Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
19. feb 2010

lucia , ja to mam tiez velmi rada...taku fazulovu s rezancami kludne aj za rezen vymenim , no ale podla toho aj vyzeram 😅 😅 😝

silvika
19. feb 2010

a my robievame aj perky zo toho cesta fukne do stvorceka lekvar a mame sladke a plnene

silvika
19. feb 2010

teli myslis, ze ked by si si fukla castejsie toho rezna ze by si bola slaaang?

telinka
19. feb 2010

silvi no to urcite nie , ale ked ja furt deckam volaco vypekam a nemam volu nedat si aj ja , nejaka racio strava by bola namieste , ale sak sa ukludnujem ze ked pojdem do roboty , najako sa to same poriesi 😀

abbi
19. feb 2010

Diki Teli
a preco to nerobis v pekarnicke? to cesto?
a ten mak ako urobis? len tak pomlety? das na vrch s praskovym cukrom?

silvika
19. feb 2010

teli len si daj, aspon sa vladzes starat o dievky a muza, co by si chcela byt jak trlica?

telinka
19. feb 2010

veru neviem preco to nerobim v pekarni 😅
rezance po uvareni polejem roztopenym maslom a posypem makom pomletym ktory som popredu pomiesala s prask. cukrom..tak to cele pomiesam a finito 🙂 kto ma rad moze pridat aj hrozienka...tie zalejem najprv vriacou vodou, zlejem a primiesam do toho

silvika
19. feb 2010

hej a perky aj my polievame maslom a sypeme orechami kakavkom alebo makom....a slize este jedavame aj s vajcom a jeme s uhorkou kyslou to je tiez take sedliacke jedlo, ale ked sa jest takymi roznymi sposobmi

janka1874
autor
19. feb 2010

hurááááááá opäť fungujemeeeee na porazenie existovať bez netu a telky celý deň 😀

janka1874
autor
19. feb 2010

boc všetko naj naj najlepšieeeeeee a hlavne zdravíčka prajeme

silvika
19. feb 2010

a jaaa ze si sa na nas nahnevala jani preto tu nie si

bzuco
19. feb 2010
bocmanka
19. feb 2010

🙂 dievčatá, ďakujem za narodeninové želaníčka..
no deň ako každý iný, len mi chodí viac sms ako inokedy a fb mám preplnený od správ..
tak díky díky
práveže neviem čo so sebou dnes, taký zvláštny deň...
aj premýšľam čo a ako....bude, aj nerozmýšľam ..a tak

telinka
19. feb 2010

janka teda vitaj v civilizacii 🙂

dnes miska ucila petu ako sa povie jablcko po anglicky a teraz vecer jej hovori...peti povedz jablcko po anglicky....samozrajme miska cakala ze povie apple a peta povedala : "povedz jablcko po anglicky"no ja som sa nasmiala ako uz davno nie 😀 😀 😀 😀 😀

ajula25
19. feb 2010

teli dobrééééé 😀 Však chcela aby to povedala, tak čo? No nie?

simka9122008
19. feb 2010

Ahojtr, tak my sme už doma, bolo fajn, no doma je predsa doma, idem kuknúť panelák, potom sem nakuknem

silvika
19. feb 2010

boc vsetko dobreeee ja som tusim ani nezablahozelala, ja obcas si myslim ze robim veci na ktore len myslim.

silvika
19. feb 2010

zeny a to co mame ake pocasie? chlapca som poslala do obchodu s babkou ten by kupoval hlavne lentilky, parky a cokoladovych zajacov. ale musim ho zas apochvalit kupil mi aj acidko aj ked pomarancove namiesto jahodoveho. ale k veci, vratil sa mi mokry jak mys, vratane oteplovaciek, bundy, ofinky, noh az po clenky, sak co uz mam gumaky vytiahnut? sak mu zasa bude zima co len my mame take mizerne botky ze ked v nich beha po kaluziach tak dojde mokry jak vodnik?

