Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
29. júl 2009

jupiii,fotacik je genialny,,,uz som nieco stihla pofotit,,ale baterka je off,,tak nabíjam,,, 😀 😀

ali tes sa v nedelu na foto ZOO,,,a prehovor mangelika na ten moj,,ukaz mu moj blog,,,a tak,,slub mu nieco 😀 😀

jana21
29. júl 2009

Ahojte babule.Tak sa po dlhšom čase hlásim.Už sa cítim dobre, zlé dni,čo mi bolo vkuse zle sú za mnou. Nemohla som ani do chladničky nakuknúť, nieto ešte čosi ukuchtiť. S malou som bola týžden v nemocnici, mala angínu a vysoké teploty, nechcela absolutne piť, tak bola 24hodín na infúzke, aj sme si obe poplakali. Našťastie sme už domka, a malá pekne papká aj pije. Inak sa nám tam úplne rozhodil celý denný režim , tak sme to týžden doma dávali znova dokopy a podarilo sa. Chudiatko, vytrpela si v nemocnici Ale už si užívame leto, a konečne aj druhé tehotenstvo pomaly. Zajtra idem na prvú poradnu dám aj sono fotku, a fotky z nemocice. Majte sa krásne, pekný zvyšok dna.Pa 😉

alinka76
29. júl 2009

Lucul, blahoželám. bola som za drahým a vyzerá to, že mi ho dovolí. aký presne tip to máš?

alinka76
29. júl 2009

ale vieš čo, hneď keď som mu povedala o foťáku, tak pochopil, že len tak by som za ním neišla. a to vieš, že mu sľúbim hocičo , však sme ženy, nie? 😵 😵 😵

luculka
29. júl 2009

😀 😀 😀 aj ja som slubila,,vselico,,,dnes vecer tu asi nebudem 😀 😀

ali fujifilm S5700 kuk MMB tam ho mam aj opis k nemu

bzuco
29. júl 2009

babulky, nevideli ste niekde u vás pršiplášte pre deti? u nás nejdem zohnať, tak ak niekto videl také na 2-3 roky, dala by som si kúpiť 😎 😎 😎 😎

telinka
29. júl 2009

lucul nieze ho hned na zaciatku "zavaris" 😀 😀

peta dokonale odpozorovala spravanie nasho kocura , teraz tu chodi po 4nozky , mnauka a obtiera sa nam o nohy a musime ju hladkat 😀 😀 😀

abetka
29. júl 2009

ahoj Janka 21.
To mi je luto , ze ste boli v nemocnici ☹ Ale hlavne , ze uz je vsetko ok a ste domka zdrave
Nas vecer teraz tak strasne vyvadzal, to asi taky skrekot a zurivost tu neboli ani ked mal koliky, samozrejme, ze to bolo bez jedinej slzy 😠

abetka
29. júl 2009

teli 😀 😀 😀 😀
luculka/ pozzzooooooooorrrrrrrrrrrr davaj 😀

bzuco
29. júl 2009

ideme s MM trošku von.... 😵 😵 😵
deti nemáme doma, tak ideme troška randiť - nejaké vínko dať, prechádzku...

maťka si zobrala na noc svokra a barborka šla spať ku kamoške

simka9122008
29. júl 2009

Ahojte kočky, tak sa hlásim po dvoch dňoch, okná sú už hotové aj popratané, som úplne vyšťavená, ale veľmi spokojná, stihli sme aj preriadiť detskú
A vy ako čo je tu nové?

simka9122008
29. júl 2009

Jani krásne meno ste vybrali, fakt sa my veľmi páči

csikike
29. júl 2009

abbi, vsetko naj k meninam 😉

simka9122008
29. júl 2009

Tak som vás konečne dočítala, uff riadne ste toho popísali 😲
Abbi všetko naj k meninám
Jani a tebe gratulujem ku krásnej krstnej dcérke
Babi idem si už ľahnúť zajtra odprevádzam ráno malého do Maďarska na kupko s mojou babkou a ja si môžem v kľude dopratať zvyšok

abbi
29. júl 2009

Baby dakujem k prianiam aj tu aj na FB... ste zlateeeee 😉 😉

Lucul aky fotka kupujes ??? teraz budem zavidiet ja tebe ;)

