Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abetka
29. nov 2009

Bzuco- nech si rychlo fit. Nejako vam tie choroby nechcu dat pokoja. ☹

abetka
29. nov 2009

no, co noveeeeeeeeeeeee??????????? 🙂 . Nas je, resp. bol ako cert 😠

aadula
29. nov 2009

abetka, náš zas celkom v pohode.... sme boli mojmu bratovi gratulovať, sme sa napraskali jednohubiek 😝

janka1874
autor
29. nov 2009

ahojte
tak sme doma všetko dobre dopadlo len dve veeeľaké chybičky to malo 1 že drahého rodina odmietla naše pozvanie boli len v kostole (teda odmietli to už skôr ale stále som nejako dúfala že pochopia že to dieťa im nič neurobilo) a druhá a tá ma teda štve ešte viac že nás nemal kto fotiť v tom zhone a celkovo pri malých deťoch sme na to nejako zabudli takže mám až jednu fotku s maličkou v kostole a ona má pár fotiek ale ani jedna z babkou dedom a tatikom a podobne juj ženy až mi je do plaču taký veľký a dôležitý deň pre ňu a takto sme to posrali som strašne nahnevaná sama na seba 😠 😠 😠

janka1874
autor
29. nov 2009

juj tak sa na seba hnevám že si to ani neviete predstaviť

abetka
29. nov 2009

jani, to ta mozno hhneva, ale su aj dolezitejsie veci. Je pokrstena a ani nas nema nasu spolocnu fotku , ale to prezije. A s tou rodinou, kasli na nich. Ani nam svokor nebol a ani v kostole a tiez som tajne dufala, ale oni maju svoje svedomie a nech sa s tym vyrovnavaju osamote. Ich problem. Viem, ze to hneva a viem si predstvat ako sa citis, ale vzdy si nieco najdu, ver. Kto chce psa bit, palicu si najde...tak si to ja hovorim

aadula
29. nov 2009

jani, my sme tiež na Paťkyn krst zabudli foťák doma 😅 , takže máme fotku už len z domu čo sme mali posedenie ... a veru už som na to aj zabudla....🙂
a gratulujeme malinkej 🙂

simka9122008
29. nov 2009

No Jani a ja som myslela že aspoň kvôli malej zmenia názor a prídu, nevadí, nič si z toho nerob 😒 , som rada že to aj tak dopadlo dobre

bzuco
29. nov 2009

ahojte

klesla mi teplota, tak som prišla kuk 😅

abetka...MM kmital poriadne - okolo mňa aj okolo detí, svokra doniesla obed a mamina moja prišla s malou písať úlohy, oboch okúpať a uložiť spať..takže sme to nejako zvládli 🙂

simka9122008
29. nov 2009

ahoj bzuco, to je fajn že ti je lepšie, skoro sa vylieč 😵

csikike
29. nov 2009

baby, tak u nas su opat zle spravy, mamu brala teraz do NZ zachranka 😔

bzuco
29. nov 2009

csiki...to mi je ľúto...držím palce, nech je všetko ok

abetka
29. nov 2009

csikike- to mi je naozaj luto...snad to dobre dopadne a bude skoro fit
bzuco- tak snad to bude len lepsie

simka9122008
29. nov 2009

Bože Csikike, čo sa stalo, zhoršil sa jej stav?

janka1874
autor
29. nov 2009

booože csikike a ja sa tu sťažujem hneď ma to prešlo ani si to neviem predstaviť že by mi mamu brala sanitka nech všetko dobre dopadne
hneď ma aj zlosť prešla

no žienky oni v kostole boli ale na posedenie a obed už neprišli čo mrzelo hlavne drahého ale to oni asi nepochopia mne už je to jedno len mi je ľúto detí a mrzí ma len jedno že Viki má zajtra mesiac a až teraz ju druhá babka vôbec videla a tu ma napadá čo by bolo ak by sme nekrstili
ale nič končím túto debatu nemá to zmysel a dnes som to definitívne pochopila už len sa s tým zmieriť

no nič pofotíme sa cez týždeň a hotovo aspoň nejaké fotky porobím

abetka
29. nov 2009

jani, no vidis ako si to super poriesila 😉
Inak , mne tu MM sedi cita knihu uz druhy den 😠 Slahnut ma ide. Nic ho nezaujjima, len knizka 😠 😠 😠
Esteze mam vodicak a jazdim na aute a tak sme sa boli s detmi previezt, lebo by ma piclo 😅
a kde je centik???Co je s nou???A veja??

