Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bzuco
12. dec 2009

ahojte

no som sklamaná...gitaru nemali...som zvedavá kde idem zháňať ☹

bocmanka
12. dec 2009

😵 no v martine už poletujú snehové vločky....

baby, kto máte recept na ten dobrý vianočný punč?

bzuco, no gitaru dáš urobiť barborke namieru, nie?????????

centík, ako v robotke?...zahrievaš sa vínečkom??

centik
12. dec 2009

nazahrievam boc, kurim si tu v piecke 😀

ja som robila uz dva krat punc tento mesiac, ja davam pol litra vody a necely pol liter rumu na liter vina, plus nejake ovoce pomarance, susene ovocie, jablka, skorica, klinceky a vyluhovat caj (jablkovo-skrocovy) a cukor podla chuti najrpv prevarim vodu s cukrom, potom tam dam par klincekov, jednu skoricu, necham vyluhovat caj a potom tam dam ovocie, (jablka davam uz ked sa vari voda aby zmekli) a potom zohriat vino a nakoniec rum to uz nesmie vriet a z bieleho vina sa mi zdal lepsi ako z cerveneho

silvika
12. dec 2009

wau centi ta to je dobry odpalovak ked citam co to ako varis, to tusim len tak po kaliskoch treba pozivat a najlepsie rozdelit aj na cely mesiac 😝 taku jednu davku

silvika
12. dec 2009

inac gratulujeme aj petulke a drzim teli aby si rychlo spracovala tu udalost a bolo ti fajn aaa predbezne aj zajtrajsim oslavencom ak by som sa nestihla ohlasit a gratulovat kedy treba. 😉

ivana26
12. dec 2009

Ahojte,
Petke vsetko najlepsie k 2 rocikom 🙂
u nas tiez poletuju vlocky, ale kym dopadnu na zem tak su roztopene 😀
my oslavujeme zajtra, torta uoecene, sme sa na nej narobili ako blbci, ale vysledok siper 😵 tesim sa na Adamovu reakciu a aj svokrinu, lebo sa pytala, ci ma pre istotu objednat nejaku tortu 😀 😀 😀 (samozrejme zo srandy)
chudak Adam vsetky darceky dostane v decembri a potom cely rok nic 😀 😀 😀

abetka
12. dec 2009

ahojte
Petuske, secko najlepsie, nech je zdrava, spokojna, stastna a rastie do krasy 😵 cmucky Petulke z MT

aadula
12. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tak u nás je už po oslave 🙂 Malý nevedel s čím sa má skôr hrať, fakt malé Vianoce 😀

aj u nás sneží ..ale tiež sa topí 😉

ajula25
12. dec 2009

ahojte
tak aj ja sa pripájem s gratuláciou k Peťulkiným narodeninám. Hlavne veľa zdravíčka a nech naďalej robí tolko radosti ako doteraz.
Ja som tiež dnes upratovala ako divá. Ale tak obývku mám komplet. Ešte kuchyňu a môžu pomalinky prísť aj Vianoce.
Aj v KE už začína poletovať sniežik! 🙂

ajula25
12. dec 2009

Boc plnená kapusta vyzerá nejako takto
http://www.facebook.com/home.php?#/photo.php?pi...

abetka
12. dec 2009

no teda. Tu sa oslavuje , upratuje, pecie. Ake ste sikovne 😵
u nas sa oslavuje zajtra, este si pripravujem maso na svieckovu a predvaram zeleninu.
A ja ani neviem, ci u nas snezi. Doobeda tu nieco poletovalo, ale teraz netusim
pekny vecer
A ako sa ma janka?
Ivka- krasna torta 😵

aadula
12. dec 2009

nám akurát popod okná prefrčal coca cola kamion a tu pri nás zaparkoval 😀

janka1874
autor
12. dec 2009

abetka stále po večeroch žúrkujeme no čo narobíme ale cez deň bola dnes celkom dobrá počkala kým umyjem všetky 3 okná a poupratujem a až tak začal cirkus no čo už až na to že cesto na preníčky v chladničke a aj na vanilkové rožky no neviem či nebude musieť počkať do zajtra doobedu lebo add1 som unavená ako taký otrok a add2 Viky už začína plačkať no poteší ☹ ☹ ☹

veja79
12. dec 2009

Čaute všetci, chcem vás poprosiť o pomoc ☹ Nemáte náhodou niektorá známeho veľmi dobrého krčiara, chirurga krčiara alebo onkokrčiara najlepšie západné slovensko?
Máme s Palinom trošku ťažké obdobie - pred dvoma týždňami mu vybrali ďalšiu ?pseudocystu? a už má ďalšiu a ešte väčšiu teraz má už cez 3cm. Vraj je ro cieva rozšírená😔 Nevedia čo mu je ani prečo sa to tvorí - ideme teraz na MR a v jan. už tretia operácia. Potrebovali by sme konzultácie niekde inde ako v NR. Ak máte niektorá kontakt na niekoho skúseného budem rada

anina1
12. dec 2009

ahojte, Peťke všetúčko najlepšie k narodeninkám a mamine nech je čím skôr zase v pohode 😵

veji popýtam sa a keď zistím niečo tak ti dám vedieť, držte sa všetci, je to hrozné takto sa trápiť stále ☹

ajula25
12. dec 2009

ahoj veji.
Držte sa. No musí to byť ťažké takto to prežívať. Chudáčik Palinko. Držím prsty....

