Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
19. jún 2009

tak dobruuuuuuu dievcataaa 😉

alinka76
19. jún 2009

dobrúúúúúú

luculka
19. jún 2009

dobrúúúú noc,,, 🙂

bzuco
19. jún 2009

dobrúúúú 😉

simka9122008
20. jún 2009

Dobré ránko, no žienky vy ste toho, ale popísali akoby vám za to platili 😲 😲 😲 , u nás vonku dosť fučíííííííííííííí, a prelomilo nám strom na poli, tak pre istotu sedíme doma, aspoň niečo poupratujem a dnes varím tvarohové guľky

janka1874
autor
20. jún 2009

Ahojteeeee
no strojopis som mala aj ja ešte na tom starom stroji a k tomu jednu šlehlú učku ale aspoň bola pri nej sranda pár krát nám na hodine aj zaspala 😀 😀 😀 😀

alinka76
20. jún 2009

ahojte, keby som nemusela, dnes ani nevstanem ☹ počasie otras ☹ ☹ ☹

simka, u vás taká búrka bola? tu v noci hrmelo, som si notebook vypínala pre istotu, ale išlo to cez horu.

janka, to musela byť iná sranda s učkou. my sme mali v tretej triede tuším profáka, ktorý sa rád obzeral v zrkadle, sme si z neho srandu robili 😀

janka1874
autor
20. jún 2009

alinka tu vôbec nebola búrka ani teraz to tak nevyzerá len fúka ako šialené

no a k tej učke ona nám dala text na prepisovanie a mala pokoj sadla na stoličku a podriemkavala prebrala sa akurát na to keď stíhla trieda myslím klepkanie do strojov 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
20. jún 2009

no ženy idem pratať lebo dnes ma čaká vážna návšteva "svokra" po viac ako mesiaci si spomenula že má vnučku radosť

centik
20. jún 2009

ahojte,
zdravim z robotky 😀 tu prsi od rana ci vecera? ani neviem 😅

abetka
20. jún 2009

ahojte. TAk my sme vcera mali rozlucku so skolkou a veru som si aj poplakala. Mala spala v noci v skolke, tak sme si akurat boli pre nu. No uz budeme mat skolacku 😢 .
JAni ja som si az teraz vsimla aky vysoky tyzden uz mas, a ze to bude chlapcek. TAk gratulujem.
pekny den

simka9122008
20. jún 2009

Uff, Jani, tak nech to dobre dopadne, tá návšteva

janka1874
autor
20. jún 2009

no simka už mi stihli zdvihnúť adrenalín a ešte ani nedošli 😀 😀 😀

abetka veru už mám polovičku za sebou tiež žasnem ako rýchlo to ide

janka1874
autor
20. jún 2009

centik tu stále len hovoria o daždi a stále nič

centik
20. jún 2009

Jani ma to ist pomaly zo zapadu k vam, tak hadam vecer to k vam dorazi 😀 tu leje a leje

aadula
20. jún 2009

ahojte..vy ste toho fakt popísali 😝 😀 som vás len prebehla ...vidím, že ste sa v noci nenudili a ste tu upratovali..môžete aj k nám prísť..u nás je akoby bomba padla ...Paťka ešte kufor nevybalila..Samko stihol porozhadzovať už krížom krážom všetko..burizony po zemi popadané...a nikoho nič netankuje..ocina máme v práci...a ja som si zmyslela dnes šúlance robiť..tak hor sa do práce

a strojopis som mala aj ja...a mala som ho rada...asdf jklô... 😀 😀 😀 😀 😀 som si aj štátnicu urobila 😝

alinka76
20. jún 2009

abetka, aj ja som veru slzy ronila, keď sa moja lúčila so škôlkou, bolo to milé.

slečna si upratuje svoju skrinku s papiermi, ona dokáže neskutočne harabúrd nazvláčať. ale ja som bola taká istá. pamätám, ako mi mama raz-začas pretriedila pakšamenty a vtedy som hundrala, že mi nič nenechala. a ja robímt eraz to isté , pre istotu som to rovno v peci spálila, aby to nazad z koša nevytiahla 😀

adula, aj my sme mali štátnicu zo strojopisu. to boli iné časy. teraz sme boli v škole na prehliadke a tam už nemajú staré dobré ťažké stroje, iba počítače, to sa im už dobre ťuká. my sme mali aj gymnastické cvičenia so štipcami. aj vy?

