Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

lenka85
11. feb 2010

dobre ranko... nejako to tu viazne, nezda sa vam?🙂

simka9122008
11. feb 2010

Ahojte, my sme sa nedávno vygúľali z postele, deti teraz raňajkujú, vlastne malá už má za sebou mliečko a teraz jedia chlebík so šunkou a syrom a ja popíjam kávu, potom pôjdem variť a aj zapnúť práčku

abetka
11. feb 2010

aHOJTE
Jani= gratulujem k rozhodnutiu.
My sme boli a pred svadobnej ceste. V lete ne dovolenke a o 4 mesiace sme sa brali 😀
Ja som bola v utorok bola dlllhom case v KE a som si na vas veru aj spomenula. Dobre som sa tam najedla v takej krasnej restike.
😝
Lcul= ako pokracujete so stavbou. My sme podali ziadost na SFRB, tak som zvedava ako to dopadne, no ale dufam, ze nam daju pozicku, lebo budeme zase rok stat 😖
Tomas chodi uz od vcera do sanatoria, je to strasny betar a velmi tvrdohlavy. Zacal sa nam hadzat o zem a revom a krikom si vsetko chce vydobit 😠 .Niekedy je to na nervy s nim sa nejako dohodnut a mame strasnu fazu Macka POOH, tak ak uvidite nieco zaujimave , hodte link , prosim 😀 😵
Krasny den 😵

martinaj
11. feb 2010

ahojte 😉 tak ja po poradni, nic nove nemam.... len od vecera mi tvrdne brucho ale dost nepravidelne.... 🙄

abetka
11. feb 2010

martinaj= este si to uzi, aj ked si viem predstavit ake je to otravne uz s tym bruskom. 🙄

abbi
11. feb 2010

Marti este nic ☹ skoda, uz ti to ozaj prajem, alebo zeby si mala VALENTINSKE babo 😉 😉 to by nebol zly darcek pre vas 😉 😉

bocmanka
11. feb 2010

🙂 čaute kočky, veru to tu viazne...
viď to, že som dala včera link na stretko a hotel a nik neragoval.. 😖 😖

mojej kamoške sa v sobotu narodila malá tara, po dvakrát sme spolu rodili deti čírou náhodou../, takže má emu ako ja mateja a ellu ako ja marka...
a teraz najmenšia babuľka je na svete...žijú dlhodobo rodinka v chorvátskom záhrebe, ale rodiť prišla do martina, tu je predsa len istejšie...

my máme zajtra karneval zo škôlky, teda marko, takže kovboj si to zajtra užije...
romy som chcela obliecť za lienku, ale ona "bojím lienky.." ani si to nechce dať na seba a tak pôjde za seba samú..

simka9122008
11. feb 2010

Boc aj malý má zajtra v škole karneval a tiež bude kovboj aká náhoda, ešte dnes je doma, no zajtra už ide do školy, aspoň na jeden deň
U nás zase sneží 😠
Martinaj, no nezávidím ti posledné dni, ja mám tiež kamošku, čo každú chvíľu už má termín, no ešte v nedeľu ide s nami na ženskú jazdu, dúfam že ju dovtedy nechytia bolesti 😀

silvika
11. feb 2010

jaaaj zeny ja bych isla vsade hlavne nech je tam nieco na kukanie nemaju poi izbach hmyz ani cicavce mensie ako macka. my sme vyvarali vypekali uz sme aj po obede tak funim s plnym bruchom

martinaj
11. feb 2010

simi mne by to nevadilo vobec, len behat za malou a drepovat na nocnik s nou a tak..... uz mam toho dost, by som si rada oddychla....

simka9122008
11. feb 2010

To ti verím, už nech to máš čím skôr za sebou

telinka
11. feb 2010

caute 🙂

silvi tak vacsie cicavce nem problem? 😅

skolkari a skolaci karnevaluju vo velkom 🙂

romy bude teda tiez origos maska 😵

ja sa tiez prisposobim vacsine so stretkom ,akurat teda nejaka teplejsia oblast by bodla nez bola minule 😅

janka1874
autor
11. feb 2010

ahojte
tak som sa semna chvíľu dostala mali sme návštevu bola tu moja babka no riadne sa pohrala so Sendy zlatá bola a teraz už babule spia a ja idem robiť obed
boc mne sa to páčilo na stretko len neviem či to nie je finančne pre nás veľa ale mne sa predsa nemusíte prispôsobovať 🙂
mne práve volala kamoška že čo sme mali ísť večer na kávu pôvodne v piatok tak sa ide dnes ale nebude to moc veselá káva lebo ide s nami aj kamoška ktorá má veľkú dilemu čo robiť lebo mala chlapčeka ktorý od 2 rokov bojoval s rakovinou a teraz skoro ako 10 ročný zomrel má aj druhého chlapčeka ktorý má o pól roka viac ako Sendy a práve s ním bola nedávno na rontgene a to nevedela že čaká bábo a teraz dilema čo včul lekári ju presviedčajú na zákrok pre istotu no ja radšej sa nebudem vyjadrovať je to na jej rozhodnutí takže tak veselá kávo to nebude ale aspoň sa odreagujeme

