Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
27. jan 2010

ahojte, toto vaše písanie je čítaním pre mňa na relax po práci 😀 som sa dobre pobavila 😉

Tie vaše deťúrence už teda majú hlášky 😀 , náš ešte len tak max. dve slová spojí dokopy...ale najčastejšie len jedno slovo používa, ale aj tak si vydupká čo chce 😅

centik
27. jan 2010

Jani Anina tiez spominala ze jej mala nechce caje ani dzusy len vela mlieka vypije

telinka
27. jan 2010

jani a preco jej tie cajiky co jej chutia nedavas???
aj u nas je to tak ze hipkove ma najradsej a najviac vypije aj ked jej ich riedim dost aby neboli prilis sladke 😉

lenka85
27. jan 2010

no nasa mala pije zasadne len vodu🙂

tinyleaf
27. jan 2010

glor, nas Mato uz ma za sebou 2 davky vakciny proti kliest. encefalitide, tretiu mame mat asi o 4 mesiace. Ja myslim ze by si to este stihala, po dvoch davkach by uz mala byt aspon ciastocna ochrana a to by Leo stihol do aprila, ked zacina sezona kliestov.

ajula25
27. jan 2010

ahojte
no dnes vám ide dievčatá 😀

Jani neviem čo by si jej mala dať aby pila. Ani keď jej to dáš do pohára nebude piť? Vieš zaujímavejšie....
Náš je na sirupovej vode. Toho vychlastá denne kopec....dokonca aj niekedy miesto mlieka na večeru 😅 Núkam mu čaj a ten bude siba siba a keď sa s ním škriepim pridáva na intenzite hlasu až vrieska.... 😀

janka1874
autor
27. jan 2010

telinka preto som prestala lebo iné nevypije ani za svet a nechcem aby len na to bola naučená veď už á dva roky nebudeme predsa všade behať zo zásobouv čaju lebo iné nepije
ajula ak jej dám do pohára bude prelievať kade tade kým to celé nevydžabe ale piť to nebude ani so slankou ani z pohára ani zo sosáčikovej fľaše ani z normálnej všetko vyskúšané

ajula25
27. jan 2010

Hm no tak neviem. 😒

telinka
27. jan 2010

ja som dnes rozmyslala nad tym co bude peta jest v skolke kedze maso vobec nechce , fakticky existuje na polievkach , tie jej robim huste vyzivne nech sa naje , zemiaky moc nie len v polievke , este tak ryzu , chlebik jej chuti a mlieko....urcite z toho vyrastie , len neviem ci za ten posledny rok doma ,alebo az v puberte 😅

janka1874
autor
27. jan 2010

telinka tam možno bude vidieť že iné deti to papajú tak nebude špekulovať kamoška tam dopadla s malým

aadula
27. jan 2010

teli, mne samino doma tiež kade čo nespapá a keď sa v jasliach pýtam..tak tam zje..možno preto, že vidí ostatné deti...ale paťka mi vôbec napr. mäso nechcela..ani v škôlke..a veľmi ani teraz

veva1
27. jan 2010

ahojte
teli si myslim ze v skolke poje vsetko 😉 aspon nasa mala suseda zila doma na pribinacikoch a teraz papa vsetko
dnes tomo zahlasil ,ked sa ho pytali ako sa vola oco. ze Ujo oco 😀

veva1
27. jan 2010

luci a aj si to auto nastartovala? No asi sa manzel az tak nenahneval,ked zjedol polievku s vela mrkvy a este aj do kina idete 😀
inac ja davam do slepacej polievky aj 10 celych mrkiev a vsetky ich tomo spraska

zucha
27. jan 2010

teli, moja skusenost je taka, ze deti sa v skolke rozjedia. To hromadne stolovanie urobi svoje, uvidis 😉

aadula
27. jan 2010

veva a nie je potom tá polievočka moc sladká?

Samko v jasliach na začiatku pribral..potom v nemocnici dosť schudol..ale znova trošku zguľkatel..tearz mal zas síce dietu...ale len chvíľku 🙂 ..takže má 12kg... síce má nožulky tintítka..ale konečne mu nepadajú gate tak ako na jeseň 😅

telinka
27. jan 2010

miska mala problemy v skolke ,ani skupinove stravovanie nepomohlo, tak to do nej cpali nasilu ze sa par x aj povracala , tak hadam sa to pri peti nezopakuje 😒

veva1
27. jan 2010

asi sme si zvykli ze je taka sladsia,alebo mozno preto ze davam mrkvu celu nepokrajanu tak ani nie je. Ja jem kopec rezancov omocenych v troske vody a manzel zje cokolvek tak nevadi
teli teraz uz asi nasilu v tejto dobe jest nenutia a mozno to bude mat uspech.
tomo ma 16 kg,ale tiez nezje vsetko varim dookola stale to iste. MAso spapa ale nesmu byt velke kusy,lebo len zuje,zuje a vypluje

