Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
23. nov 2009

No vidíš Jani som ti hovorila, že to pôjde dolu ani nebudeš vedieť ako, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem

aadula
23. nov 2009

jani, vidíš..pri dvoch malých deťoch idú kilečká dole jedna radosť...ale radšej by si asi bola keby to šlo pomalšie a malinká by neplačkala

Samko je dnes zas dosť umrnčaný, ideme trošku von, neprší teraz, tak využíjeme, snáď aj na burze niečo kúpime ...

luci, malý je iste podarený 🙂 ..my voláme môjho švagra Maňo..on je Marian... a ani Samko sa nepýta... v kuse mu vysvetľujem, že nech príde a povie mama kakať, cikať..a on na mňa len pozerá...ktovie čo si myslí 😀

lenka85
23. nov 2009

jani pri dvoch babulkach sa dostanes aj pod povodnu vahu 😀 😝

janka1874
autor
23. nov 2009

bodaj by si mala pravdu lenka ale ja ani pod nemusím mne stačí aj sa na svoju dostanem 😀 😀 😀

lenka85
23. nov 2009

jani to je ako mozne, to s tou materskou... nechapem...

abetka
23. nov 2009

ahojte. Ja o rozpravani ani nejdem pisat, lebo sa rozculim 😠 Stale nic nerozprava, len huka ako sova 😠 😠
Ale na svadbe co sme boli v sobotu , tak bol hviezda vecera. No uzasne tancoval, s kazdym jednym clovekom co tam bol, vobec mu to nerobilo problem, behal, no ja som sa smiala az mi slzy tiekli aky bol. Vsetko zjedol co sme mu dali, chodil ozobavat tortu a tak. 😀
Na gyndu som mala ist uz v aprili na kontrolu po konizacii krcka, ale este som nebola. 😝

centik
23. nov 2009

Jani ja tiez nechapem ved materska zavisi od datumu porodu tusim, nie?

silvika
23. nov 2009

abet a ty si aka inaksia ako tuna na tejto fotecke

abetka
23. nov 2009

silbi, veru musim tu zmenit foto, lebo to je , ked mal Tomi 4 mesiace 😅 😲

silvika
23. nov 2009

no veru hned si ina a si skorej tmavovlaska, ci blondinka, resp. ktore obdobie mavas dlhsie blond ci tmave? 😉

abetka
23. nov 2009

silvi ja som bola skorej blond, alebo tmavy blond, ci ako to mam nazvat, ale chcelo to zmenu, tak som isla na tmavsie 🙂

silvika
23. nov 2009

no svedci ti aj to nemusis banovat

simka9122008
23. nov 2009

Abet aj ja mám teraz asi také tmavé ako ty

aadula
23. nov 2009

šup na prvú stranu

tak Denis skončil...a moja dcéra roní slzy

abetka
23. nov 2009

no ja som cakala, ze Denis vypadne 😅
Simi- ty mas take tmave vlasy? Hod foto 😉
Ja uz aj v noci davam maleho na nocnik, tak som zvedava ako dnes. Vcera super, tak som zvedava. Ani sa moc neprebudi

janka1874
autor
23. nov 2009

no žienky mňa už začína bolieť hrdlo super však a už horinu plačeme tiež supe však
ja presne neviem ako je to s tou materskou ale čo mne vysvetľovala tá žena na úrade tak materská sa berie od vtedy čo ti lekár vypíše papierik pre zamestnávateľa čo dáva sociálnej poisťovni a ako to potom počítajú ďalej nerozumiem ani ja ale tak mi to vysvetlila tá ženská že odvíja sa to všetko od dátumu kedy je predpokladaný termín nástupu na meterskú a musí to byť 4-6 týždňov pred predpokladaným termínom pôrodu

simi tmavé to kedy si stihla?

