Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

centik
4. aug 2009

caute
u nas je dnes hrozne skaredo, doobedu uz aj lialo, akurat som bola s malou vonku, samozrejme bez dazdnika 😀

silvika
4. aug 2009

tak sa susite teraz asi obidve cooo? u nas tusim uz doprsalo ale je zatiahnute tak, ze sa moze opatovne nieco spustit jedna dve

centik
4. aug 2009

Silvi obidve nie, Biba mala nastastie igelit na dazdniku 🙂

silvika
4. aug 2009

pockaaaj igelit na dazdniku? tomu uz ani nerozumiem, asi som dlho blondina 😝

centik
4. aug 2009

Silvi igelit na kociku, 😀 😀 preklep 😀

janka1874
autor
4. aug 2009

no tu je dusno jak šľak normálne sa mi dnes nikam nechce ale obávam a keď všade prší dnes tak tu to príde zajtra no radosť akurát keď mi treba ísť do poradne

silvika
4. aug 2009

jani moc ta nepotesim, u nas prsalo pol dna a teraz je vonku tiez dusno tak lepkavo 😝

janka1874
autor
4. aug 2009

no to si ma fakt nepotešila aj tu cítim desne dusno ani neviem či sa mi nakoniec dnes niekam bude chcieť ísť len mi je ľúto malej bude trčať doma? ale asi nie predsa niekam radšej pôjdeme

silvika
4. aug 2009

jaaaj no to nas maly tak otravuje, ze by ti bolo luto samej seba ako jeho

aadula
4. aug 2009

Samka mi začalo preháňať, vlastne už od nedele má takú redšiu stolicu, ale dnes kakal už asi 5x zlatko malé. Dala som mu hylak

centik
4. aug 2009

Aadul aj Bibu asi 3 dni prehanala, ale az dnes som kupila hylak 😅 a vyliezol jej očák

aadula
4. aug 2009

on zakaždým keď niečo spapá hneď vykaká ☹ , tiež dúfam, že to rýchlo prejde, naša doktorka má dovolenku a aj tá čo k nej zvyknem ísť ked naša nerobí, nejak nechcem k inej ísť...ale ked bude treba, tak pôjdeme

centik
4. aug 2009

a ma aj teplotu?

janka1874
autor
4. aug 2009

aadula len mu dávaj veľa piť a ten hzlak nám nič iné nedali ani na tú črevnp viróyu čo mala Sendy a ešte panadol na teplotu ak teda bude mať aj teplotu ale tiež si myslím že to bude skôr zo zúbkov

janka1874
autor
4. aug 2009

a nakoniec sme boli aj vonku tu nám práve začalo pršať
zas sa mi nejakým spôsobom podarilo prehodiť klávesnicu ako to vrátim naspäť? pomôžte

centik
4. aug 2009

skus ctrl shift

aadula
4. aug 2009

teplotu nemá, teraz sa drží už dve hodinky nič... spapal chlebík, tak čakám čo bude, ale uvarila som mu čierny čaj a celkom mu chutí...dala som trošilinku cukru, aby to vypil

janka1874
autor
4. aug 2009

aadula to je dobré taký čaj môže aj my sme to tak dávali Sendy a hlavne suché veci piškoty a tomu podobné y ovocia len banán

centik nepomohlo pomoooc ja som debil z toho pc

zucha
4. aug 2009

aadula, kup v lekarni Hipp ORS200 a jedzte len ryzu, mrkvu uvarenu, jablka a banan a toto mu tam zamiesaj. Mozno budes mat stastie a vypije ti to same. Treba to davat chladene. V lekarni ti daju k tomu aj letacik. Je to velmi dobre na hnacky 😉

lucia79
4. aug 2009

janka skús alt shift

janka1874
autor
4. aug 2009

luci ďakujeeeeeeem už si to asi niekde poznačím to stačí že tu príde malá odborníčka a len zíram aké skratky ona postláča a už mám všetko pomenené 😀 😀 😀 😀

zucha
4. aug 2009

jani, aj u nas to tak je. Pride k pocitaci, stlaci jedno tlacitko a nieco kompletne zmeni a moj muz povie, ze ak take nieco chce urobit, ze musi stlacit tri tlacitka naraz a jej sa to ako zazrakom podari len tym jednym 😀 😀 😀

janka1874
autor
4. aug 2009

no to aj ja stále žasnem čo dokáže už som si robila srandu že ju budem sledovať a zapisovať si tie skratky ale to nemám šancu skúšala som to 😀 😀 😀 😀 😀

centik
4. aug 2009

ns mojej klavesnici funguje ctrl shift neviem preco 😀

janka1874
autor
4. aug 2009

centik v pohode ďakujem za ochotu

telinka
4. aug 2009

MM prave dorazil z BA....vraj utieko lpred burkou...v MA uz uraduje ,ze to este nezazil , mesto je ludoprazne , snad sa nezopakuje nedavna historia 😖

lucia79
4. aug 2009

aj tu dosť hrmí a prší a malého to stále budí

telinka
4. aug 2009

jeeej lucia ze sa aj ukazes 😵 co mate nove??? este sa kojite???

aadula
4. aug 2009

ďakujem za rady, pred tým ako zaspinkal ho zas prehnalo ...ale beriem to tak, že prvý deň, hylak ešte nemohol poriadne zarabrať...spapal len kúsok maslového chlebíka..nevedela som čo mu mám dať jesť aby ho to aspoň trošku zasýtilo, mlieko som mu nedala, tak neviem ako vydrží do rána, ale čajík zatiaľ pije. Jablko mi veľmi nechce jesť, ale banán zje, no a bude musieť namiesto maska papať ryžu zajtra 😝

lucia79
4. aug 2009

máme sa dobre, ďakujem za opýtanie 🙂
no pravda, kojíme furt, už sa s tým aj muž zmieril 😅
stále je nejaká robota, tak som nejako nemala času a tak