Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

liluska
3. aug 2009

tiny tak to uz fakt nemas moc casu ho to naucit 🙂
a spinka aspon sam v izbe alebo s vami a v malej postielke?

tinyleaf
3. aug 2009

lilus, ved ja viem ze uz na to cas nemam a ani ho to dovtedy nenaucim. Maly spava uz viac ako mesiac vo svojej izbe, takze toto sme vyriesili, len tu postielku nie ☹ A mne sa do toho velmi nechce, lebo to bude zase vecerny boj, ked bude vyliezat z postele. Z postileky nevylezie, ak nezaspi pri mlieku, chvilocku si poplace a potom zaspi.

liluska
3. aug 2009

no tak to je super ze spinka uz sam v izbe!!! to je fajn, takze uz jeden problem za vami. 😉
A v noci spava ako? este k nemu chodis??

tinyleaf
3. aug 2009

uz nie, obcas pocujem ze zaplace, ale vacsinou do 2 minutiek je zase ticho. Iba ked neprestava, tak k nemu zajdem a potom zase odidem. Len tym ze spi takto celu noc, tak sa zacina dost skoro budit, priklad je dnesne rano ☹
A Vy ako vyriesite spanie deticiek? Viem ze mas este cas, ale das Lili k Vam alebo ako?

zucha
3. aug 2009

no tiny, uteka to. Ja som v tomto tyzdni uz rodila 😝
Inak, dnes Kata sedela 10 sekund sama. Uplne som v soku. Stale sa taha do sedu, tak som ju dala a ona frajerka ma takto prekvapila. Ale budem jej to musiet zarazit, lebo to nie je dobre na chrbticu. Predsa len ma len 4 mesiace. Na sedenie ma casu a casu
Nejake fotky z tej ZOO nie su?

janka1874
autor
3. aug 2009

ahojte
tak sme doma sme sa pekne rozlúčili s krsniatkom a išlo domkov (cca70km od nás) Sendy sa strašne páčila malá Sofinka stále okolo nej chodila že baba baba a ukazovala na ňu a potom bola perfektná že baba chrrrr (to znamená akože chrápe t.j. spí) 😀 😀 😀 😀

mimochodom viete čo sme zistili že majú obe úplne rovnaké číslo za lomítkom v rodnom čísle ja som ešte také niečo nezažila normálne za lomítkom čo sú 4 čísla tak ich majú Sendy a Sofia rovnaké a pritom je medzi nimi rozdiel presne 1 rok a 7 mesiacov 😅 😅 😅

zucha
3. aug 2009

jani, tie cisla myslim idu od zaciatku kazdy rok. Ana aj Kata maju rozdiel medzi tym cislom 41

janka1874
autor
3. aug 2009

to fakt zucha? to som fakt ani netušila ale potom to je iná sranda sendy bola decembrová a má také lomítko a Sofia je júlová 😀 😀 😀

zucha
3. aug 2009

jani neviem, aky presne je v tom system, ale viem, ze sa to opakuje, ale kedy a za akych podmienok to nastava, to netusim

janka1874
autor
3. aug 2009

no sranda zucha to som ani netušila

ženy kde ste?

luculka
3. aug 2009

cafte,,,to nase dieta je na duracelky,,,,,,celý den behá,,,snazim sa ju unavit,,a ona ja tak skorej ako o desiatej nezaspi,,,,

zucha no mala je sikula,,asi bude aktivne dietatko 😀

telinka
3. aug 2009

bry vecer 🙂

lucul nechcem ta nastvat , ale u nas sa vstalo o osmej , aj zaspalo o osmej 😵 ale na obed spala len 1,5 hodky

zuchine deti budu asi vsetky take hyperaktivistky 🙂

pokial viem fotka zo zoo je len jedna aj to na FB 😎

telinka
3. aug 2009

teda splocna fotka zo zoo decembroviek, alinka ich tam ma rodinnych viac 😉

luculka
3. aug 2009

teli ja ju mozem ist uspavat o pol deviatej,,aj tak zaspi o desiatej

abbi
3. aug 2009

ahojte
LUCUL uzasna je ta fotka 🙂 aj ja chceeeeem zrkadlovku 😉 😉
ja este zavaram broskyne. poobede sme kupili ale boli sme este na navsteve, tak teraz spolu s muzom zavarame 😝

