Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abetka
3. okt 2009

aj nas casto papal, hlavne zo zaciatku.a v noci to bolo tiez lepsie ako u Alzbetky 😅
Tretie bude mozno dobre aj cez den a aj v noci si pospim. Co ty na to , Ajula 😀

aadula
3. okt 2009

tiny, pri Paťke mi vôbec mlieko neprišlo...som nečakane šla rodiť cisárskym vtedy..a týždeň som po termíne ležala v nemocnici..a celé som to dosť zle znášala..tak asi preto...a pri malom to bolo v pohode a 15m. pekne papkal od mamky mliečko 😀

my tiež ešte plienkujeme, doma štrajkuje ani za svet nesadne na nočník, ale v jasličkách sedí pekne s ostatnými detičkami...akurát si myslím, že nič do šerbla nespraví 😅 a kakanie si nosíme domov zatiaľ

ajula25
3. okt 2009

Abetka 😀

lenka85
3. okt 2009

ved prave, aj v noci sa budi kazde dve hodky... Keby aspon kazde tri tak by to bolo lepsie... Mne sa Hanka budila v noci len raz, maximalne dva krat. cez den papala aj castejsie ako dve hodky,ale v noci buvala... Co uz, asi sa musim zmierit s tym, ze sa este pol roka nevyspim.. ☹

janka1874
autor
3. okt 2009

no lenka presne čas ti nepoviem kedy idú veci do mliečka ale mne tá sestrička hovorila že čo zjem ráno má v mliečku okolo obeda čo zjem na obed má v mliečku večer a čo zjem večer tak má v mliečku ráno podľa toho som mala sledovať čo jej vadí v jedle tak ja som to tak riešila a medovku som pila vždy na obed aby bol večer kľud ale ani neviem či to sendy vôbec potrebovala lebo ona bola kľuďas od narodenia a spáč ako svet
čo sa teraz poriadne obávam že asi to šťastie mať nebudem pri tých všetkých stresoch čo som toto tehu prežívala niekedy som z toho poriadne nešťastná ako tej maličkej nervozitou ubližujem ale čo narobím keď niektoré veci nedokážem ovplyvniť

lenka85
3. okt 2009

jani aj ja som bola omnoho nervoznejsia teraz pri Tomaskovi ako pri Hanke a Tomasko je ooooovela lepsi a kludnejsi zatial ako Hanka, takze na tom asi az tolko pravdy nebude... Neboj!

janka1874
autor
3. okt 2009

no lenka bodaj by si mala pravdu lebo ja sa kôli tomu v poslednej dobe dosť obviňujem že maličkej ubližujem a to je ešte v brušku

abetka
3. okt 2009

Jani netrap sa tym. Ja som bola nervoznejsia pri Alzbetke a bola lepsia ako Tomas. Pri Tomaskovi jediny velky stres boli statnice a to som bola v 12tt a potom pohoda, ale zly bol ako cert. 😅
Ja som zistila, ze ked malemu pred spanim pustim zvlhcovac, tak nedrhne v noci. Ale musim s tym zacat este pred spanim a vylial mi dalsiu flasku kvapiek do nosa. Vecer, ked som mu kvapla, tak som si ich nechala na stoliku a isla mu pre mliecko a stihol to, sopliak 😠

abetka
3. okt 2009

uz spite???

bzuco
3. okt 2009

nie 😉

bzuco
3. okt 2009

abetka, nevieš mi poradiť ako by som zistila, či malého náhodou nebolí uško?...netuším z čoho by mohol mať tie teploty....dnes si trocha šúchal ľavé uško, ale ked som sa opýtala, či ho bolí, povedal že nie 😒 ...tak neviem

a ked bol očkovaný proti pneumokokom, môže dostať zápal stredného ucha? 😨

abetka
3. okt 2009

skus mu pod uskami postlacat a prehmataj mu uzliny. Pod uskami mu skus tak pritlacit a ak ti bolestivo zareaguje, tak to mozu byt uska.. Nema problemy pri tahani slamkou, alebo piti z flase??,Aj vtedy to zvykne boliet.