aj ja som predpokladala že vypadne Denis alebo Monika Bagárová

simka9122008
23. nov 2009

Abet hodím zajtra foto, už mi malý spí, tak ma nemá kto odfotiť
Moja malá je posadnutá mužským pohlavím, keď zbadá uja taj je šťastná, prešťastná a všade ukazuje v telke, v časopise, tu je ujo, tu je ujo 😀 😀 😀 , no podarená je

simka9122008
23. nov 2009

Uff Jani, tak čo vás chytá choroba a to som vás chcela prísť navštíviť, no asi ešte počkáme, nech ti to rýchlo prejde

simka9122008
23. nov 2009

Ináč žiadna výhra keď sa cítiš blbo a k tomu ti malá poplačkáva, nech ste skoro fit
No s tou farbou, tak minule som si kúpila farbu na vlasy a mama mi nafarbila vlasy, nejako som ich mala nejaké zničené, tak som sa rozhodla že si dám jednu farbu, tmavšiu to veľmi nevidno keď odrastá, lebo ten melír mi nejako ničil vlasy 😝

janka1874
autor
23. nov 2009

no žienky konečne spíme tak ideme aj my mám dosť a necítim sa veru boh vie ako dobre ma porazí teraz pred krstinami už nič iné nepotrebujem tak idem potiť do postele

simka9122008
23. nov 2009

Tak nič kočky, vidím že tu už nikto nie je, ideme si pomaly ľahnúť a od zajtra nastupuje večer tvrdý režim, už ma prešla trpezlivosť, stým večerným zaspávaním u malej 😠 , to nie je normálne že dennodenne bude chodiť spávať v takúto hodinu, dnes naposledy 😠 😠 😠

bzuco
24. nov 2009

ahojte

my sme chorí ☹
malý má vysoké horúčky a kašle ako starý hrniec, úplne to b ňom duní ☹ ☹ plus nádcha ako svet... a B. - volala nám uč. zo školy, že jej je zle, tak ešte aj po ňu...tak s oboma k dr.
maťko vyfasoval atb, má chytené priedušky a aj hrdlo a b. - s ňou ideme v piatok na krv, lebo stále sa sťažuje v poslednej dobe že jej je zle - brucho ju bolí, hlava...no dr. nič nezistila, tak ideme na odbery.....už včera revala celý deň, že je budú pichať injekciu, tak som zvedavá, čo budeť robiť v piatok - to bude musieť aj MM so mnou ísť, aby ju držal - naposledy na 6-ročnom očkovaní sme ju nešli ja a sestrička udržať, čo robila taký cirkus - až som sa hanbila pred dr. - no ale urobím niečo???nič 😖 😖 😖

simka9122008
24. nov 2009

Joj Bzuco, skoré uzdravenie detičkám a tebe veľa síl a pozitívnej energie

abbi
24. nov 2009

bzuco to mi je luto ☹
Natanko uz kasle iba rano 🙂 tak dufam, ze to prejde.

simka9122008
24. nov 2009

Skoré uzdravenie všetkým drobcom, viem aké to je strašné keď sú choručké, prešli sme s i s tým aj mi 😝
Veľa síl maminkám a zdravíčko drobcom

silvika
24. nov 2009

jeeejda aby sa zasa netom nesirilo .... hlavne nech to vsetky mali aj velki uspesne zvladneme ked uz choroba pride

martinaj
24. nov 2009

ahojte, tak ja furt chora, ale je to o nieco lepsie... uz len cakam, kedy to dostane Verca 😠

abetka
24. nov 2009

bzuco- tak to detii riadne chytilo. Skore uzdravenie a bozteky na licko. Skuste Barborku na nieco nejako ukecat. Na nasu to platilo. Dohodli sme sa,,, ze ak bude dobra a nebude plakat, tak ma pravo si vybrat nejaku dobrotu v obchode. Bola z toho taka happy, ze ani nevedela co si ma vybrat 😀
Tomas ma tiez soplik, ale nie tak moc a v noci chodime na nocnik, ale to som si na seba urobila bic, lebo sa mi nechce vstavat. Ale snad to nejako prazijeme a bude to lepsie. Musim ho takto davat, lebo sa mi rano budil strasne precikany. Davam ho 22.00 a o 02.00 a niekedy ma plienku suchu a dnes mal velmi malinko ciknute, ale rano do nocnika dal taku davku, ze som sa divilla, kde sa mu to zmestilo 😀

anina1
24. nov 2009

ahojte 😉
tak nastupujú choroby tuším, všetkým rýchle uzdravenie prajeme, malá má tiež nádchu, tak uvidím sko to bude pokračovať 😒
na nočník chodí cez deň super, cez obedný spánok jej ani plienku nedávam už, v noci áno ale ani to sa nepocikala už hádam aj mesiac vôbec....rozpráva tiež už dosť, ale divoká je stále, v škôlke z nej budú mať radosť asi