Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
15. feb 2010

no fakt neviem čo si mám o tom myslieť niekedy si pripadám že tu už chodím len ja a sem tam aby sa nepovedalo mi aj niekto odpíše nechápem veď sme ešte väčšina doma nie v robote aj keď netvrdím že si deťúrence nevyžadujú viac pozornosti ale zas už by sa aj samé mali viac zahrať

simka9122008
15. feb 2010

Ja som tiež tu, momentálne je reklama v paneláku, s maminou sme uvarili už na zajtra kapustnicu, nato sme dostali chuť

tinyleaf
15. feb 2010

jani, ja Ta teda obdivujem ze tu stihas tak casto pisat 🙂 Ja aj ked nemam nic na praci, PC mam radsej zaklapnuty, lebo Mato hned chce vsetko stlacat, pyta si pozerat Krtka, vlacik, traktor alebo nejake ine videa. A neda si vysvetlit ze teraz nie, hned chyta raple. Takze ja sa pri nom k PC velmi nedostanem, iba sem-tam.

veva1
15. feb 2010

Tyni mne sa daju otvorit dve okna na pc naraz,takze tomo kuka a ja chatujem. len on dlho kukat nevydrzi a taha ma do detskej.

ajula25
15. feb 2010

no pri Lukym ani ja pc nezapínam. to potom fičí iba youtube a kdejaké kraviny chce pozerať. na to nemám stále nerv.

mati ešte nie? kedy už? 😉

janka1874
autor
15. feb 2010

no tak Seny pc nezaujíma a ona keď sa pekne zahrá tak ja môžem sedieť a písať (má svoj stolík vedľa nášho s pc nemáme notebook ale normálny pc) takže máme ho zapnutý celý deň a mne dobre aj spávajú obe naraz ak sa pošťastí
no dnešné spanie Viki je dosť o nervy ja so svojími zásadami na pevný režim som mohla dnes ísť tak do prdele Viki sa totiž rozhodla že si pospí ráno od cca 10.30 do 12.30 a potom len od 16-tej cca 10min. a potom ju Sendy svojim vreskotom zobudila a to bolo všetko za celý deň sa normálne obávam čo bude v noci

martinaj
15. feb 2010

Vercu comp vobec nezaujma 🙂
ajula ja furt nic....... bojim sa, ze skoncim ako pri Verci, ze budem tyzden prenasat..... 😠

janka1874
autor
15. feb 2010

martinaj ani Sendy len občas ju napadne že chce pozrieť fotky alebo niečo na youtube alebo ako sa to píše

martinaj
15. feb 2010

verca sko fotky, alebo babatka tu na konovi 😉 alebo smailov tuto v chate.... podla nej su to cukriky 😀
kocky idem sa ja vyvalit, mm este nieje doma z prace a mala uz spi 🙂 keby ma to v noci chytilo, ani by mi to nevadilo 😅 😀
dobru nocku 🙂

bocmanka
15. feb 2010

🙂 no pravdou je, že sme všetky aj ulietané, teda napríklad ja, sprava doľava lietam

veva1
15. feb 2010

Marti tak v noci ides.

veva1
15. feb 2010

Tomovi ukazujem na internete vsetko co ho zaujima. zvierata-dnes sme kukali plemena vsetkych psov co mame v okoli. stroje-zeriav,bager,lode. veze,mrakodrapy,rastliny

janka1874
autor
15. feb 2010

už nech je teplo a nesoplíme a konečne budeme aj vonku normálne chodiť už máme skate tak držte palce nech aj ďalej od bloku zájdeme 😀 😀 😀

veva1
15. feb 2010

Jani drzim palce.😉

janka1874
autor
15. feb 2010

no uvidíme ako bude na skate reagovať Sendy lebo doteraz sme nikam ďaleko nemohli lebo ona je na chodenie dosť lenivá ešte stále 🙂

lenka85
16. feb 2010

to som tu prva? pani to sa mi asi este nestalo...