bzuco
3. okt 2009

práve že nie...z fľaše pije normálne...aj teraz stiahol 100ml čaju a nevidela som, že by sa zvláštne tváril....

možno sme zdrapli chrípku v 1. vlne ☹

ajula25
3. okt 2009

no teda abetka vy máte veľkú spotrebu kvapiek 😀

bzucko chudáčik MArtinko. Nech je to rýchlo za vami.

ajula25
3. okt 2009

a jani ako píšu baby, ja som pri Marekovi bola nadmieru kľudnááááááááá. A v noci sa budieval 4x a cez deň nespával...
pri Lukym som mala neskutočné stresy v robote a Luky spával v noci fajn a aj cez deň bol pohodovejší. Takže asi to nebude len od toho závisieť. Veľa robí povaha bábätka... 😉 Netráp sa tým.

abetka
3. okt 2009

tak mozno to je nejaka angina. Skore uzdravenie MArtinkovi
Ajula= mna ide z neho porazit. Vsetko znici, otvori, pokazi a ked pokricim,ttak ani neplace, len si naspuli spodnu peru a len tak vzlyka, ale tak lutostivo, ze ma ide porazit. Ludia, to aj vasi su taky dobri v herectve???

bzuco
3. okt 2009

no...malý je hore a nevyzerá, že by sa mu chcelo spať...a má horúčku ☹

abetka
3. okt 2009

a ako ti spal cez den???
To ti nezavidim, ale nas vzdy dobre zareaguje na nurofen a dokina mi vravela, ze ak ma teplotu a neklesa, tak mozem dat aj viac nurofenuako je odporucane

bzuco
3. okt 2009

spal nejaké 2 hodky

ale strašne prdká, asi ho bolí bruško ☹

abetka
3. okt 2009

moje zlatko ☹ .

bzuco
3. okt 2009

no idem ta...malý má 39,4 po odčítaní 😢 😢 😢

lenka85
4. okt 2009

bre ranko kocky... Idem sa s malym asi prejst, vyzera to tu byt prazdne..Vsetky varite nedelny obed ci co? 😝

bzuco
4. okt 2009

ahojte

máme za sebou blbú noc...malý horúčkoval - mal 39,4 po odčítaní , tak sme zrážali teplotu...
zajtra idem k dr. - ale myslím, že to bude chrípka alebo angína

leni...idem práve variť...no zasa sa mi chce 🙄 🙄 ...ale teší ma jedna vec, že bude aj na zajtra 😀

martinaj
4. okt 2009

dobre ranko 🙂
na stretavke bolo fajn, aj ked ja som isla o 20,30 domov 🙂 uz moc dlho nevydrzim 😀 teraz som vstala..... okolo 14-15.00 my dojdu deti domov 😀 tak sa na nich tesimmmmmm 😵

lenka85
4. okt 2009

no ja dnes nevarim kedze som sama doma a vcera som si pre seba navarila... Ale zajtra to uz caka aj mna...

aadula
4. okt 2009

ahojte 🙂 , som akurát dovarila...prádlo dovešala..malý už spí..rýchlo som si vlasy zmyla...a môžem trošku koníkovať 😅

martinka, tak deti sú co by dup doma 😀 😀 😀

bzučko, posielame pozitívnu energy..nech je Maťko čím skôr z tých teplôtok von 😵

csikike
4. okt 2009

ahojte, tak my sme poriadili, deti uz spia, manzel isiel montovat na kocik ten buggypod, a ja strazim spanok deticiek, ale asi si lahnem aj ja 😀
chorym prajeme uzdravenie
a ja dnes nevarim, pojdeme jest k nasim, a potom pridu k nam na zakusok a kavu, je tam aj moja babka, takze pride oficialne kuknut svoju prvu pravnucku, doteraz mala iba pravnukov 😀

centik
4. okt 2009

ahojte,
Sekule boli v lamparni 😀

csiki ja rozmyslam ze ake deti spia, taky nezvyk ze uz mas dve deti 🙂

csikike
4. okt 2009

centik 😀
nie 2, ale 3 😀 ale to tretie je v garazi 😀

lenka85
4. okt 2009

csiki ako to zvladate? Ako Tomasko?