Simi sikovni ste 🙂 to bude muz kukat ked pride a uvidi tolko zmien.

abbi
29. júl 2009

nas Natan je cely den bez plienky, len tiez s holou ritkou a ked ma gate, tak sa niekedy pocika, ale zas vcera vecer, uz zaspaval a 2x som ho musela ist dat na nocni... lebo on musi kaka...
to moje decko uz normalne zacina vytvarat vety... chodi po dome a hovori: kde je mama... kde je mama a ked ma najde tak povie aha tu je mamika 🙂) joj take je to zlate. a straaasne vela opakuje. sa nasmejeme. tolko radosti nam vedia robit tie deti, ze 😵 😵 😵
Ani aj nam idu tie uplne zadne zubky. Natko si pcha aj celu ruku od ust, aby si to tam posuchal. aj hnackoval, aj zvysenu horucku ma aj soplik... joj velmi bol dnes uplackany ☹

simka9122008
30. júl 2009

Pekné ránko kočky, tak ja mám zavčas ráno super správu v noci o 3.00 sa nám narodilo v rodine dievčatko, mojej krstnej mame synovi, tak im to vyšlo, majú párik, hurááááááááááá
Malého som už vyprevadila a ja si v kľude popíjam kávu, malá ešte hajká

alinka76
30. júl 2009

ahojte dievčatá, dnes som si privstala s drobcom, akási som rozjarená, včera som muža zlomila a foťák od Luculky berieeeeeeeem 😵 😵 😵

abbi
30. júl 2009

jej ali moc sa tesim. ja mam podobny a je super 😉 😉 ale ako su deti doma tak nestiham tie clanky :( nieco uz mam ale nie vsetko :(((((( PREPAC prosim

Simi uzi si to 😉 😉
no my sme uz hore vsetci. Natan vcera zalomil okolo 7 vecer a zobudil sa rano pred 7 tak som uz tiez hore 🤐

martinaj
30. júl 2009

ahojte, verca mala celu noc od vecera teplotu cez 39 ..... teraz rano "len" 38.... ☹
ale okrem teploty jej nic nieje, asi iba daka viroza... uvidime ako bude, ak to nezmizne tak pojdem zajtra k doktorke, snad nema dovolenku 😠

bzuco
30. júl 2009

martinka...skús jej pozrieť do pusy.....nám sa presne takto začala tá detská slintavka... ☹
tiež len z ničoho horúčky - 39 a na 3. deň už viditeľne zapálené ďasná a aj afty

prípadne- mali ste už 6. chorobu? vraj jej je teraz veľa 😒

martinaj
30. júl 2009

bzuco, 6.chorobu sme mali..... a odkial ste dostali tu detsku slintavku? lebo verca nebola posledny tyzden so ziadnimi detmi...... idem jej pozriet do pusy 😖
a su pri tom aj mierne hnacky?

bzuco
30. júl 2009

stačí, že mala špinavé ruky a niečo papala, prípadne z piesku.....
aj maťko kakal redším....som si najprv myslela, že mu idú stoličky ☹

martinaj
30. júl 2009

no super, mame afty pod jazykom 😠 😠 😠
takze diagnoza je ta co u vas bzuco 😀 😀 😀 parada, inak dakujem za info 😉

centik
30. júl 2009

ahojte,
no teda, tu sa uz nielen tehotenstvo siri netom? 😅
rychle uzdravenie Veronike Mati 🙂

Janka21 blahozelam k tehu 🙂

silvika
30. júl 2009

ze nacim sa odpojit to je dost hnusna choroba co tu popisujete .... 😒

silvika
30. júl 2009

a samozrejme gratulujem janke.

liluska
30. júl 2009

ahojte, tak aj my sa pripajame k slintavke, nemam to sice este potvrdene od doktorky ale mame aj my afty.
V pondelok mala teplotu a potom strasne slintala tak som si myslela ze kvoli ocnym zubkom ktore jej prave idu, ale vcera som objavila v pusike same afty tak ideme ku doktorke.
Od vcera vyplachujeme kamilkami a perfektne jej to pomaha, tak skore uzdravenie podobne choruckym ☹