simka9122008
27. jan 2010

tak som tu, trochu som sa zdržala na FB, dohadovali sme stretávku zo stredne školy, dúfam že to víde

bocmanka
27. jan 2010

🙂 tak my máme dnes za sebou zápis v škôlke, aj prehliadku u dr. romy teda v septembri bude škôlkárka, ale zvykať si bude ešte s markom v škôlke v priebehu lete, možno aj v júni...
🙂 marko má za sebou prehliadku v 6r., váži iba 20kg..ale čo už, po mne asi štíhly nie je...hahaha

simka9122008
27. jan 2010

16 kíl, to je dosť 😲

simka9122008
27. jan 2010

Boc aj môj malý bol také tintítko, teraz už má 25 kíl 😀 😝

bocmanka
27. jan 2010

😎 romina váži ledva ledva 11kíl...

bocmanka
27. jan 2010

🙂 dnes som si kúpila k mojím plesovým šatom bolérko, po sto rokoch rozdelila deti kade-tade a šla si s kamoškou posedieť na čajíček...
je akurát na zač.6 mesiaca, a po amniocentéze jej vyšli ok výsledky a k dievčatku /Miške, čo ide v septembri do školy / jej v máji pribudne drobček matúško...tak sa teším 🙂 🙂
🙂 neviem kto to tu minule spomínal, aha aadulka tú kozmetiku mary kay, tak ivana christová je jej prezidentkou na slovensku, je vraj taká "ako jej huba narástla..", a moja sesternica si otvorila salón práve s touto kozmetikou hneď vedľa nášho paneláku v biznis centre, tak som bola dnes čo -to vyskúšať...niečo už cez rok používam, ale
angelina jolie po nej asi zo mňa nebude... 😀 😀

veva1
27. jan 2010

no on je taky pevny,silny ani nie buchtos

huleni
27. jan 2010

ahojte, ked citam tie vahy a to jedenie tak niki ma ani nie 11kil a uz sa ani nevladzem trapit nad jej stravovanim:o( velmi dufam ze v skolke sa nauci papat lebo ma asi slahne..no uvidime este ju mozno aj ja naucim kym tam pojde..a ked hovorite o hlaskach tak niki dnes prisla s novymi trakmi ( dik za radu luci sme kupili na prvy sup) a hovori aha tatko ake ma nikolka nove taaky...tato aha aka je niki cacana🙂))) no na spapanie ked ma naladu ale dnes sa na vsetko nejak jeduje, len tie traky ju potesili:o)

zucha
27. jan 2010

no.....k rozpravaniu. U nas uz fakt dava aj take hlasky, ze nechapem. Som klepala maso, tak pribehla do kuchyne cela rozhorcena a hovori mi: "mami, nebuchaj, bolia ma z toho usi". 😀 Muz bol tiez v kuchyni, ten isiel do kolien normalne. Ked sa Kati pokaka, tak jej dohovara, ze Kati, toto sa patui (nevie povedat R), co Katinka? Kakame do nocnika. No fakt podarena je. Ale rozprava ceeeeeeely den a tym, ze cez obed uz zvacsa nespava, tak je to aj zaberak pre mna. Na vsetko co povie chce totiz aj nejaky suhlas a odpoved 😅

simka9122008
28. jan 2010

Ahojte, tak u nás trochu nasnežilo, uvidíme čo z toho bude do večera, bolo by fajn keby bol na víkend sniežik
Idem niečo ukuchtiť, polievku ešte malá má, tak idem špekulovať nad druhým jedlom
Včera ako zaspala pred 18.00, tak sa zobudila o 23.00 na mlieko, prebalila som ju, prezliekla a ihneď zaspala, no zato už od 4.00 ráno bola hore, pozerala pri nás rozprávky 😝

bzuco
28. jan 2010

ahojte

u nás snehu a snehu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....sa teším...a aj decká....malý už o sánkach pletie len čo oči otvoril 😀

simi, ja som chutro hráškovú uvarila a chcela som dolky, ale MM nejako neostal nadšený...no čo, nech neje 😅

simka9122008
28. jan 2010

Aj u nás teraz krásne husto sneží, hurááááááááá

abetka
28. jan 2010

ahojte
KEd to o jedeni, nas doma puding nezje ani za nic a v sanatoriu vsetko, az mu nestihaju davat. Doma sa uz pekne napapa sam, ale tam ho dokrmuju, lebo by jedo strasne dlho 😀
Inak kupila som mu kvapky Biogaia a velmi mu pomohli. Dufam, ze to bude mat efekt dlhodobejsi 😅
Pekny den vam prajem 🙂