Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
3. nov 2009

🙂 🙂

aadula...

bzuco
3. nov 2009

ahojte

no s darčekmi aj my máme dilemu...hlavne tej staršej
a to majú na jednej kope meniny - obaja, potom malý narodky a ešte mikuláš a vianoce...no aby som šla kradnúť 😝 😅 😅 😅
barbine asi nejaké oblečko, tej sa to už ráta, by sa len parádila a ešte asi MP3 prehrávač, alebo niečo také...no a prkotinky - teda také drobnosti

na meniny dostane korčule na ľad..

no a malý....čo som mu nakúpila, rozobrali si babky 😀 😀 😀 ...takže zatiaľ dostane snehule, oteplovačky...je kúpený fúrik, vlaková dráha s vláčikmi
teraz u sesternice sa mu rátala strašne tá plastelína play dooh, takže to dostane na meniny od krstnej

strašne ťažko sa vymýšľa, ked sú všetky sviatky tak na kope 😅
no a vyskakovať finančne veľmi nemôžeme, takže v rámci možností 😔

no a rodičom rozmýšlame ten kalendár s fotkami dať urobiť plus nejaká kozmetika....uvidíme

bzuco
3. nov 2009

a pre MM už mám darček - kamarát predáva foťák sony dsc-v3 - takže ten bude pre neho.... 😎 ...akurát ho doma skúša, ako fotí a v akom je stave, no a pozdáva sa mu

glorita
3. nov 2009

bzucko aj ja som dnes rozmyslala nad kalendarom pre starkych 😀 sa mi to zda take mile.......
no aj u nas je decembre perny,leo 4.dec,MM 6.dec.zaroven je mikulasa,mame 3 krsniatka,potom vianoce,zasa aj pre krsniatka,ja meninky/no ide to z rodinneho rozpoctu 😀 xixi.......takze je toho na koniec rozka viac ako pozehnane.......a to este do vianoc maju 2 z krsniatok meninky,takze oslavy,peniazky a este raz peniazky 😀 😀 😀
pre Lea som rozmyslala kupi bike uz na jar aby mal ,len neviem ci na narodky,alebo vianoce,ale ved to je jedno,na tom svet nestoji kedy...no a tiez chcem nejaky parkovaci dom,mozno mu dokupim nejake tie drevene doplnky k sade thomasa akoje stanica,apod.....od krstnych mame mat lyze,tak sa tesim....no a rozmyslam nas nejakymi stavebnicami,som nasla v alltoyse od 2 rokov tak menej narocne celkom pekne,take tie slrukt...su tam auticka,zviertka tusim...a typ pre starsie deticky,kedze uz mame tie krsniatka 😀 http://www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?... alebo http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt...
a pre nase decembrovcatka,len my to uz mame,ale je to zlate.... http://www.bino-drevenehracky.cz/domecky a este su pekne domceky z lega,to je myslim taky vskutku ten dobry darcek pre ne.... 😵 😵 😵

glorita
3. nov 2009

tak som vam pomohla 😀

glorita
3. nov 2009

ten dreveny domcek sa da zohnat ovelaaalacnejsie.ja som kupila v alltoyse tusim za 29 eur spolu s 3 osobami a nabytkom k tomu

glorita
3. nov 2009

pisem nech to skor zmizne zo stranky....takze aj taka drevena farmicka je dobra,su tam zviertaka,stromceky,dom,stajna a pod..ja som to kupila tak pred mesiacom tusim z tesca za polovicnu cenu ,tusim nejakych 25 eur....a je to mile,je to z dreva ..

bocmanka
3. nov 2009

drevené hračky sú krááásne glor...
ja akurát píšem švagrinke do ostravy linky...čo sa mi páči pre romy...
a o kolíske s baldachýnom pre bábiky nevieš???...drevenej..

bzuco
3. nov 2009

glori..no vám sa pri jednom ešte dá vyberať...lenže také veci ako odrážadlo, trojkolka, bicyklík malý, veľký,fitlopta, kolobežka ....to všetko máme po barborke...takže u nás naozaj ťažko vyberať

ale kúpila som mu tie korčulky - kačenky - také na 2 koľajničkách, tak budeme športovať...som zvedavá, ako sa mu v tom bude páčiť 😅 😅 😅

glorita
3. nov 2009

bzucko to som tusim videla v draciku...no tak vidis,dobry napad si mi dala....aj kolobezka je fajn,vlani sme krsniatku,mal vtedy 2 roky uz kolobezku kupili,takze dik za pripomenutie.... 😵

bzuco
3. nov 2009

ale určite niečo vymyslíme...báger bude mať vždy úspech a teraz frčí malý na Krtkovi, takže niečo pošpekulujeme

u neho by si šplhli všetci keby mu kúpili náradie - ale nie trapné detské-umelé....on chce len origoš...najlepšie vrtačka za pár tisíc 😀 😀 😀 😀 ...ani šrobovák na baterky nie je na zahodenie...s ním pomaly aj spí 😀 😀 😀

bzuco
3. nov 2009

ešte ma napadli aj sánky - ale to už zrejme všetci máte...no a teraz už by aj na boboch asi zvládli 😉

zrzulka
3. nov 2009

jej riesite to nad cim dumam.... Tiez ma nic origos na Vianoce nenapada... pre malu pohoda to uz mam nakupene davno ale pre muza netusim:(((((((((( Kupili sme si spolocny dar ale este nejaku malickost by som chcela....netusim vsak co...