martinaj
16. feb 2010

dobre ranko 🙂
zase mi blbne kon 😠 😠 😠

silvika
16. feb 2010

ja gratulujem zrzulke k chlapcekovi, je to sice na facebooku ale sak tu sme svoji 😉

janka1874
autor
16. feb 2010

Ahojte
my sme včera kúpili Sendy plastelínu a už ju nič iné nezaujíma
čo? už vieme že to bude chlapček? jeeeej zlaté

silvika
16. feb 2010

jani my mame taku tu ze inteligentnu plastelinu ale chalan povedal ze je ble a nechce sa toho dotykat

lenka85
16. feb 2010

zrzulke aj my gratulujemeeee!! skvele... Jani plastelina funguje aj u nas uz od Vianoc a stale ju to baviiii..

zrzulka
16. feb 2010

Jeeeeeeeeeeej dakujeme za gratulacie.... Veru davala som to na FB ale nenapadlo ma ze vsetky tam nechodite 😖 Tak aj my mame parik.... ale tuzba po dievcatku vo mne drieme, vrta .... a dokonca aj muz poznamenal ze si dievcatko adoptujeme 😀 Tymto nechcem napisat zeby sme sa netesili.... Tesime sa velmi nasmu malemu pipikovi.... 😀 Snad budem vediet co s tym 😀

zrzulka
16. feb 2010

Inak aka haluz ze vela mojich znamych aj tu na Mk v decembri zopar ma prve dievcatko druhe chlapceka.... rovnovaha v zivote musi byt 😀
Jedno dievcatko vo veku Michaelky mi hned ako som sa pochvalila ze cakame babetko, povedalo ze Miska bude mat braceka..... takze detom sa verit oplati.... maju este "neposkvrnenu mysel" hovoria pravdu....

ajula25
16. feb 2010

ahojte
zrzul super. Aj ja sa pripájam ku gratulačke.... 😉 A nemaj obavy. Budeš vedieť čo s ním. Ja mám dvoch a aha tu sú. Nič sa im nestalo. 😅
tak u mňa tá rovnováha akosi pokulháva....mám v dome 3 chlapov a som na nich sama 🙄 ale tak neva.
a inak keď som Marekovi povedala, že budeme mať bábätko, ak on zahlásil: jéj budem mať bračeka a budeme armáda. No som sa smiala. A keď som mu potom vravela, že ale čo ak to nebude chlapček, ale dievčatko? Tak sa začudovane pýtal: čo??? ty máš v brušku dve bábetka? 😀 Nebolo inej možnosti, iba braček. A hľa! Narodil sa braček. Takže asi niečo na tom bude.... 🙂

silvika
16. feb 2010

no co jani co si sa dozvedela v magazine? ja som to nemala zapnute

janka1874
autor
16. feb 2010

zrzulka gratulujeme aj my no my sme veľmi chceli tiež párik no nepodarilo sa ale nevadí tak sme baby v prevahe na tatika 😀 😀 😀 ale ľúbime ich obe rovnako 😀

ja som doteraz žehlila fu som hotová a v dámskom magazíne som sa nedozvedela nič múdre čo neviem ale asi by sme mali niečo s tou Sendy robiť 2 slabiky zo slov je asi fakt málo

mimochodom krásne sa celé doobedu hrala s plastelínou dnes sme zatiaľ bez záchvatu plaču čo je super

telinka
16. feb 2010

caute 🙂

zrzulka ....nie vzdy mame to co chce 😅 ale nakoniec je vsetko ako ma byt 😵
ze rovnovaha musi byt 😀 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
16. feb 2010

slivika nič hovorili len o tabuľkových deťoch (čo sa zjavne vúčšina decembrovčiat nestotožňuje) a motivovať ju mám hraním ale to akože skryť hračku a má povedať čo hľadá no ja keď jej niečo odložím tak na to kašle a hrá sa s niečím iným tak to nám asi nepomôže a my sme zjavne tiež mimo tabuľky ale nie v tom dobrom 😢

no moje obe deti sú hore majte sa

ajula25
16. feb 2010

jani ale snáď to s tým rozprávaním nebude také zlé. Ešte nechaj tak. Snáď sa rozhovorí. Keď bude teplejšie budete viac medzi deti chodiť a snáď ju to pohne....

bzuco
16. feb 2010

ahojte
nabehli vám už RP?
mne stále nič a to už je 16.
vždy som mala najneskôr 15. v mesiaci a teraz nejako nechodí
nechodííííííííííííííííííí, stále nechodíííííííííííííííííííííííííí....čo je s ním, s ním....je mi biedne 😀 😀 😀 😀 😀 😀