BOC moja vitaj doma 😉 😉
Nas natan tiez dnes vstal extra skoro ale to skoro vsetci, lebo sme mali jednu extra aktivnu MUCHU 😠 😠 😠

telinka
3. aug 2009

ale sak zase si rano potiahne , potom dospis 😉

luculka
3. aug 2009

jasneeee,,,o siedmej je hore,,,

centik
3. aug 2009

Lucul wau o 7mej? 😅 to Biba zaspava medzi 22-23 hod ale potiahnema aspon do 9-10 😅 a poobede spi 3 hodky

Tiny a nemas si od koho poziciat dalsiu postielku? alebo kupit?

anina1
4. aug 2009

dobré ráno, my sme už hodinu hore 😉

janka1874
autor
4. aug 2009

Ahojte aj u nás sa v poslednej dobe zas vstáva medzi 6.00-6.30 a tak bolo fajne keď vstávala o 7.00 no čo už a spávať sa chodí o 20.00 niekedy je síce hore aj do 21.00 ale pekne leží v postieľke a len tak si tam debatuje no a asi ako posledný ešte spíme 2 krát za deň ale občas už len raz ak sme niekde na kupku alebo tak

silvika
4. aug 2009

dobre rano my sme tiez nejako po 6 vstali ja mam zasa herpesa kazdy mesiac mavam .... aaach jaj, a este sa aj blizi nejaka extra silna burka aspon teda na pohlad 😨

janka1874
autor
4. aug 2009

no vraj majú byť búrky tak uvidíme tu je len zatiahnuté a fúka (ale vietor je v Ke úplne normálka)

silvika
4. aug 2009

zatial je burka okrajovo ale leje take obrovske klapiska trieskaju

huleni
4. aug 2009

ahojte, tak my tu mame v PD naprsane ale tak dusno ,takze akokeby ani nepoprsalo 😖 akurat som ukecala maminu ma dovcu ze nech nas pride kuk tak je na ceste, sa tesim, lebo ona to vzdy zvrtne tak ze nech prideme my a dnes som ju presvedcila.O) aaa ako vzdy sa mi nic nechce...mam pocit ze u mna to je uz normalka:o)

janka1874
autor
4. aug 2009

huleni a neprekvapíš aj ty prírastkom pri toľkej únave? 🙂 🙂 🙂 u mňa to tiež tak bolo
no tu zdá sa že ani nepršalo a ani to tak nevyzerá že bude ale je príjemne taký fajný vzduch konečne nie je tak dusno a je tak viac menej pod mrakom

celkom by som aj ja prijala nejakú návštevu sa mi tiež nič nechce ale nič ani robiť nemusím navarené máme tak veget

silvika
4. aug 2009

sak huleni sa chystaju na porirastok nie?

janka1874
autor
4. aug 2009

baby viete čo som si teraz všimla tému kde je 20335 príspevkov a nie je zablokovaná a my sa tu stále snažíme po 10000 otvárať novú ako to vlastne má byť

tinyleaf
4. aug 2009

dobre ranko 🙂
Centi, aj som sa pytala znamych ci nemaju postielku navyse, ale nikto nema..a kupovat sa mi zda zbytocne na nejakeho pol roka. U rodicov jednu mame, tak v najhorsom pripade ju prestahujem k nam, ale este asi skusime tento tyzden predsa len tu velku postel...

silvika
4. aug 2009

jani to najskor adminky by vedeli

martinaj
4. aug 2009

ahojte 🙂
aidi super, tak nech sa vam co najskor podari..... aj ked uz sa na poradni nebudeme stretavat..... 😅
vcera som tak rozmyslala, ak je to male chlapec, tak uz asi dalsie dieta planovat nebudem.... nerisknem 2 chlapov 😠
tiny ako sa citis? kedy mas naplanovany CR?