aadula
20. jún 2009

alinka, fu tak tie štipce tuším aj áno..ale viem, že pod pazuchy sme si museli knihy dať a tak ťukať ... 😀 ja síce píšem rýchlo..ale vždy som mala problém s preklepmi...tak mne mooooc pc vyhovuje..bo mi to podčiarkne a ja rýchlo opravím 😀 😀 😀 a doma na preklepy doplatil aj moj canon 😀 keď sme niečo mali bez chyby za stranu napísať...tak to bola fuška...a niekedy stroj letel 😝

janka1874
autor
20. jún 2009

no my sme to až také prísne namli len ma štve že aj tak nepíšem všetkými prstami už najako som zlenivela v tomto

centik
20. jún 2009

ja piseme vsetkymi prstami

jééééj Glooooor 🙂

huleni
20. jún 2009

ahojte:o)) no tak ja musim k tomu serbliku ..mam pocit ze moje dieta aj vie na co to je lebo mi aj ukaze ze sa tam cika a kaka aj to povie ale udrzat ju tam je dost obtiazne a ked tam aj par sekund vydrzi tak sa nakoniec vycika vedla.o((( tak uvidime..ale tak kazdy sa to naucil tak verim ze aj my sa naucime.o)))inak ja som v noci upratovala a skoro som zinfarktovala ked so otvorila skrinu MM...ty kokkos akoze ja mu pekne polozim veci ked to ma poprate nech si to da do skrine a vsetko som nasla doslovne v takych guciach po skirni nahadzane ze som skoro umrela od nervov tak som upratala celu izbu a nechala som mu listok ze ked rano vstane tak namiesto zavislacenia s PC hrami by bolo fantasticke keby si upratal veci a okrem toho vyprazdnil vedro co tam mal hodene a v tom vsetko od veci na vyhodeniea veci co pouziva, no des..len som mu to zjavne napisala tak ze rano sa hral na urazeneho..no ale uz ho to pomaly prechadza.my sme vcera boli u kamaratky na dvore a mala sa tak vysantila ze tak krasne zabuvala no paradicka..no a pocasicko tu mame hrozne uprsane ale tak aspon len tak oddychujem:o))

simka9122008
20. jún 2009

Huleni, u nás ešte neprší, ale dosť silno fúka, ja som malú uložila spať, tak to idem využiť a vegetiť

janka1874
autor
20. jún 2009

a je popratané jupíííí

alinka76
20. jún 2009

huleni, si dobrá 😀 ja som tak pár rokov dozadu chcela od muža, aby dvere namazal, lebo strašne vrzgali. a stále na to nemal čas, tak som na dvere nalepila oznam "Otváraj pomaly, vŕzgajú!" Tiež sme mali tichú domácnosť, ale spravil to 😀

simka9122008
20. jún 2009

Tak už prišli hasiči spratať ten strom

aadula
20. jún 2009

tak šúlance hotové..len Samkovi moc nechutia..nemajú masovú chuť 😅

huleni
20. jún 2009

alinka ja uz dlhsie doslovne neviem ako mojho manzela prinutit nieco urobit a toto mi tak napadlo vcera asi teda dnes o 1rano ked uz som fakt nevladala z upratovania ze skusim mu to na papier vytmavit...no a urobil co som napisala..az na moj opasok co som chcela opravit ale veci si upratal tak vdaka aspon za to:o))) no a chvilku bol odurdeny ale hlavne ze to je hotove...niektori chlapi fakt nepocuvaju ale ked to citaju tak to asi lepsie pochopia alebo nemaju na vyber, nemoze povedat ze nepocul..ale je to des ked sa mu do nicoho nehce...ma z toho poraza..a dnes mi uz krical ze o 4tej ma futbal..tak nemam slov malovat asi nebude..ale mam plan, pojdem do baumaxu kupim nejaku fajn kriklavu farbu a premalujem niektoru izbu a mozno sa uz potom niecoho chyti ked nieco fakt dokazim:O)))

huleni
20. jún 2009

a teraz ma dorazil ze malovali u tety...tak on mi to asi fakt robi naschval...sa preriekol..som mu povedala ze tak toot ze si sa preriekol ta oze fakt srat..mam dost..odisiel na futbal a som si aj porevala, to fakt len doma sa mu nic nechce...