Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

tinyleaf
10. mar 2010

ja som tiez videla zrzulkinu rodinku na jojke 🙂

tinyleaf
10. mar 2010

csiki a akou formou sa to zrusenie urieknutia robi? To mate super, ze to Hanke pomohlo. Ja som malej ani nic cervene od narodenia do kocika nedala a teraz si to vyzieram ☹ Ja este porozmyslam, musim hodit o tom rec s muzom a potom by som Ta pripadne poprosila o ten kontakt. No uz vidim ako ma muz vysmeje, on na take vobec neveri.

lenka85
10. mar 2010

tiny to je aj moj problem. ani neviem ako mu to povedat, urcite si pomysli, ze mi uz nacisto sibe

zrzulka
10. mar 2010

... no ano stiahli ho kvoli reportazi , kedze sme minuly rok zbierali % pre malu....a vlastne veeeeeeeela jeho kolegovcov nas podporilo ....nadacia TV JOJ zakupila malej tie nove nasluchadla....
my tiez tymto veciam neverime ale chcem to nejako poistit pri malom. keby ste vedeli co moja mama vymyslela tak by ste nechapali... normalne sa nechala zlanarit akousi "vesticou" ktora nas v zivote nevidela a urcovala diagnozy po telefone....co je malej, aj liecbu... ja neverim tymto veciam absolutne tak som sa na nu vtedy aj hnevala ze to spravila za nasim chrbtom....

lenka85
10. mar 2010

zrzul ved ona vam urcite chcela len pomoct, ale to ty asi vies🙂

janka1874
autor
10. mar 2010

ženy na to je jediné povedať neveriacim v také veci že zabiť nás to nezabije a za skúšku nič nedáme a potom sám uvidí ak to pomôže (síce ako každý chlap to neprizná ale to je jedno nie 🙂)

ja čo mám tu v Ke jednu kamošku tak ona bola s malým oni bolo obaja aj ona aj malý urieknutí a od vtedy im je o 100% lepšie

csikike
10. mar 2010

baby, ja som tomu tiez neverila a drahy uz vobec, ale vravim, uz sme nemali co stratit, tak sme skusili a nebanujeme, nikoho do toho nutit nebudem, lebo je to dost osobna vec, teda myslim nazor nato, ale mna uz nik neprehovori aby som zbytocne nechala malu revat, mozno je to zhoda okolnosti... ja osobne tomu uz verim
zrzul, aj mne drahy hovoril, ze videl TM v telke

veva1
10. mar 2010

ahojte
moja spoluleziaca mamka v porodke hned na perinku uviazala cervenu stuzku a nik sa necudoval,nesmial ,len sestricka skomentovala ,tak som pochopila co to tam ma. Ja ze nejaka pamiatka 😅

zrzulka
10. mar 2010

veva aj ja to tak planujem urobit, hned maleho ozbrojim niecim.... rozpravala som s jednou kockou co sa v tychto veciach vyzna a ona mi na to povedala ze kym su drobci v brusku tak su chraneni... tak sa chcem nejako poistit aby sa uz nic zle nestalo aj ked ho uz nedokazem chranit vo svojom tele.... ja viem pre niekoho mozno zvratene ale tak to momentalne citim.... zas si niekto zgustne na tom ze som "divna"

leni ved hej chcela pomoct ... nerobila to so zlym umyslom ale mohla sa poradit s nami.... navyse ta "vestica" dala taky recept ze ked mi z neho vytieklo na podlozku tak vytiahlo z nej farbu. Az som sa zlakla ze to co je 😀

simka9122008
10. mar 2010

ahojte kočky, tak skúška dopadla super, mám nejaké šaty vytypované, no počkám si ešte na novšie, dala som fotky na FB, tak môžte kuk, potom sme šli s maminou do DM-ka a do Aidy, také babské popoludnie, ale fajn
Ináč aj ja verím na tie veci mám s tým osobné skúsenosti a obidve deti nosili červenú šnúrku asi pol roka, aj mne už prišlo z očí

zrzulka
10. mar 2010

Simi ake skusenosti?

