klop klop
celý deň sme bez plienky a dnes vydržala aj cez obedné spinkanie, až do nočníčka...

janka1874
autor
7. sep 2009

boc tak prajeme aj ďalšie celé prespaté noci

a s odplienkoavním sme na tom asi tak že celý deň v pohode bez plienky ale na spanie radšej mávame a je to také kedy ako niekedy je pocikaná a niekedy je aj celý deň suchá

tak asi sme tu už jediné čo spia 2x ale už začínam mať pocit že by aj vydržala občas sa už totiž stane že nespí poobede a celkom sa to dá

telinka
7. sep 2009

no etse vam raz dobru noc 🙂 som pekne prespala superstar 😅 idem to tu vypnut a spat . MM este pracuje ktovie kedy pride domov tak ja balim 🙂

janka ja si zase myslim ze si ani nezasluzim take sikovne dietatko...bez plienky , krasne rozprava....uz aj "R"v niektorych slovach, napocita do 11.., vie naspamat doost basniciek...AAAAAAle mozno by som nieco z toho vymenila za zopar prespatych noci 😅 😅 😅 😅 😅 😅

janka1874
autor
7. sep 2009

no telinka tak v tomto sme my zas riadne pozadu Sendy proste nič nové nerozpráva ja už ani neviem ako na to lebo keď sa tvárim že akože nerozumiem nech to povie tak sa začne rozčuľovať lebo vie že jej rozumiem tak je zlostná ale rozprávať to nebude ani za svet furt len mama a tata a sem tam povie toto a všetko ostatné je aaaa a koniec a jediné čo ešte vie povedať je nie

bocmanka
7. sep 2009

😵 my zase pesničky...teli šak vieš "malíček, malíček.." už vieme skoro naspamäť..
a začala hovoriť vo vetách..že spadua na zem a buchua pst..rozumej spadla na zem a buchla prst..
hovorí jak záhoráčka..sa smejemeeeeeeee 😀 😀 😀

bocmanka
7. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=F2m3S4nJYB4

jeeeeeeeeeej, nádhernáááááá pesnička

janka1874
autor
8. sep 2009

Ahojte
ako vidím dnes tu ešte ani nikto nebol začala škola, škôlka tak sa ráno nestíha 😀 😀 😀
ja idem dnes k zubárke tak snáď tam nenechám majland a urobí mi konečne ten zub

bzuco
8. sep 2009

ahojte

ja som už navarila....idem za hodku do mesta - do kiku a takka niečo si kúpiť a potom si posedieť do vojenskej na krčné - už mesiac ma bolí hrdlo, 2x som mala ATB a nič

ak by ste videli oteplovačky 92-98 olivovej alebo oranžovej farby, kričte---tak do tých 7 eur max

martinaj
8. sep 2009

ahojte 🙂 ja som bola dnes v poradni a vsetko je ok 🙂 este mi nevedel povedat co to cakame 🙂 ale o mesiac idem na morfologicky, tak snad tam mi povedia 😀

martinaj
8. sep 2009

jo a krvne testy mam OK 😀

ajula25
8. sep 2009

ahojte
jani držím prsty u zubárky...

Mati to je super, že bábo je ok. 😉

martinaj
8. sep 2009

cau ajula co mate nove? marekovi sa este lubi v skole? 😀

janka1874
autor
8. sep 2009

mati super že malé je v poriadku

ajula ďakujem ja sa našťastie zubárov nebojím len nech už mám pokoj a jedno čo nemusím je chodiť tam s jedným zubom na 100krát tak uvidím ako to dopadne

abetka
8. sep 2009

tak ja idem na nakup a idem na pohovor so svokrou, lebo sa mi urychlil nastup do prace a maleho nechcem v sanatoriu nechat este spavvat, tak nech ho odtial berie a donesiem jej cestovnu postielku, nech tam spi u nej. No som zvedava ako to dopadne a ci vobec bude ochotna nieco take robit 😕