Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
26. aug 2009

Abet tak som rada ze nie som prastena. Naozaj mi to prislo tak nejako luto. Ale na druhej strane si aspon uzijeme dovcu🙂))Aj tak mi len zavadzal v byte....a uvazujem ze na zimu kupim nejak druhy lebo neviem ci postaci len golfac v zime. stale vymyslam, uvazujem....

zrzulka
26. aug 2009

Inak malej sa uplne prehodil "rezim". vstava uz okolo 7 -7.30 a obednajsi spanok ma okolo 12. Tak sa mi zda ze mam strasne dlhy den🙂))))))))))))

abetka
26. aug 2009

ja davam naseho krpana spat uz 11.00 , lebo spal do 16.30 a to by som nestihala ist po malu, tak teraz vstava okolo 14.30 a snad to budeme stihat

silvika
26. aug 2009

no volala som aj s lekarkou ze mame mat kludovy rezim, nenutit papat, vela pit zbytocne napodnikat ziadne vylety a podobne, taaaak uvidim, ako rychlo sa s tym chlapec popasuje a bude to tan nas anjelik v prestrojeni

alinka76
26. aug 2009

AHOJTE, ďakujem vám za blahoželanie Samkovi. Odovzdám. Ale sme mrzutí, zateplotovaní. Sme boli u doktorky, má infektciu v ústach ☹ tak z oslavy dnes neviem čo bude. som tiež nevyspatá, malý včera zaspal o 10-tej do 3-tej, potom večer o 7-mej zase a zobudil sa o 11-tej v noci naspatý. ale zaspal znovu, len za hodinu mu vybehla teplota a revaaaaaaaaal. aj dnes doobeda tak isto, tak som už radšej šla a to infekcia. cumlíky išli do šalviového roztoku na dezinfekciu tiež 😅

zrzulka, ja som si už kúpila kombinézou 92-ku a tiež oteplovačky + bundu 92-ku. mám ešte jednu menžestrovú bundičku 86-tku, ale bude mu určite dobrá, lebo je tiež krpček.

silvika
26. aug 2009

ali tak mame podobne doma, nas je tiez marod, ale infekciu som si nevsimla, ale sa chystam, ze ked to neprejde do piatku pripadne sa ani nezlepsi zajdem aj ja nech si pokuka maleho

silvika
26. aug 2009

ali a kolko ma teplotu?

csikike
26. aug 2009

ahojte, samkom vsetko naj 😉

aadula
26. aug 2009

csiki ďakujeme 🙂 tá fotka čo ťa anina odfotila s tomikom ..je perfektná...

anina1
26. aug 2009

ahojte, všetko naj Samkom k meninkám 😵
a choručkým skoré uzdravenie
tiny krásna je Sofi 🙂

aadula
26. aug 2009

anina ďakujem za Samka 🙂

tiny som si aj ja Sofinku pozrela, peknučká je a krásne plné pery má 🙂

aadula
26. aug 2009

inak claudika a leuško si iný horolezci 😀 maminy majú čo robiť

aadula
26. aug 2009

som to sem teda od veci napísala..ale ako som zbadla aninkynm príspevok ..tak ma napadlo, ako včera leo vyliezol na najvyššiu takú drevenú vežu či ako sa to povie...a claudika tiež taká samostatná jednotka sa všade vyštverala...oproti mojmu drobcovi..on nevylezie ani na gauč 😀

simka9122008
26. aug 2009

Ahojte, no konečne som sa sem dostala, doobeda som bola v škole, pozisťovať čo a ako, tak tam sa to chystá vo veľkom, potom som urobila už na večeru mrkvovú nátierku a teraz popíjam poobednú kávu
Samkom všetko naj k meninkám
Tiny Sofinka je zlatunká a naozaj sa ako bábätká podobajú s malým
A choručkým skoré uzdravenie
No a poobede ideme na to stretko, už sa teším na kočky a drobcov

anina1
26. aug 2009

aadul malá ti zase dnes písala, Saša jej nechala mobil na dosah 😝
tak pekné stretko košičanky 😉

ajula25
26. aug 2009

ahojte
Tiny malinká je úžasná. Ja by som takúú princeznú brala. Nech vám rastie do krásy... 😉
Tie fotky s číslami na rukách sú fantastické.
A tiež sa "šúpe"?

aadula
26. aug 2009

anina áno písala 😀 som sa smiala..našim hovorím..aha claudika sms poslala samkovi k meninám...a paťa, že mami prečítaj..šiši si myslela, že naozaj 😀 ale boli tam nejaké písmenká 🙂

ajula25
26. aug 2009

baby ja prídem, ale asi nie na veľmi dlho. Musíme sa u našich zastaviť, segre rukou potriasť. Mamina volala, že tortu napiekla, tak aby sviečky sfúkla...

luculka
26. aug 2009

cafte,,,tiny malá bambulka je krááásna 🙂

ali asi z toho sturova,,ja som vzdy odtiaľ prisla chora,,,z tej termálnej vody,,, 🙄
a Smkovi vsetko naaaaj,,,natus posiela bačko 😵

ozaaaaaj dnes sme 1x spinakli normalne ze celu noc,,,, 😀 😀 do pol siedmej 😵

luculka
26. aug 2009

tiny ta kde je sofinka a martinko,,ako dvojičky,,,no hrozne sa podobaju 🙂

ajula25
26. aug 2009

jani hej prídete aj zákonitý 🙂

glorita
26. aug 2009

TINY ,Sofia je skutocne prenadherna 😵

Samkom vsetko najlepsie 😉
nestiham viac,ani citat,kedze tradicne balin,nakolkozajtra cestujeme na vychod ku kamosom..... 😎

janka1874
autor
26. aug 2009

no tak uvidím či dorazí aj moja polovička zatiaľ sa nevyjadril
a už máme aj u nás ocikaný celý byt veď to je najväčšia zábava cikať inde ako do nočníka ja to asi vzdávam pýtam sa jej povie nie a potom ciká kade chodí

anina1
26. aug 2009

aadul a svokra už bola? 🙂

janka1874
autor
26. aug 2009

ja asi fakt nie som schopná matka neviem ako mienim vychovávať dve deti keď mám v podstate jedno úžasné dieťa čo pekne spí pekne papá a ja sa dokážem na takej maličkosti rozčúliť ako keby neviem čo urobila asi na to fakt nemám gény byť dobrou matkou len ako mienim vychovať dve deti na to som ešte neprišla no ja asi skončím v šalenom dome a bude ich vychovávať asi najskôr tato ☹

janka1874
autor
26. aug 2009

no nič ideme sa obiecť a ideme vonku majte sa zatiaľ

simka9122008
26. aug 2009

No u nás dnes, malá hovorila kakať, tak som sa jej pýtala treba ti kakať, tak kývala hlavou že áno, no keď zbadala nočník, hneď ju to prešlo 😒 , ale vidím že plienka jej vadí, lebo vždy si ťahá nohavice, akoby ich chcela dať dole

aadula
26. aug 2009

anina, jasné že bola 😀 našťastie už odišla 😉 ale dalo sa celkom vydržať 🙂

ajulka, janka simka pekné stretkovanie 🙂

centik
26. aug 2009

vsetko naj SAmkovi 😉

centik
26. aug 2009

opravujem sa, obidvom Samkom- Alinkinmu aj Aadulkinmu