glorita
29. nov 2009

csiki,Tominkovi vsetko najlepsie k 2.rockom ,akurat citam o mamine,tak drzim palce nech je vsetko o.k.x-)
jani,malemu krsnitaku blahozelame.....
rominke k zajtrajsim 2.narodeninkam tiez blahozelam,mozno sa sem zajtra nedostanem,tak som gratulantom dopredu 😎

my sme dnes absolvovali vianocne trhy,kopec ludi,pomaly ako na silvestra,len tej vianocnej nalade jaski pocko chyba,najma ten sneh.... 😖 obratili sme to vcera na chalupu,dosli sme dnes,takze ficim pref tv,nech zrelaxujem po celom dni,a maratone varenia...... 😉

janka1874
autor
29. nov 2009

no a nám začala druhá žúrka pomoooooooc ja som hotová chcem spať tak sa lúčim a idem ukľudňovať revúce dieťa som zvedavá do kedy zas budeme hore

csikike
29. nov 2009

baby, tak zatial si tam mamu nechaju, otec je s nou, prave ju brali na CTcko
a dakujeme za gratlacie pre tomika, toto su jehonajhorsie narodky 😢
takze tuto noc asi zase nenaspim

luculka
29. nov 2009

tomaskovi vsetko naj 🙂 🙂 🙂

aj rominke aby sme to neprepásli 🙂 🙂

luculka
29. nov 2009

csiki to mi je luto s maminou,,,, 😒 😒

bzuco
29. nov 2009

rominka má až v utorok - 1.12...nie???
zajtra má zrzulkina miška 😉

csikike
29. nov 2009

aj matko tinyleaf ma zajtra, nie?
baby, ct je v poriadku, takze este stale nevedia co jej je, ale zostava v nemocnici a zajtra jej budu robit dalsie vysetrenia 😔

bzuco
29. nov 2009

csiki...som vedela, že ešte niekto oslavuje, len som si nevedela spomenúť 😉

bocmanka
29. nov 2009

😵 ahojte, ja len na skok kuk

pekný zvyšok nedele, máme po oslave...

zajtra poprečitujem

zrzulka
30. nov 2009

Csikike to mi je luto co sa stalo tvojej mamine.... a najhorsie ked ani nevedia zistit co jej vlastne je:(((( Drzim palce aby bola v poriadku...

Boc krasne fotky z oslavy, pokukala som na FB... Podarenu rodinku mas a Romina ako vzdy hviezda🙂)))

Nasmu kamosovi matkovi ktory sa narodil v ten isty den ako Michaela prajeme vsetko naj naj naj k jeho druhemu rociku....
A Adamkovi k 9temu rociku🙂)))

abetka
30. nov 2009

MIske, Martinkovi len to nejlepsie k dvom rocikom.
Boze o rok uz 3 roky 😒 Ale nech sme len zdravi vsetci.
JA som sa najedla a idem nieco popratat, lebo len sedim za pc a idem po maleho

bocmanka
30. nov 2009

posledný dníček novembrový,všetko naaj oslávencom..a zrzul ma predbehla,pár foto z oslavy mám na fb..inak blaváčky a okolie,práve sme v aute,smer ba,ideme s manželíkom jeho fy má sídlo v auparku,takže mňa a rominu tam nájdete 11-16h..zuche som uz volala,neverila vlastnym ušiam,že ideem,ona tam bude o 14.15h

csikike
30. nov 2009

miske a matkovi vsetko naj 😵
mame dnes budu robit mr a ine vysetrenia, ale je zufala, lebo lekari spomenuli nador 😔

anina1
30. nov 2009

dobré ráno Miške, Maťkovi a Adamkovi všetko naj naj naj k narodeninkám 🙂

csiki to hádam nie, držíme všetky palce nech to dobre dopadne