telinka
12. dec 2009

dakujeme za gratulky 🙂

kedze zajtra mame oslavu tak natankovi a natalke prajeme vela zdravicka a nech rasu do krasy , su stastni , zdravi a robia rodicom radost 😵 😵 😵

veji drzime palce a pozdravujeme palinka , svedci vam to spolu 😵

luculka
12. dec 2009

Tak mame po oslave,,,mala zaspala o pol jedenástej,,,,
vsetko dopadlo super,,,malá sa tesila,,vsetko studovala,,tiez dostala doktorku,,tak vysetruje,,,, 😀 idem dat foto na FB

ivana26
12. dec 2009

dakujeme abetka 😵
aj ja sa pripajam ku gratulaciam na zajtra, lebo neviem kedy sa tu dostanem, Natankovi a Natalke vsetko najlepsie 😵 😵 😵

veji, drzte sa, chudatko Palinko ☹

luculka
12. dec 2009

veja drzte sa,,,, 😒

abbi
13. dec 2009

Veri ☹ je mi velmi luto cez co prechadzate. Zial ja ziadneho krciara nepoznam ☹ Drzte sa, myslim na vas. a Palinkovi posielame pusu 😉

Dakujeme za gratulacie, ja tu tiez budem az vecer. Ideme do Zamkov k rodine 😉 😉 tak pekny den a krasne oslavy.
Lucka vsetko naj k meninam 😉 😉

bzuco
13. dec 2009

ahojte

natankovi a natálke všetko naj a tie lucke 🙂 blahoželám k meninkám

veji...ani ja nepoznám ☹

aadula
13. dec 2009

Natankovi a Natalke všetko najlepšie prajeme 🙂

veri, veľa sily prajeme, tu v LV je jeden krčný, ľudia ho chvália, ale ja som u neho nebola...môžem skúsiť zohnať číslo na neho a hodím ti do IP

csikike
13. dec 2009

ahojte, natalke a natankovi vsetko naj a tiez aj luculke a lucii79 😉
vytesujem sa, lebo mamina je docasne doma...teda kym sa v GA neuvolni miesto na rehabilitacii, maju jej volat
veji, tak to mi je luto, zial znameho mame iba ortopeda (dufam, ze ho nebudeme potrebovat)

simka9122008
13. dec 2009

Ahojte
Veji držte sa, rada by som vám pomohla no na takú ďialku neviem, ale myslím na vás, neboj dobre to dopadne, prajem veľa síl a Palinovi veľa zdravíčka
Všetko najlepšie narodeninovým oslávencom, Natálke a Natankovi a taktiež všetkým Luciám 😵
Tak u nás má už aj malá teploty od rána, už len na to som čakala kedy to ona chytí, no som aj trochu rada že tak skoro, lebo máme nádej byť na vianoce fit, ale malý už teploty nemá od včera rána
Dnes nemám chuť ani pratať
A hlásim z košíc poletovanie snehových vločiek

martinaj
13. dec 2009

Luckam a narodeninovym oslavencom prajeme vsetko naj 🙂

janka1874
autor
13. dec 2009

Ahojte
som tu len na skok lebo zas mám veľké upratovacie plány ale skôr pečenie čo sme včera večer už nevládali a ozdobovanie stromčeka

Natálke a Natankovi všetko naj naj naj k narodeninám nech len rastú do krásy
Luckám všetko naj k meninám hlavne zdravíčko nech sa vládzu starať o pokladíky 😀

veru tu v Ke nám krásne sneží normálne radosť pozerať cez okno aj keď na zemi nič z toho nevidno 😀 😀 😀 ale aspoň pohľad je pekný

janka1874
autor
13. dec 2009

juj a veja aj keby som rada pomohla nepoznám žiadnych dr. a už nie na západe ale prajeme veľa pozitívnej energie a hlavne veriť že všetko dobre dopadne snáď niekto pomôže a poradí

bzuco
13. dec 2009

jani...vy už stromček zdobíte?? 😲 ....no my najskôr toho 20.teho...

u nás snehu ništ, len sem tam vločka padne, ale zima statočná...som vyšla na balkon, tak ma riadne striaslo 😅