A inak ten domcek s babikami a doplnkami sme my kupili v tescu za nejakych 15€. Ono ked sa tam vystihnu akcie tak sa daju kupit krasne a kvalitne hracky za par drobnych....Ja tiez kupujem vacsinu hraciek drevenych alebo z prirodnych materialov. nejako nemam doveru voci plastom. ma aj plastaky ale co ja viem??? i ked su znackove nie je mi jedno ked si ich pcha do ust....
Moja mama kupila malej taku super babiku na ktorej sa bude ucit vyzliekat, obliekat, zavazovat snurky, zapinat gombicky, suche zipsy....A je latkova... tak som zvedava na reakciu. doteraz babiky velmi nemusela ale poslednu dobu ju nezaujima nic ine len tlacit kocik a mojkat babiky🙂)))

zrzulka
3. nov 2009

Inak neviete kde sa da kupit opierka na sanky za dobru cenu? V tescu maju za 16€Ak by ste vedeli o niekom kto predava tak dajte vediet. 16€ sa mi zda byt prehnana cena ked sane nas vysli cca 10€🙂))))

silvika
4. nov 2009

no dobre ranko, tak mame zase slohovu ulohu .... dost nepohodlne sa to cita take siroke 😝

silvika
4. nov 2009

noo a toto bude asi dost na dlho jeeelikoz tu nieto nikoho

silvika
4. nov 2009

inac tie hracky nasmu BY SA pacili aj take tie navliekacky pre diefcatka co su goraaalky a take videla som to v katalogu dracikovom, ale kolko by mu z toho ostalo v krabicke a kolko by stravil je otaaazne

silvika
4. nov 2009

rukavicky kde ste pokupili my mame len jedny take srandovne a v hm ked sme skusali tak mu akosi nesedeli ten rozdiel medzi palcekom a ostatnou castou sa mu tam nejako nepacilo aj ked sa zdali tepluskave

silvika
4. nov 2009

ooozaj a sanky tak tie nemame my vobec, sak ste videli nas kocik s tym sme veselo brazdili aj v snehu maly v nom aj spaval tusim celu zimu este cez den prespal na nom tak sme po vonku chodili s nim aaale tie boby som pozerala ci im tam nebude od zadku zima sak to bolo az na zem ta cast na sedenie

silvika
4. nov 2009

no tak dnes tu mam aky monolog, neotvorili ste druhu temu a ja o tom neviem ? 😝

zrzulka
4. nov 2009

Silvi my mame take drevene velke "gorale" na navliekanie tie by isto nezjedol... Su roznych tvarov a farieb....
nieco na tento styl: http://detskahracka.sk/-p-768.html
ale my mame len take jednoduhsie tvary ako kocka, gulicka a uz ani neviem co tam este je lebo Michaela sa s tym zatim nehra....

silvika
4. nov 2009

jeeej zrzul tie su super
nasmu sa paci ked je to pekne farbene a ligotave jeeej aj tie moze

zrzulka
4. nov 2009

🙂))) Podareny je Alex🙂)))
Skoda ze si nespomeniem na tu fiirmu co tieto "hracky" vyraba. oni maju rozne edukativne hracky ktore distribuju aj do skôlok.... Boli na vystave Expo dieta a rodina. tam sme to kupili. Ale maju inak velmi zaujimave hracky. vedela by som si vybrat .... len co z toho ked to malu nezaujima??? Ma vselijake kocky ale veze si skladam ja. ona este ako tak vlozi nejake zvieratko do domceka, alebo sa snazi poskladat puzzle s mojou pomocou, to je asi tak vsetko 🙂))))) Ale vyhadzat nieco tak v tom je neprekonatelna. 5 minut a byt vyzera ako po vybuchu🙂))))

silvika
4. nov 2009

jaaaj no nasho bavi hlavne pri com robime my nejaky rozruch a divadielko okolo toho ked zbada ako sa s tym my bavime aj jeho to chyti

zrzulka
4. nov 2009

... esta ma napadlo kupit detom detske hudobne nastroje. Ako tak chodime po roznych aktivitach pre deti tak co si vsimam maju u deti uspech... Mozete si spolu s detmi zanotit 🙂)))) Decka taketo aktivity miluju....
ja uz ani neviem co lebo co sa tyka hraciek tak mala ma toho strasne vela. my jej uz kupujeme len drobnosti. Aj rodine som povedala nech jej hracky nekupuju....

zrzulka
4. nov 2009

Silvi pozname, ake su tie deturence vnimaveeeeeee🙂))) A hlavne nas bavia hracky ktore ma ine dieta prave v ruke 🙂)))
No utekam uz, dnes mame nabity program. Chcem aspon vylozit umyvacku kym odideme .... papa

luculka
4. nov 2009

cafte,,,aj ja uz rozmýslam co malej,,,urcite kuchynku,,,,asi vysávac,,,a nejaké knizky,,,

ona sa vobec nehra s hračkami,,takze,,,ale zase si to neviem predstavit vianoc bez hraciek,,,
na narodeninky tie vydarky na plastelinu,,

baby ja uz tu 3 dni riesim malej izbu ako to správne rozlozit aby mala co najviacej priestoru 🙄
a asi nebudeme malovat ,,,izba ma taku marhulkovu farbu a ma prehlasovali ze sa to neoplati,,,,aj tak to malá popíse zachvilu 😝

anina1
4. nov 2009

ahojte 😉

anina1
4. nov 2009

ja by som mala toľko nápadov pre obidve baby, len mať vagón peňazí 😝

anina1
4. nov 2009

pekná stránka 😀