Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

alinka76
17. jún 2009

luculka, ty si ma mala čo naučiť, zase som sa bavila s dnešnými fotkami 😀 😀 😀 už sú na FB

alinka76
17. jún 2009

no ja verím, ale furt preverujem 😀 😀 😀 😀 som od prírody nedôverčivá, tak si stále kontrolujem kde bol, čo robil, komu volal 😀 😀 😀 ale to sme asi všetky.

alinka76
17. jún 2009

anina, tak tiež nič nerob. ja som to vydržala asi hodinu a potom som sa na ten bordel nemohla pozerať 😀 😀 😀

chlapi sú iní, tým to vôbec nevadí, budú dačo obchádzať, ale neodložia to na miesto. a varenie? však dačo nájdu v chladničke.

ajula25
17. jún 2009

ali to musíš. ak má chlap príliš veľa voľnosti, potom sa naučí to zneužívať.... 😒

centik
17. jún 2009

Anina chlap je chlap, zena je zena... a chlap nikdy nebude mat take zmyslanie ako zena, a ak ma a takeho mas tak ti gratulujem 🙂 a nepisala som ze chapem ze pride z roboty a nic nemusi robit, ale chapem preco niektori neradi chodia domov, ked im tam stale niekto hundre, ja by som sa tiez vtedy domov netesila....

ajula25
17. jún 2009

no tak ja sa na mmôjho chlapa nesťažujem, čo sa varenia týka. On navarí. Aj v pondelok večer navaril, tak ja dva dni nemusím 😉 ale upratovanie? ee. ale ja som brdelárka... ☹

silvika
17. jún 2009

jaaaj aj ja idem pridat cosi ja mam dvoch chlapov nacisto ako z kopiraku, kolkokrat dojdem za nimi a oni obaja tlemia na telku, reku jedine stastie ze tan maly chyta rovnake podnety ako ty lebo uz by bol prstami v zastrcke alebo ani nechcem vediet radsej ....

centik
17. jún 2009

keby bol moj muz taky ze kazdy den z roboty ide hned na pivo, ale niekde s kamosmi a na nas by kaslal, tak to by mi jedno nebolo, a vidim na niektorych kamosov ze to robia, z roboty hned krcma, domovo pridu hadam ked uz deti spia... ale na druhej strane nikdy nevidime co je zatym, ako je to u nich doma, preco to robia, preco sa nejdu domov..

anina1
17. jún 2009

ja sa tiež nesťažujem, môj navarí, zem umyje, okná, o malú sa postará, riady umýva väčšinou on keď je doma, ale keď už chcel žehliť tak to som mu zatrhla, to si ja najradšej, ešte aj mojich milión kvetín polieva doma 😀
a podľa mňa im netreba dávať moc voľnosti, lebo by to zneužili, presne ako ajul píše
a ktorá z nás nehundre, keď je celé dni v tom istom kolotoči? a to musí aj chlap pochopiť, že to neni nič moc stále dokola to isté, práveže oni by mali chápať aj naše hundranie

centik
17. jún 2009

hej mali, len aby ich to neprestalo bavit 😝

anina1
17. jún 2009

ale prosím ťa, občasné hundranie ešte nikomu neuškodilo, nikto neni dokonalý a každý si musí niekedy na niečo ponadávať, ty nenadávaš? ja teda áno, nebudem v sebe držať keď sa mi niečo nepáči, a neni sme všetci vždy dobre naladení

ajula25
17. jún 2009

no centi ale nás musí byaviť to isté....

ajula25
17. jún 2009

ale tak zasa išli s nami na tú oravu, no nemilujeme ich za to 😀

ajula25
17. jún 2009

a otáznik mal byť na koci 😝

aadula
17. jún 2009

tak ja som sa na mojom dnes ráno smiala...hovrím mu..budúci týždeň musím umyť okná /tento týždeň nám končia maľovanie činžiaku z vonka/ a on, že ja ti ich umyjem...a nezabudni ma na koníku pochváliť 😀 😀 😀 😀

centik
17. jún 2009

ale chlapi su proste samci!!! ked sa im nepaci tak si najdu inu, a by ste sa cudovaliiiii kolko ich to robi, mozno by ste niekedy ani neverili ze ten a ten svoju zenu podvadza ale aj naopak !
ale čest vynimkam, nehadzem vsetkych chlapov do jedneho vreca 😝

Anina ja nevravim o obcasnom hundrani

centik
17. jún 2009

aadul zlaty 😀 😀 😀

aadula
17. jún 2009

centi... tak ja posledné mesiace som z niektorých ľudí ostala veru prekvapená..v našom okolí sa veľa ľudí rozvádza

a ja som hunroš tiež 😀

aadula
17. jún 2009

hundroš malo byť 😀 a mm si robí srandu zo mňa...a povie mi..keď ty si taká zlatá keď sa jeduješ...teda som aj jedoš ..a že po kom ten náš Samino je 😅

ajula25
17. jún 2009

no niektorí sa na verejnosti tvária že láska neskutočná a keď sa dozvieš že sa rozviedli tak ti sánka padne na zem 😅

ajula25
17. jún 2009

no idem ja. zatial sa majte pekne. a chlapom zdar! 😀

centik
17. jún 2009

ked ma chlap milenku, tak ta mu nefrfe, je nanho mila, tesi sa nanho, pretoze su spolu malo, nevycita mu preco nechal rozhadzane, preco neumyl riad, ... tak jasne ze im to pomota hlavu a potom je aj vela rozvodov, baby ved ked citam niektore temy na koni je mi az zle co robia..

aadula
17. jún 2009

inak ja sa priznám...že u nás to šlo dosť do stereotypu pred tým ako sa Samko narodil...on bol také naše oživenie..pomohlo to určite nášmu manželstvu 🙂

telinka
17. jún 2009

pani moji taka tazka tema na stredu po obede 😕

aadula
17. jún 2009

no len keď to manželka zistí a vyhodí ho z domu...neviem neviem či s tou milenkou to pokračuje tak krásne ako keď bola milenkou pri manželke

centik
17. jún 2009

aadul myslim si ze nie 😉

aadula
17. jún 2009

ajulka ..tá tvoja foto v pase sa mi páči ... 🙂

centik
17. jún 2009

dnes sa mi hadam aj 20 krat kychlo od rana, neviem ci mam nadchu alebo alergiu 😝

silvika
17. jún 2009

no a ze co je lepsie centi alergia je na dlha nadcha aspon za chvilku skonci

alinka76
17. jún 2009

no baby, som napísala severke mail a dosť brutal 😠 😠 😠 som zvedavá na ich stanovisko.