simka9122008
10. mar 2010

No aj nám sa stalo aj pri malom, aj malej že mu prišlo z očí, dokonca mal aj červenú šnúrku a to sa stávalo hlavne keď sme šli k lekárovi, potom som musela ísť za susedou, aby mu urobila to s tými zápalkami

zrzulka
10. mar 2010

co to znamena "prislo z oci" ... ? niekto mi povedal aj take ze pretriet oci pocuranou plienkou....su rozne metody ako tak citam....len ktora je ta naj.... 😒

janka1874
autor
10. mar 2010

naj je zo zápalkami ale to nevie každý ja to napr neviem a z očí znamená že ti môže byť naraz všetko a nevieš prečo ja keď som to mala tak som nevládala ani stáť na nohách všetko ma bolelo hlava žalúdok (až na zvracanie mi bolo) no úplne na odpadnutie našťastie sa mi to stalo len raz a vtedy som aj uverila že niečo také môže byť lebo nič medicínske nezaberalo

zrzulka
10. mar 2010

ufffffffffff to az take nieco moze byt??? ja som zazila len toho energetickeho upira a to je tiez take ze ked je clovek v blizkosti takehoto cloveka tak vyslovene citi ako ho ta osoba obera o energiu... Tiez som tymto veciam neverila kym sa mi to nestalo 😒

janka1874
autor
10. mar 2010

zrzulka to dovtedy som v také neverila ale od vtedy si nepúšťam takých ľudí do môjho priestoru (t.z. nedovolím aby ma nejako objímali alebo bozkávali) ale to ja celkovo moc nedovolím ja som v tomto taká zvláštna

simka9122008
10. mar 2010

Zrzul, už ti to Janka vysvetlila, dík jani

janka1874
autor
10. mar 2010

v pohode sedím pri pc tak prečo nevysvetliť keď som to sama zažila

janka1874
autor
10. mar 2010

juj simi pozerala som tie šaty peknučké a po koľko má požičovné nevieš?

zrzulka
10. mar 2010

Jani nie si zvlastna, ak to tak beries tak to sme dve potom .... ja som v tomto rovnaka. ja si malokoho "pustam k telu" mam kamosky s ktorymi sa pobozkam a aj objimam ale tych nie je vela....taketo "vrucne" prejavy velmi nemusim....

janka1874
autor
10. mar 2010

zrzulka spriaznena duša niekedy si preto pripadám ako divná, ale ja to fakt nemusím a ak to niekto urobí nečakane tak to iná panika ma chytá

simka9122008
10. mar 2010

Jani nebola tam tá pani, čo ju poznáme, len predavačka, ale chcem jej brnknúť

janka1874
autor
10. mar 2010

jaaaj ja som len informačne chcela vedieť

simka9122008
10. mar 2010

Keď budem vedieť dám ti vedieť

bocmanka
10. mar 2010

http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-9-...

pekná autosedačka, že?

ďakujem za hlasy kočky 😀

bzuco
11. mar 2010

ahojte

no nám za vrátila zima ☹ ....cez noc všetko zasnežilo a stále sneží...
a tak krásne jarno už bolo ☹

janka1874
autor
11. mar 2010

Dobré ránko
sniežik sa nám chumelí zimička už prišla.....len neviem komu a na čo veď už bola krásna jar ☹ ☹ ☹
veru pekná autosedačka

janka1874
autor
11. mar 2010

mimochodom zas sme mali otrasnúúúúú noc som total dolámaná a nevyspatá ☹

bzuco
11. mar 2010

tak MM som ušetrila robotu, zábranu som si dala kúpiť ujovi v ikei
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/3009...

csikike
11. mar 2010

ahojte, tak snezi aj u nas...
ale noc bola opat super, tak sa vytesujem, sice maly vecer vela chlastal, tak bol 2x cikat, ale presne vtedy ked bola hore aj mala.
inac intenzivne som zacala zhanat autosedacku, ale nechcem smejd, hlavne chcem kvalitnu, uz som pozerala aj testy a ani jedna nema ++, vsetky maximalne +, dokonca chicco neptun neuspel vobec 😔