simka9122008
11. feb 2010

Fúha Jani, tak to nie je nič príjemné, veľa šťatsia kamoške, nech to dobre dopadne

ajula25
11. feb 2010

ahojte
Boc ten hotel vyzerá super. Akurát ja neviem ako my a či vôbec dojdeme.... 😖
Náš Marek má zajtra tiež karneval. No čo budem písať. Maska neskutočná. Že démon 🙄 Čo mám s ním robiť?
Ja mám naverené, len ryžu dorobím a finito.

Jani gratulačka k rozhodnutiu. A čo sa svadobnej cesty týka, ak my sme boli pred skoro 3 rokmi... 😀 V chorvátsku a bolo super aj tak. Prvý krát som more videla....a už som mala dve deti, aj keď jedno bolo ešte v brušku. My sme si to vtedy užili a Marek potom sa chcel do Chorvátska sťahovať 😀

bzuco
11. feb 2010

čaute

teli...no vtedy celkovo nebolo ani inde o veľa teplejšie, aspoň u nás bolo tiež dosť chladno...akurát, že na tej orave sa to znásobilo.... 😝
my sa zatiaľ na stretko nesľubujeme, uvidíme, či financie dovolia...
a tiež ako janka povedala - sa mi to zdá dosť € 😒

simka9122008
11. feb 2010

Ajula, tak takisto to chceme aj my zrealizovať, myslím tú svadobnú cestu, deti aj drahý budú mať zážitok, lebo ešte pri mori neboli, no chcem našporiť na niečo poriadne nech to stojí zato, aj keď o 2 roky

abbi
11. feb 2010

baby dala som novy link na mozne miesto stretnutia. Je to lacnejsie a pekne. CO poviete? su tam 2 urovne ubytovania, cim by sme mozno vsetkym vedeli vyhoviet 😉

zrzulka
11. feb 2010

Jani gratulujeme k svadbe aj my🙂)))))

janka1874
autor
11. feb 2010

žienky ďakujeme no ešte nie je nič na 100% uvidíme ako sa nám bude dariť 🙂

lenka85
11. feb 2010

abbi a kde je ten link?

ajula25
11. feb 2010

leni v téme Stretnutia... 😉

janka1874
autor
11. feb 2010

ja už som kukla zas teraz ste tu prišli keď mi obe deťi vstali ☹

tinyleaf
11. feb 2010

ahojte, aj ja uz som kukla abbin link...mne je v podstate jedno, kde bude stretko, ak to nebude na opacnom konci republiky 🙂

tinyleaf
11. feb 2010

my sme boli chvilu vonku, potom som si pochystala nejake veci na zajtrajsie pecenie torty, muz bude mat narodeniny a idem este vyniest popol z kozubu 🙂 som proste usilovna zienka domaca

simka9122008
11. feb 2010

Ahojte, tak ja som sa s deťmi nakoniec poobede pobrala do mesta, povybavovať nejaké veci, nemal ich kto strážiť, tak šli somnou, ale bolo super, kúpila som im drobnosti na Valentína, niečo aj sebe som si urobila radosť a máme pekný deň za sebou, ináč ešte predtým som stihla aj požehliť, no poviem vám také prevetranie na vzduchu mi fakt pomohlo, už mi doma šibalo

janka1874
autor
11. feb 2010

no ja som pôvodne mala v pláne žehliť pri seriáloch dnes no idem na tú dámsku jazdu tak si práve idem dať sprchu a pomaly ale isto deti spať a idem 🙂
simi a čo pekné si si kúpila

simka9122008
11. feb 2010

Jani iba taký valentínsky prívesok na kľúče, maličkosť, ale poteší 😝
Už si asi išla na dámsku jazdu, tak si to uži

ajula25
11. feb 2010

čafte.
ja som s deťmi zašla k našim, lebo mm zasa nejaký PC servisuje, tak čo budem doma sama, no nie?

Marek prišiel domov a rýchlo sa prezliekal do pyžama, že on už ide spať (a to bežne chodieva spávať o 22.00). Ale potom že je ešte hladný a pozrie si telku, tak zasa bude v posteli ako zvyčajne 😀

janka1874
autor
12. feb 2010

Ahojte
no ženy nebláznite že dva príspevky za celý večer?
my sme ti trošku pokecali juj dobre bolo aj keď smutno ale asi by som to aj ja urobila lebo ako nám opisovala priebeh prvého pôrodu tak sa ani nečudujem že malý bol chorý ja by som fakt niektorým lekárom nedovolila pracovať v zdravotníctve
ajula a simka no kedy my pôjdeme na kávičku