Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

alinka76
16. jún 2009

Bzučo, mne išlo o 6€, keby to boli drobné, tak mi je to fuk, ale toto som si myslela, že to vyriešia, bohužiaľ som sa mýlila ☹ ☹ ☹

centik
16. jún 2009

Ali este sa mozno ozvu 😉

alinka76
16. jún 2009

Glor ale malého si málo hecovala, aby nám predviedol svoje hlášky. Okrem POMOOOOOOOOOOC som nepočula to milé K....TTTTT 😀 😀 😀

luculka
16. jún 2009

tak to pomoooooooc bolo super ked ste zavreli dvere na izbe,,, 😀 😀

glor a to video,,,???

alinka76
16. jún 2009

Vieš, keby že malá poje neviem čo, ale mala problém 1/2 chlebíka zjesť s maslom. Tak aj keby som jej tie raňajky objednala, tak viem že mi tam všetko nechá ☹

centik
16. jún 2009

ja som nepocula ani pomoooc ale aj to druhe mohlo byt zaujimavééééé 😀

centik
16. jún 2009

Ali napis majitelovi

luculka
16. jún 2009

boooze idem kuk ci Nati dýcha,,, 😕

centik
16. jún 2009

a napis mu aj to ze nema problem mu spravit negativnu reklamu 😉

alinka76
16. jún 2009

Gloruška, a však ste mi zabudli dať tie baterky? 😵 😵 😵 😵 lebo ich neviem nájsť 🙂

glorita
16. jún 2009

babyyyy 😀 😀 😀 😀 no to bola ina hanba,on sa predviedol v restike,tusim tam bola zrzulka a anina,ze?????? 😵 inak sa to stale snazim zakryt tym,ze ano leusko,kukuk...To akoze nespravne vyslovuje 😀

utekam s tym mojim levom von,lebo mi rozobere byt.... 😵 paaaa

alinka76
16. jún 2009

centík, ja sa na majitela vykašlem. keď mi sused povedal, ako ich v Alpách majiteľ penzionu vítal a odvítaval slivovicou a so všetkými sa osobne lúčil, tak si vravím, že ešte veeeeľa vody pretečie, kým sa slováci naučia kúpiť si zákazníka. Tento majitel je chudák, ktorý nám cez barmanku musel odkazovať že o 10-tej večierka a padla ☹ ☹ ☹ sklamal ma na plnej čiare. Ale našťastie mne to náladu nepokazilo. Iba spätne si to tak vybavujem, čo mi tam tak vadilo.

ale reportáž napíšem, o to sa neboj 😵 😵 😵 😵

centik
16. jún 2009

ze kukuk 😀 😀 😀

glorita
16. jún 2009

alinka ano,ano,uz som si na to spomnula,akurat ste vychadzali na hlavnuuu..ale aspon budete mat dovod co najskor navstivit BA 😀 😀 😀 alebo poslem ich??? 😵 neni problemik...

silvika
16. jún 2009

ali sa nenazdali co si s tebou rozhadzu ... ze reputacia dolu vodou

alinka76
16. jún 2009

glor, nerob si starosti, kúpim si druhé. 😉

silvika, ja si viem povedať, keď sa mi nepáči a veru tie maily čo som ja v robote posielala neboli vždy príjemné. to je už moja diagnoza 😀 😀 😀 😀

bocmanka
16. jún 2009

😵 no baby , ale si tu dávate komplimenty..
mne môj drahý stále opakoval, že škoda, že bol taký unavený v sobotu...
no hlavne, že keď je na lekárskom kongrese, tak vydrží spať po 4hodiny, tri noci za sebou..
a keď ho unaví jedno ranné vstávanie, hrabanie a naše tri deti, tak čo k tomu??

😵 moje najstaršie dieťa dnes konečne niečo je, urobila som pečené rybičky a hranolky...

😵

bocmanka
16. jún 2009

ďakujem telinke, centíkovi, ajulke a luculke, za fotočky čo mi poslali mailíkom a skype-om...
ste zlatéééééé
😵

bocmanka
16. jún 2009

😝 😝
a stým penziónom detto to istéééé tvrdím..
😀
nabudúce to vezme do rúk môj mangel, a poradí nám kam ísť, aby nám vystreli červený koberec pod nohy a hádzali lupienky z ruží na naše krááááááásne hlavičky..
ale vážne..!!!
posr....to a riadne v tej severke jednej.....
nabudúce zvolíme radšej "južanku"....

alinka76
16. jún 2009

Boc a prečo v piatok nespal ako môj a v sobotu mohol hýriť?

Boc, ja ti tiež pošlem, mám takú peknú vo vláčiku, kde ste vy

bocmanka
16. jún 2009

🙂 aj pani alinke-ovej díkesík za fotečky...

no prečo ali, prečo?....on dospával tie kongresy..v severke... 😒 šak bol preč od piatku do stredy, štvrtok zase a ešte aj v piatok robil ....tak sa mu to zhlúklo do total únavy....

bocmanka
16. jún 2009

😀
silvika a ty si sa aspoň trošku bavila?..občas mi prišlo, že si ako pani kontrolórová....dá sa s nami?....xixixixxi 😀 😀 😀 😀 😀

nabudúce dáme tie donovaly?.....žeby prvý júlový víkend? a potom tú blavu a rakúsko?.... 😝 😝 😝

alinka76
16. jún 2009

boc, prvý júlový víkend sú vo Východnej folklorne slávnosti, to my tam musíme chodiť 😎 😎 😎

silvika
16. jún 2009

cscsc to ja tak prisne posobim, sak sa ma aj vela ludi boji ... a ja taka dobra dusa, jasne ze som sa bavila, len mam slabu kapacitu hlasovu tak ne som pocut ... no a nehovoriac, ze som odvykla od nocneho flamovania. sak muz ani hyrit nebol ani jednu noc a sa uz v sobotu pytal, kedy bude dalsie stretko, takze my sme za kazde dalsie. 😉

silvika
16. jún 2009

boc co som za sucharku vysla zo stretka?

alinka76
16. jún 2009

Silvika, to sme viaceré odvykli od nočného hýrenia. ja už ani neviem čo to je pomaly, diskotéky ani nevravím. ale dobre mi to padlo, aj my už tešíme na ďalšie.

a sucharka si nevyzerala vôbec 😉 ale chudá si teda ozaj 😀 😀 😀

bocmanka
16. jún 2009

🙂 ale nieeeeeeeeeeee...suchárka je telinka...xixixi
ty si pohoďáčka....
som asi zaskočila manželíka v nedeľu na raňajkách s ďalšími deťmi čoooo?????????

alinka...šak aj my ideme na folklórne....sa stretneme???..vo východnej?..

silvika
16. jún 2009

ale coby ... sak ten uz ma lamal na dalsieho ale ja nejako do toho nechcem ....
no a mne pricapil ktosi ze som lava v kuchyni, ja co pecem varim jak besna, ked viem co alebo mam aspon cas cscs a to ze sportujem maximalne ked pobehnem za aftobusom, co tu vyppisujem, ze mam abstak ked den necvicim .....
a chuda de som ali na nose?

silvika
16. jún 2009

aj moj by isiel na vychodnu, ale co, ten by isiel vsade uprimne povedane. hned aj zaraz toho vzdy musim krotit v zarodku aby nebol skormuteny potom

silvika
16. jún 2009

uz veceriate a kupete deturence? taaak idem aj ja ponahanat mlade stare po dvore, nech tu nezahlcujem stranku samo 😝 mluvou