telinka
19. feb 2010

no ja ti nevim silvi , ale ja petu hamujem a do kaluzi pre istotu nepustam , aj ked boty by mali byt vodotesne 😅

silvika
19. feb 2010

no my mame take ze 300 korun frisko kupene, ale aj tak mu to zatecie cez zips, ale je pravda, ze babka sa prezradila, ze on brazdi cez vodu, a ako ho poznam to by sa mu asi nabralo aj do gumakov - zvrchu 😀

telinka
19. feb 2010

no tak potom nemas co riesit 😀 peta ma na suchy zips , ale jazyk je vsity do okrajov tak teoreticky by jej nemalo zatiect ale radsej to skusat nebudem , vzdy jej poviem ze nema gumaciky tak do vody nemoze a zatial to akceptuje 🙂

ajula25
19. feb 2010

však t Teli že mali by byť.... 😒 Ja som chalanom na vianoce kúpila rovnaké čižmy. Tak Marekove skončili naspäť v obchode. Úplne sa rozpadli na šve ako sa ohýnala. Tak hneď vrátili peniaze. vraj všetky sa im vracajú späť. No načo taký tovar predávajú? Je to síce zlacnené, ale teda zrejme preležané alebo kieho.... Takže ja už ani neviem kde kupovať obuv, lebo všade zle... 😖
Tak jsem se vypovídala 😀

veva1
19. feb 2010

silvi skus nasprejovat sprejom proti premokaniu. Tomo ma mokre len ked mu natecie zvrchu. A este mam s nim dohodu a celkom sa mi dari ze ked je mlaka hlboka tak do nej neskoci ale obchadza.
Baby mi byvame na dedine v najomnom byte uz 3 roky a este stale nemame ani cesty ani chodniky. Zijeme bud v prachu alebo blate 😠 ,teraz este zacali robit kanalizaciu chodia tu bagre a tatry tak si viete predstavit ako to tu vyzera. Na hlavnu cestu to mame cca 200 m ☹ Vchadzam do auta,som po clenky v blate vystupim v blate,idem von s tomom blato

silvika
19. feb 2010

veva tak ty si nacisto gumakova potom komplet cela rodina nie?

telinka
19. feb 2010

ja som kupila este v nebohom quelle , boli zlacnene z 30 na 20€ ale strasne sa mi pacia ,je to znacka hush puppies a fakt su kvalitne , nosi ich celu zimu a stale su jak nove.....to quelle mi bude teda chybat kvoli topankam , ja som tam doost kupovala ☹

aadula
19. feb 2010

ahojte,

silvika gratulujem 😵 nech tehulkovanie prebieha v pohodičke 😉

zrzulka tak budeš mať páriť? gratulujem 🙂

teli, sa tu smejem...že nebohé quele 😀 😀 😀

u nás prší a už sneh nemáme...aj Samino vonku ukazovala, že už nie je sneh..sa mu to nejak nevidelo...Trošku je chorý zas...asi chytil odo mňa ..ja som v sobotu skončila na pohotovosti so silným kašlom a v utorok poobede už aj on kašlal....a tak sme v stredu nacupkali k dr. Dnes sme boli po dvoch dňoch vonku, nech sa trošku vyvetrá..sme to ešte stihli pred dažďom.

telinka
19. feb 2010

teeeda aadul vy si tych chorob uzijete ☹

bzuco
19. feb 2010
silvika
19. feb 2010

aadul dakujem,
teli no mi hovor, ja som tam tiez poskupovala certa dabla, hlavne tam mali aj take co nezozeniem leeen tak v obchode hlavne pre chlapca.

janka1874
autor
19. feb 2010

ahojte
tak sme doma malinkatú Viki sme nechali u babky a so Sendy sme boli v jednom obchoďáku tu u nás a drevenej lodi je tam plno škyčiek a podobne tak sa vyšantila že až a ja kedže milujem šmyčky tak som si aspoň zdvihla adrenalín 😀 😀 😀 drahý mal zo mňa zábavu no čo narobím ja nie som moc na také športy ledva dýcham pri tom 😝 😝 😝