Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
7. okt 2009

Dobré ránko
no martinaj tak ten problém riešim aj ja a ešte aj návštevy je mi to také divné chodiť na návštevu s nočníkom ale nám sa v poslednej dobe nedarí ano doma cikať normálne do nočníka
a tešíme sa na správy že čo to bude

včera sme sa tu bavili o kreslení tak Sendy začalo baviť kresliť na stôl nie na papier tak asi tak dopadnúaj naše steny 🙂

no dnešné počasie je u nás otrasné a to potrebujem vybavovať úrad a škôlku a ešte potom aj na poradňu ísť 😒

bzuco
7. okt 2009

ahojte

u nás tiež po daždi... 🙄
a kreslenie - pastelkami sa mu nepáči...len fixami aĺebo perom...no a frčia u nás pečiatky 😉

martinaj
7. okt 2009

tu tiez prsalo, ale asi nad ranom..... verca kresli po stole a na papier 🙂 ale na steny zatial nastastie nie 😀

simka9122008
7. okt 2009

Ahojte, tak toto počasie ja fakt nemusím, ešte že som včera vybavila veci čo som chcela, dnes prídu novomanželia na návštevu, moja mamina s manželom, sa na nich už veeeeeeeeeeľmi teším, trochu pokeckáme s maminou, lebo poslednú dobu pred a po svadbe nebol čas, mala frmol
Teli tá sms bola suprováááááááá
Jani no nezávidím ti v takom nečase vybavovať veci 😒
Martinaj tak potom daj vedieť čo to bude, ja typujem na dievča
A net mi zase štrajkuje aj telka 😠

silvika
7. okt 2009

jaaaj no my ame komplet steny uz "popisane" este ked si nevsimneme ze ho aj vyhresime, tak sa nam sam pochvali ze ako pisal a furt by cital ... este ze su tie steny aj tak spinave neni nam aspon luto ze su v takom stave 😝

simka9122008
7. okt 2009

Silvi ani mňa by to tak nevytáčalo keby to nebolo toho roku maľované

silvika
7. okt 2009

simi to verim, mne by to tiez asi trosku nahnevalo v tvojom pripade bratranec radil malovat ich umyvatelnou farbou ze oni maju aspon do vysky maleho cloveka

abetka
7. okt 2009

ahojte. Tak to kreslenie ani nekomentujem. Vcera dostal po zadku, lebo mi popisal zlty koberec ciernou fixou a zltu sedacku cervenou. Mna skoro slahlo 😠

silvika
7. okt 2009

fuhaa abet aj to prezil? 😉 aj sa ti da dat dolu z toho?

centik
7. okt 2009

ahojte,
baby tak idem si tipovat?
Mata podla mna chlapcek 🙂

silvika
7. okt 2009

jaaa jelikoz sa mi velice v tipovani "dari" tak ja to svoje . ze dievcatko alebo chlapcek 😝 😀

janka1874
autor
7. okt 2009

úrad vybavený a aj škôlka tak od septembra máme doma veľkú škôlkarku neuveriteľné ako to letí som normálne zaskočená že len nedávno sa narodila a už vybavujeme papiere do škôlky 🙂
simi nie je to taký problém obehať autom horšie je že som chcela aby aj Sendy bola trošku vonku no v tomto počasí ďakujem pekne

ja tipujem dievčatko

juj žienky poradte nejaký rýchly obed ja už fakt nemám fantáziu

martinaj
7. okt 2009

no ja som taka zvedava, ze sa mi to vlecie kym pojdem 😀 radsej by som dievca, ale uz mi to zacina byt trochu jedno 🙂 aj ked mam plne skrine babskych veci 😀

janka1874
autor
7. okt 2009

martinaj a na ktorú tam idete

silvika
7. okt 2009

marti a keedy ides?

silvika
7. okt 2009

jani mame spolocne myslienky

janka1874
autor
7. okt 2009

🙂 🙂 🙂

martinaj
7. okt 2009

az na 15.00 😠 dovtedy ma slahne 🙄

janka1874
autor
7. okt 2009

fu ha tak to mám aj ja poradňu skôr no nič musíš vydržať 🙂

martinaj
7. okt 2009

jani a ty sa ako citis? 🙂

silvika
7. okt 2009

marti a kedy budes na konikovi ? nech sa to aj babky tipovacky dozvedia ako sa im darilo 😝

janka1874
autor
7. okt 2009

no kedy ako ale pravdu povediac už mi je riadne ťažko bruško dosť veľké ledva sa viem zohnúť a podobne ale už nejako dobojujeme ináč pohodička 🙂 no teraz mi už veľa pomáhajú naši chodia častejšie aby sa hrali s malou a aj vonku a tak nech sa ja nemusím namáhať

martinaj
7. okt 2009

no ak budem vediet, tak vecer urcite pridem 🙂 teda aj ked vediet nebudem, tak to pridem oznamit 😀

telinka
7. okt 2009

zdraviiiim vas......u nas je naaadherne slnecne , teplucko...26stupnov v tieni a cely dom mi smrdi od cesnakovych trojuholnikov co sa prave dopiekli 😅

anina1
7. okt 2009

ahojte, aj u nás je vonku ako v lete 🙂
a ja tipujem chlapca 😉

silvika
7. okt 2009

to su ake trojuholniky teli? sak tipy daj ja lubim take pecivkate vselico

silvika
7. okt 2009

ja supem zemiaky na sulance prip. paholkov ako sa u nas hovori

telinka
7. okt 2009

normalne kysnute cesto slane , potom natries....herou rozmiesanou so solou a cesnakom , zvinies ako zavim , nakrajas na trojuholniky , potries vajcom posypes rascou a upecies.....ja to robim k sosovicovej polievke

silvika
7. okt 2009

a ake je tvoje normalne kysnute? 😝

telinka
7. okt 2009

no 1/2kg muky hladkej,1vajce,sol,1/2dl oleja,drozdie , trocha cukru , mlieko podla potreby a ten cesnakovy krem....1/2hery aj 8-10 strucikov cesnaku , sol
ale ked je vas doma viac treba urobit aspon z 1,5 davky lebo je to straaasne dobre aj len tak s pivkom 😉